Jump to content
mouzii

[ODBANOWANY] - Prośba o UB

Recommended Posts

Nick: mouzii

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198034523710/

Data bana: 31.08.2019  2:34

Mapa: Wybaczcie ale nie pamiętam,jakaś z lego i wieżami xD Nie pamiętam nazwy bo nie grywam często tej mapy.

Nick admina: xRazor

Powód bana: Rzekome "Cheaty" 

Screeny/demko: Zapraszam do dyskusji oraz przedstawienia demek,wkońcu adminowi wystarczyło kilka rund z graczem na Spectate,aby ocenić moje cheaty.

Opis sytuacji: Grałem sobie po powrocie z pracy w CSka i szukam porządnego serwera AWP,który jest taki klasyczny bez żadnych bajerów,więc znalazłem Soplicę,to sobie gram już 2 dzień od powrotu do CSa oraz 2 dzień na Soplicy,dzisiaj wbił admin Razor i kilka map przed banem na awp_hot_summer_go spytał czemu mam nowe konto,nie wiem czy nie widział odznaki 8 letniej,ale oki wybaczam mu. Więc gram sobie na mapie "x",admin po słowach "mouzii wk**wiasz mnie",przeszedł z pewnym graczem do drużyny Spectate bo owy gracz dziwił się czemu jestem na rampie tak szybko i tak szybko go zabijam,więc odkąd przeszedł na Spectate,wystarczyło mu może z 8 rund do tego żeby stwierdzić jak bardzo Cheatuje i dostałem bana. Chciałbym jeszcze dodać i to powinien potwierdzić admin,że chciałem na forum pisać propozycję dotyczącą map,jako iż jestem doświadczonym graczem na serwerach AWP,oraz byłem opiekunem i właścicielem AWP serwera przez kilka lat to co nie co mogę poradzić ze swojej perspektywy,ale co do bana to ogólnie śmieszna sytuacja,bo jakiś rok temu też wszedłem na "x" serwer AWP i wbiłem top1 po 5 dniach i w międzyczasie dostałem perma za owe "cheaty",ale oczywiście z Unbanem.

Pozdrawiam,czekam na przedstawienie demka oraz podejrzanych akcji,chętnie wszystko uzasadnię i co i jak czemu gdzie poszedłem i czemu tak strzeliłem,a nie inaczej. Przepraszam za długą historię,ale w sercu mnie kłuje jak znajduje serwer i wczuwam się w grę i dobrze mi idzie,a tu ciah i banicja.

Posted (edited)

Z szacunkiem. Po 6 miesiącach przerwy, nie strzela się takich trafnych główek i wychyla w idealnych momentach. 

Po drugie. BH opanowane w jednym palcu ? "Lusterka wsteczne" też masz dobre.

PS. "Drugi dzień grania po powrocie 6 miesięcznym i już perma zgarnąłem"- Słowa mouzii 

Nie dostałeś perma ;) 

\

/// nie dostał perma, bo osoba z rangą poniżej [email protected] nie ma takiej możliwości // lawek

Edited by LaweK

Posted (edited)

Jakich trafnych główek? Wychylanie w idealnych momentach? Policz moje "idealne momenty" do tych które nie były idealne,ja w rundzie potrafie wystrzelać 2 magazynki,wszystko skanując i zagłuszając wszystko,pokaż mi gdzie ten idealny BHop? W niektórych momentach może mi wyszło,ale raczej nie leciałem na BHopie przez całą mapę,potrafię być szybki i wskoczyć na wszystko,a to zawdzięczam doświadczeniu w mapach AWP i na serwerach Auto Bhop,oraz Surf,krótko mówiąc to się nazywa smooth movement,jak i gdzie się dostajesz i ile ci to zajmuje. Dostałem bana na tydzień,ale za Cheaty powinien być perm,więc pewnie ten perm by z czasem wylądował,a te 6 miesięcy przerwy nie mają nic do tego jak gram,po prostu nadal jest pamięć mięśniowa i wszystko po 1 dniu rozgrzewki wraca powoli do normy,naprawdę nie rozumiem tych argumentów,dla ciebie indywidualnie kolego,polecam poćwiczyć movement oraz timing i całościowe granie i ustawianie się na różnych mapach AWP,może zrozumiesz o co mi chodzi.

