Jump to content

ZBANOWANYH17D's prośba o unbana


Recommended Posts

  • Replies 5
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejszy post

Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190816-1337-am_grass2_64_s.dem.zip Masz kilka akcji, które wzbudzają podejrzenie, nie miałem pewności dla tego poprosiłem o pomoc leo w ocenieniu twoj

Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190816-1337-am_grass2_64_s.dem.zip

Masz kilka akcji, które wzbudzają podejrzenie, nie miałem pewności dla tego poprosiłem o pomoc leo w ocenieniu twojej gry.

Po obejrzeniu dema, nie mam ciągle pewności co do twojej gry, może gdyby nie było to nowe konto z 1 połączeniem, nie miałbym takich podejrzeń co do Cb.

Myślę, że dowodów może być niewystarczająco, by stwierdzić że faktycznie używasz wspomagaczy. Ostateczna decyzja jednak należy do @krushi

  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
Link to post
Share on other sites

Moje główne konto  - Administracja widzi w edytowanych wole usunąć link do głównego konta 
Z kilku powodów nie mogę teraz na nim grac 
żeby nie było że podałem jakieś randomowe konto  napisałem komentarz pod tym na którym dostałem bana :)

Edited by H17D
Link to post
Share on other sites

Byłem również na serwerze, te z miałem i nadal mam jakieś obiekcje co do stylu twojej gry, na movment jakim dysponujesz posiadasz nie proporcjonalnie dobre umiejętności strzeleckie. Nie mniej ostateczną decyzję podejmie Opiekun bądź [email protected] W chwili obecnej musisz się wstrzymać z grą do momentu aż któryś z nich nie ogarnie demka.

Link to post
Share on other sites

Twoja gra wygląda mocno podejrzanie. Głowy, które strzelałeś, były dziwne, lecz mimo podejrzenie o aim wskazałbym tu nawet wspomożenie widzenia - wh (zawsze patrzyleś jedną miejscówkę a dziwnym trafem jak się gracze gdzie indziej respili to już zacząłeś tam wychylać, nie mówiac, że jeden z graczy cię nawet zbaitował trochę i zacząłeś machać celownikiem ). Jak dla mnie twoja gra jest zbyt podejrzana by Cię odbanować.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...