Jump to content

[ADMIN] Eff1o'

Recommended Posts

Nick na serwerze: Eff1o'

Imię: Stanisław
Znajomość SourceMod: 6 (adminowałem podobny 1vs1)
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 5268 bez dodatkowych kont.
Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/487963
Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/EffioOfficialCSGO/
Posiadasz działający mikrofon?: owszem x)
Kontakt: fb, steam, discord, ts, telefon
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10 
Na serwerze grywam w godzinach: od 15 do 6 rano

Dodam coś od siebie: Jestem młodym, przyszłym maturzystą, amator programista i były esportowiec w cs'a. Mam dużo wolnego czasu, bo pracuje z domu, więc często siedze na komputerze a z nauką nie mam problemów, więc matura nie będzie dla mnie żadną przeszkodą w graniu na serwerze. Jestem osobą ambitną, kulturalną i podchodzę do wielu rzeczy z dystansem. Moją jedyną wadą i zaletą jest gadanie. Uwielbiam rozmawiać i rozumiem, że jest to jeden z moich problemów na serwerze, który został już wyeliminowany X) Trochę ze mnie nocny marek, więc często jestem na serwerze o późnych godzinach. Uwielbiam też łapać cheaterów na spekcie. Na overwatchu spędziłem masę godzin x)
  • Replies 18
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Wielkie TAK. Mikro poprawione, top1 (i były pro xD), przyczyniasz sie do rozwoju servera i pomagasz w łapaniu cziterów, miły, sesje bardzo dobre. Nic tylko przyjąć!

Sama jestem w szoku, ze to napiszę ale jestem na wielkie TAK (jeszcze dwa tygodnie temu byś dostał wielkie nie :D

Kultura na plus, dobry skubaniec jest w te karabiny mimo, że gra jak bot z dziwnymi pistolecikami :D. Sesje dobre, często upomina graczy, zgłasza czituszków. 

Noooo jedyny minus tooooo gadanie! Gad i gada i gada :D ale mam nadzieję, że jakoś poskromisz to w sobie przynajmniej troszeczkę :P 

Edited by Wericzita

+zgłasza cziterów

+kultura

+sesje

Jestem na tak. Szanuje za ograniczenie rozmawiania, wydaje mi się że tak jak mi, ceni sobie integracje z serwerem.

Edited by nasuke

na TAK 

+ baardzo często na serwerze

+ doświadczenie

+ kulturka, pełen profesjonalizm

+ dużo rozmawia, i bardzo dobrze! (jest opcja mute jak komuś się nie podoba i chce grać w ciszy ;) ) 

+ chęci

//agressiv

Edited by kruloffa.

Kurde, jak mi spamujesz na pw abym się wypowiedział to aż głupio się nie wypowiedzieć. Jedno z niewielu podań gdy brak jest jakichkolwiek wątpliwości. Nie zamierzam pisać "spoko morda". nie w moim stylu. 

Będąc na serwerze nie jednokrotnie byłem świadkiem jak starałeś się uspokajać innych  graczy, wiesz do czego służy regulamin i w jaki sposób należy z niego korzystać. Najpierw pomyślisz,  potem zrobisz.  

W Twoim podaniu nie zamierzam nawet sprawdzać ani sesji ani chatu, mam do ciebie pełne zaufanie. I własnie na tym polega "zabawa" z nami - na wzajemnym zaufaniu. 

szkoda tylko iż podanie złożyłeś tak późno, mam wrażenie iż odnalazł byś się w ekipie z przed dwóch lat :)

Ps. Nikt nie zna regulaminu na 10 :P Ważne aby wiedzieć o co w nim chodzi i gdzie szukać pomocy w razie czego :)

TAK

Od siebie dodam, ze robi najlepsze "posty" odnosnie prosb o zbanowanie danego gracza. Jak zostanie adminem to bedzie ban prosto z gry. Jestem na NIE :D Oczywiscie TAK, chociaz moje zdanie ma malo do powiedzenia, chlopak ogarnia tematy.

Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dla tego Pana oddaje mój głos na TAK, ambitny hopok z dużą ilością czasu do spożytkowania na serwerze (będzie za mnie godziny wyrabiał kappa), ładnie szczyla fajnie gada, nie ma co się rozwodzić.  *summoning krowa* O Bawole nasz potężny, zamykaj i nadawaj uprawnienia dla tego urwisa nicponia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...