Jump to content
Sign in to follow this  
subaRkek

skarga jacob, krecik

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: ✯✘ subaRkek ✘✯

Nick oskarżonego: Jacob, krecik

Steam ID:

Data i godzina: 15:25 okkolo

Mapa: spy_vs_spy beta

Opis: podajże w 11 rundzie rozpoczął zabawe do dwóch punktów, zdobyłem punkt, potem rozpoczął zabawe freestyle i ja miałem zaczynać, wiec nic nie mowiłem i było by w porządku gdyby krecik dostał punkt a nie zakańcza zabawe na punkty i mówi kto lepiej za freestyluje ma życzenie, za ten punkt dał mi zdecydować kto zaczyna, a na zeus war (13 lub 14 runda), krecik mnie mocno obrazal, dziwie sie ze nie dostaje mutów/gagow tak jak inni gracze.

Dowód:demko

Żądania: ct-ban, krecik mute

edit nie bede specjalnie szukał twojego profilu, a kazdy wie o kogo chodzi :)

Edited by subaRkek

Posted (edited)

Z Krecikiem się zgodzę nie dostaje on mutów a cały czas obraża a jak inny gracz coś powie to od razu dostaje muta 

:/

To tak jakby Krecik był inny niż inni

I może wszystko co mu się zachcę. 

Edited by CZAJNIK TEETHARD
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Za ten 1 punkt pozwoliłem ci wybrać kto ma zaczynać a nie mówiłeś nic że nie pasuje ci ta zabawa, a jak dla mnie kreci nic nie zrobił złego tylko rzeczy po imieniu.

Zgadzam się jak najbardziej, chcę dostać MUTE, ponieważ obrażam każdego, lecz nie wiecie o tym że robię to wszystko na bekę i powiedzenie słów np."Ty stara KU*WO zmarnowałaś mi 20lat mojego życia" jest dla kogoś obraźliwe bo ma "Kija w Du*ie" to sorry ale no troszkę śmiesznych momentów się przydaje na serwerze. 

18 minut temu, bitch lasagna napisał:

Kret to debil tylko (L)egia

Co do ciebie to popatrz w lustro i zobaczy człowieku prawdziwego "DEBILA" przy okazji patrząc na twoje wypowiedzi np. "Dobra shonek na ch*j sie tu odzywasz, nikt cie tu nie chce wiec nie szukaj atencji na mafi jb", "Jebać was h3h3", "Dzieci, w tetrisa to ja was [email protected]" a tutaj coś z mojego profilu steam:

fearson | Saguaro 23 godz. temu 
notification_icon_trash_bright.png?v=1
Po ♥♥♥♥ usuwasz komentarze krecie slepy, jestes po prostu smieciem

Niestety usunąłem bo na takich ludzi jak ty nie będę tracić czasu

36 minut temu, subaRkek napisał:

Twój nick: ✯✘ subaRkek ✘✯

Nick oskarżonego: Jacob, krecik

A więc ✯✘ subaRkek ✘✯  nie jestem krecik lecz ★★Krecik♥♥ Jeśli już chcesz kogoś oskarżać to chociaż to pisz jego nicki poprawnie :)  

Więc proszę administrację JB o nadanie mi mute i będzie jeszcze lepiej ^_^ 

zgodnie z zyczeniem krecik, muta dostajesz na 2 tygodnie, dodatkowo bana na tydzien

najlepiej bedzie jak troche odpoczniesz od serwera - nie raz z toba gadalem sam na sam i jedyne czego sie dowiedzialem to ze jestes strasznie toksyczny wiec nie zamierzam tolerowac twojego zachowania

ps nastepnym razem jak wyslesz binda "czesc jestem krecik i zapukam w twoj taborecik" dostajesz perm gaga

co do jacoba, mute na 2 dni za wyzywanie

a co do faworyzacji w zabawie do dwoch punktow, nie widze powodu dlaczego zabawa nie moze zostac zakonczona, nie bylo faworyzacji

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...