Jump to content

[PRZYJĘTY] - ̶W̶t̶ó̶r̶n̶e̶ podanie мя. 7υвλzz

Recommended Posts

Imię: Mateusz
Znajomość SourceMod: 4/10 (Trudniłem się rolą administratora na kilku serwerach w odsłonie 1.6 tak więc obsługa SourceMod to kwestia przypomnienia i ponownego obycia się z zagadnieniem)
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 2,700 godzin  (łącznie z poprzednim kontem ok. 3,500-4000)
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1747604
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/7ub4zz/
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Kontakt: private message Steam
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8,75
Na serwerze grywam w godzinach: najczęstsza aktywność w godzinach 17:00-1:00 (aczkolwiek ze względu na dzień tygodnia i zmienny harmonogram zajęć mogą występować rozbieżności w porach czynnego uczestnictwa w "życiu społeczności serwera") 

Post scriptum:

Witam ponownie,
Persony z "rodziny decyzyjnej", zobligowane do  ̶m̶i̶m̶o̶w̶o̶l̶n̶e̶g̶o̶  podjęcia jasnego stanowiska, odnośnie meritum postulatu jak i przypadkowych przybyszy, którzy z bliżej nieokreślonych względów zabrnęłi pośród tego gąszczu liter tak daleko. Uściślając istotę mojej ponadprogramowej wypowiedzi, pomimo względnie nikłego odstępu czasu od inicjalnego zgłoszenia swojej kandydatury, zapraszam do wyrażania konstruktywnych opinii uwzględniając zarówno plusy, jak i bardziej istotne minusy poszczególnych aspektów. Odnośnie mojej osoby daruję przedstawianie własnego charakteru i osobowości, co de facto w kontekście postu jest polem manewru dla osób które chcą odnieść się do własnych doświadczeń z mym jestestwem argumentując swoje stanowisko. W odniesieniu do samej rozgrywki oferowanej przez wielebne Valve, "inwestuję" wolny czas hobbystycznie. Gdy nadarza się sposobność do podjęcia przyjacielskiej rywalizacji dzieląc spędzane godziny w grze pomiędzy rozgrywkę oferowaną przez developerów - rozgrywki Turniejowe (stosunkowo mały procent czasu spędzanego w grze) a rozgrywkę pośród społeczności serwera lubującej w pojedynkach jeden na jeden którego nazwy raczej nie muszę przywoływać ( :D ) . W tym momencie sztucznie przedłużając całą wypowiedź nie omieszkam odnieść się do prezentacji Eff1o zawartej w podaniu owego gracza TOP1 i pół enigmatycznie zarysować obraz pozostałych zainteresowań (?) jakimi są sfery sportowe - Football (emerytowany pół-profesjonalista ;v) , wspinaczka górska, MTB aczkolwiek lista "profesji sportowych" którym w mniejszym lub większym stopniu poświęcałem uwagę jest dosyć spora. Zawodowo ocieram się mocno o tematykę marketingu/psychologii pomimo wykształcenia w kierunku energetyki (nie, to nie to samo co elektryka) i tak spokojnie egzystuję w otoczeniu gór.
Tak więc reasumując, zapraszam do wypowiedzi, niezależnie od pozytywnego, bądź negatywnego nasączenia emocjonalnego, które klarownie wyrazi stanowisko będące jednym z filarów werdyktu końcowego.
Pozdrawiam, Mateusz

~ czytała Krystyna Czubówna

Edited by 7ub4zz
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
  • Replies 18
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Sesje dobre, chat w porządku, miałeś do poprawy mikro i to zrobiłeś (zacząłeś się odzywać), nieźle grasz oraz masz w porządku osobowość - jak dla mnie wszystko na TAK!

Imię: MateuszWiek: 23Znajomość SourceMod: 4/10 (Trudniłem się rolą administratora na kilku serwerach w odsłonie 1.6 tak więc obsługa SourceMod to kwestia przypomnienia i ponownego obycia się z zagadni

+Sesje +Wiek +Rozpoznawalny +Bezkonfliktowy Jestem na TAK, poprawił to co musiał od ostatniego podania, jestem przekonany że poradzi sobie jako admin, a osobiście dał się poznać ja

Sesje dobre, chat w porządku, miałeś do poprawy mikro i to zrobiłeś (zacząłeś się odzywać), nieźle grasz oraz masz w porządku osobowość - jak dla mnie wszystko na TAK!

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

+Sesje

+Wiek

+Rozpoznawalny

+Bezkonfliktowy

Jestem na TAK, poprawił to co musiał od ostatniego podania, jestem przekonany że poradzi sobie jako admin, a osobiście dał się poznać jako pozytywna osoba z dystansem do siebie.

Dobry gracz, dobrze strzela z deagle aż za dobrze podejrzane hmm

+Sesje

+Wiek

+Rozpoznawalny

+Co wchodzę na serwer cały czas go słyszę (Dobrze się z tobą rozmawia)

+Czat bez zarzutu

Jestem wstanie dać ci szanse

Tak.

Mimo tego, że twój post określa cię jako osobę niezrównoważoną, rozmowa z tobą na TSie wydawała się nie odbiegać od norm ogólnie przyjętych jako "normalne". 

5 godzin temu, 7ub4zz napisał:

Znajomość SourceMod: 4/10 (Trudniłem się rolą administratora na kilku serwerach w odsłonie 1.6 tak więc obsługa SourceMod to kwestia przypomnienia i ponownego obycia się z zagadnieniem)

Z tego co mi się wydaje na 1.6 był AMX, a nie Source :P

Kończąc swoje wypociny, jestem bardziej na TAK niż na Nie...

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Widzę tutaj wszyscy pięknie jednogłośnie wyrazili swoje opinie, jednak nie zauważyli Państwo największego minusu tego kandydata, używa do karabinów snajperskich tzw SCOPE domyślnie przypisanego pod PPM. Z tego powodu jestem skory przymknąć oko na wielką listę zalet i dać od mej bardzo nie skromnej osoby NIE.

Edited by Wysoki
Strach przed warnem za użycie koloru o wielkiego Losta
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...