Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Heroic zaprezentowało nowego trenera

Recommended Posts

Zaledwie kilka dni temu pojawiły się pierwsze plotki sugerujące nazwisko nowego trenera Heroic. Dziś te znalazły potwierdzenie w rzeczywistości, bowiem sama organizacja ogłosiła, że nowym szkoleniowcem sekcji CS:GO został Frederik „LOMME” Nielsen.

Poszukiwania następcy Luisa „peacemakera” Tadeu trwały nieco ponad miesiąc. Brazylijczyk oficjalnie rozstał się ze swoimi skandynawskimi podopiecznymi 1 lipca i to właśnie od tego momentu piątka graczy została zmuszona do trenowania na własną rękę. Oczywiście, w przypadku ekipy zajmującej obecnie 14. miejsce w rankingu HLTV raczej można było spodziewać się, że takowa sytuacja wkrótce ulegnie zmianie. I faktycznie tak się stało.

25-letni Duńczyk do tej pory nie miał za wiele do czynienia z rolą szkoleniowca, za to znacznie więcej czasu poświecił karierze gracza. W trakcie swojej kilkuletniej przygody z Counter-Strikiem dwukrotnie wystąpił na Majorach, jednak miało to miejsce odpowiednio przed sześcioma i pięcioma laty, w obu przypadkach w barwach Reason Gaming. Później Nielsenowi przyszło już występować pod banderami nieco mniej rozpoznawalnych marek. Od dobrych kilku miesięcy pozostawał bez pracodawcy po tym, jak w listopadzie ubiegłego roku rozstał się z Tricked Esport. Następnie zaliczył już tylko krótką przygodę, wspierając byłych graczy Fragsters.

Co ciekawe, LOOME ma już za sobą debiut w barwach Heroic. Duńczyk był… trenerem skandynawskiego zespołu w 2016 roku, jednak w swojej ojczystej drużynie nie zakotwiczył na długo. Jego pobyt pod banderą tej organizacji skończył się po niespełna miesiącu. 25-latek z pewnością liczy, że tym razem zostanie na dłużej i znajdzie nić porozumienia ze swoimi podopiecznymi.

W tej sytuacji skład Heroic prezentuje się następująco:

  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Adam „friberg” Friberg
  • Benjamin „blameF” Bremer
  • Martin „stavn” Lund
  • Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen
  • Frederik „LOMME” Nielsen – trener

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/214995/heroic-zaprezentowalo-nowego-trenera/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×