Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Windows 10 przyspiesza. Nowa aktualizacja rozwiązuje problemy z procesorem

Recommended Posts

Windows 10 otrzymuje kolejną aktualizację. Pakiet łatek KB4515384 to przede wszystkim comiesięczny zestaw poprawek bezpieczeństwa, jednak przy okazji Microsoft udostępnił ważną aktualizację związaną z wydajnością.Po instalacji KB4515384, użytkownicy Windows 10 1903 nie powinni już bowiem doświadczać problemu z nieuzasadnionym obciążeniem procesora. Warto przypomnieć, że w wyniku usterki i niepoprawnego działania SearchUI.exe, procesor komputera mógł zostać nienaturalnie obciążony, co można było odczuć jako spadek wydajności systemu. Przy okazji wyszukiwarka na pasku zadań nie była w stanie dostarczyć odpowiednich wyników.

Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, iż poprawka opisywanego błędu pojawi się wraz z wrześniowymi aktualizacjami bezpieczeństwa. Wcześniej Microsoft nie podawał konkretnej daty, kiedy łatka zostanie wydana – mówiło się jedynie o "połowie września".

Aktualizacje bezpieczeństwa Windows 10

Pakiet KB4515384 jest jednak głównie zestawem łatek bezpieczeństwa. Microsoft jak zwykle zaktualizował pod tym kątem szereg systemowych aplikacji i usług, w tym przeglądarki Edge i Internet Explorer oraz elementy systemowe, takie jak system plików, jądro, wirtualizację i uwierzytelnianie.Szczegółową listę wszystkich poprawek można znaleźć na stornie Security Update Guide, skąd poszczególne łatki można także ręcznie pobrać.

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-przyspiesza.-Nowa-aktualizacja-rozwiazuje-problemy-z-procesorem,News,103639.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...