Jump to content
Sign in to follow this  
NexoPL

[ZBANOWANY] - unban please

Recommended Posts

Nick: Nexo
Steam ID :
STEAM_0:0:235457736
Data/godzina bana: ok. 01:00 07.09.2019
Mapa:  am_crush_dust_v64_s
Nick Admina:
Echo
Powód bana: podobno wh
Dowody: że nie mam wh? można pobrać demka na których grałem + mam shadow playa i nagrania jak gram 
Opis sytuacji: grałem sobie i tak o przywitałem się z szefo i banicja wleciała bez powodu :0

http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist

na dole banlista pisze gracz: Nexo lecz gdy wejdzie się w steam ID to jest ten "rusek" co dostał skargę ;-;

10 min mojej gry przed banem xD : 

Edited by NexoPL

jak to może nie być dowód? przewiń na pól filmu i tam masz tą samą mapę, człowieku to jest moja perspektywa XD

Dla nas jedynym dowodem są demka, przy filmikach nie możemy wykluczyć czy nie były one w jakiś sposób edytowane. Dodatkowo staraj się odpisywać w swoim pierwszym poście, oraz nie ma u nas czegoś takiego jak "podbijanie" tematu, jest to spam. @NexoPL

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

@Bawolek okey, rozumiem co do "bump'a" 

lecz filmik wrzuciłem bezpośrednio z Nvidia shadow playa. można porównać demka i jest identyko co w filmie. w filmie chciałem pokazać że nie widzę przez ściany czy coś w tym stylu, Chciałbym dostać tego ub bo no trochę nie fajnie jeżeli człowiek nic nie ma i dobrze gra bo ma np słuchawki i słyszy jak gdzie chodzi, posiadam również 144hz monitor gdzie w porównaniu do 60hz lepiej wszystko widać. gdyby ktoś się pytał o rangę to były global rok temu i rok miałem przerwy od cs'a :p 

Demka obejrzane. Powiem tak, na tych dwóch mapach co dałeś ewidentnie ustawiasz sie pod movement gracza przeciwnego. Dodatkowo twoje 1 tapy o tym tylko potwierdzają. Kto niby tak pewnie strzela głowy i to jeszcze 1 strzałem - dodatkowo jakiś soft aimbocik albo przez wh wiedzialeś jak timingowo strzelac. Ponadto widziałem demko w którym sam sie wkopałeś gdzie EWIDENTNIE masz wh i nawet zbytnio sie nie kryjesz (twoja skarga na czitera). Ban zostaje.

Edited by krushi

zgIpvAz.png

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do  Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...