Jump to content

ZBANOWANYH17D's prośba o unbana

Recommended Posts

• Replies 5
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190816-1337-am_grass2_64_s.dem.zip Masz kilka akcji, które wzbudzają podejrzenie, nie miałem pewności dla tego poprosiłem o pomoc leo w ocenieniu twoj

Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190816-1337-am_grass2_64_s.dem.zip

Masz kilka akcji, które wzbudzają podejrzenie, nie miałem pewności dla tego poprosiłem o pomoc leo w ocenieniu twojej gry.

Po obejrzeniu dema, nie mam ciągle pewności co do twojej gry, może gdyby nie było to nowe konto z 1 połączeniem, nie miałbym takich podejrzeń co do Cb.

Myślę, że dowodów może być niewystarczająco, by stwierdzić że faktycznie używasz wspomagaczy. Ostateczna decyzja jednak należy do @krushi

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Moje główne konto  - Administracja widzi w edytowanych wole usunąć link do głównego konta 
Z kilku powodów nie mogę teraz na nim grac 
żeby nie było że podałem jakieś randomowe konto  napisałem komentarz pod tym na którym dostałem bana :)

Edited by H17D

Byłem również na serwerze, te z miałem i nadal mam jakieś obiekcje co do stylu twojej gry, na movment jakim dysponujesz posiadasz nie proporcjonalnie dobre umiejętności strzeleckie. Nie mniej ostateczną decyzję podejmie Opiekun bądź [email protected] W chwili obecnej musisz się wstrzymać z grą do momentu aż któryś z nich nie ogarnie demka.

Twoja gra wygląda mocno podejrzanie. Głowy, które strzelałeś, były dziwne, lecz mimo podejrzenie o aim wskazałbym tu nawet wspomożenie widzenia - wh (zawsze patrzyleś jedną miejscówkę a dziwnym trafem jak się gracze gdzie indziej respili to już zacząłeś tam wychylać, nie mówiac, że jeden z graczy cię nawet zbaitował trochę i zacząłeś machać celownikiem ). Jak dla mnie twoja gra jest zbyt podejrzana by Cię odbanować.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...