@edit^up,zaraz obejrze i odpowiem

No i się obrazimy za tą nazwe pliku :<

@

Trochę śmieszne bo widać w wielu rundach i sytuacjach że robię to samo i powtarzam cykl,wszystko skanuje i wszędzie biegam,to jest movement,a ten BHop na skrypcie,to ja tu żadnego nie widzę,były zwykłe skoki ze "strafe" ten BHop może w kilku sytuacjach przyśpieszył mnie i tyle,a te idealne wychylanie pojawia się sporadycznie,naprawdę nie wiem gdzie ty widzisz cheaty xD Znajomość AWP,timingu oraz kontrola mapy,polecam się zagłębić w taką taktykę grania z AWP. A to z wieżą to przecież logiczne że 1 osoba będzie na wieży,+było info od teamm8 że jest ktoś na wieży,nie ma tu żadnego "szybkiego podejrzanego kminienia" xD

Wiele sytuacji jest takich,że gdzieś skanowałem gdzie był przeciwnik,a w innej rundzie skanuje tam gdzie nie ma przeciwnika. Polecam,czyste szczęście i do tego dochodzą wyżej wymienione czynniki które wypływają że gram tak,a nie inaczej.

Naprawdę mógłbym rozpisać każdą runde i uzasadnić i ją porównać,ale to dopiero jak wyższy admin będzie tego potrzebować do rozstrzygnięcia bana.

Jeśli przeciwnik wychyla ci po jednej stronie i idziesz na góre i zabijasz przeciwnika na górze,to wg mnie,logicznym jest że po tamtej stronie gdzie widziałem przeciwnika to wychylę się tak żeby zrobić dobrego flicka,o ile przeciwnik tam jest,stąd pojawia się to twoje "idealne wychylanie",może ty po 5 sekundach zapominasz gdzie przeciwnik jest,ja idę po drugiego,a w głowie mam tego pierwszego,po zabiciu pierwszego zastanawiam się gdzie jest drugi którego widziałem w tamtych rejonach.

A o tych "lusterkach wstecznych" to taki protip,bhop do tyłu to polega na tym samym co bhop do przodu,a robienie tego na równym i pustym polu to żadna filozofia. A czasami strafe do tyłu się przydaje w razie ucieczki czy coś,a do tego wystarczy orientacja w terenie,czyli chociaż minimalna znajomość mapy,czyli że wiesz że za tobą jest murek i możesz go przeskoczyć xD Żadnej tu filozofii nie ma naprawdę.

Edited by mouzii

8 godzin temu, xRazor` napisał:

Wrzucam demko : https://megawrzuta.pl/download/639c172f2e20be8d5716e5e7aa4fbb26.html 
Wychylałeś bardzo pewny siebie, za szybko coś kminiłeś osoby które były na wieży jak dla mnie coś tu ewidentnie śmierdzi..

Przejrzałem te demko, klisza trwa 15min 37sek z czego pan Podejrzany grał do 14min gdzie dostał bana. Przez większość demka jakoś nic ciekawego nie widać. Dziwne akcje zaczynają się od 10 minuty do 14'ej ale ja bym tego Aim'em nie nazwał  ¯\_(ツ)_/¯

Okej. Mamy poranek, to na spokojnie można podejść do tematu D:

Przejrzałem demko i wypowiem się tak..

Najpierw może odniosę się do kwestii rzekomego autobh zawodnika. Sprawa wygląda tak, że każda osoba, która kiedyś miała większą styczność z csem albo chociażby serwerami kz etc. będzie wiedziała, że bh bokiem/tyłem nie jest trudne i wystarczy po prostu zwykła orientacja w terenie, bo poruszanie się po pustym polu, to akurat nie jest jakaś specjalność,  w szczególności na mapach awp tego typu, gdzie tekstury nie są jakieś rozbudowane i wiadomo jak i gdzie można się poruszać. Dodatkowo 

9 godzin temu, KeyTwoo napisał:

BH opanowane w jednym palcu

no szczerze mówiąc, to koleżka nie posiadał jakiegoś movementu boga, podobnie jak jego bh nie było jakieś wybitne, więc nie rozumiem tego bezsensownego oskarżenia w jego strone :D

No a temat przysłowiowych cheatów... hmm.. przez jakieś 20 minut oglądania nie zauważyłem totalnie nic dziwnego w jego zachowaniu ;o ale jak to możliwe? no normalnie ;d zwykłe skany na wieżę, które w 90% nie były nawet bliske celu, wychylanie się szybsze na rampę niż enemy, to kwestia dobrego respa oraz szybkie przejście do prawej/lewej, ale ok.. 

aim??? brak totalnie jakiegokolwiek dowodu na to, że nasz zbanowany kolega go posiada. 

podobnie jak z w/w aimem, to co do wh również nie można się przyczepić.

Razor imo zareagował zbyt gwałtowanie, ale to dużego problemu chyba Ci nie narobił, bo banik był widzę o 3 w nocy, to mogłeś się wyspać jak człowiek :D

Zapraszamy ponownie na serwer :)

NyeCpN1.png

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...