Jump to content
Sign in to follow this  
Eff1o

Cheater - Anti Black

Recommended Posts

Twój nick: Eff1o'
Godzina i data zdarzenia: 2:40-3:11
Mapa: am_aztec
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Anti Black ! 
Jego IP/Steam ID: STEAM_0:1:511430247

https://steamcommunity.com/profiles/76561198983126223/
Opis sytuacji: Po rozgrywce na serwerze jeden z graczy zaczął mieć podejrzenia do owego zawodnika. Na początku dla mnie był legit, bo łatwo się go zabijało ale parę razy się spalił to wszedłem na specta. I tutaj zupełnie inna sytuacja. Obvious hax tylko słaby skill x) 

[Sorki za głosy w tle ale akurat kolega wszedł na teamspeaka jak nagrywałem typka]

świadkowie: MrJump

Dowody: 

• Lubie to! 2

Tak powinny wygladac skargi jak dla mnie, mozna od razu obejrzec na miejscu i nie bawic sie w sciaganie dem :) Co do filmikow wh lekko, czasami udawal ze nie wie ale widac to, aim raczej taki "soft" raz mocniej raz slabiej. Watpliwosci nie ma. I tak jak sie domyslam mial swieze konto jak 90 procent banow dawanych ostatnio na serverze.

Posted (edited)

Ja się nie zgodzę , ocenianie dema powinno odbywać się właśnie po przez jego odtworzenie w grze.

Oczywiście jeśli jest obv hax to jest to wygodniejsze, ale nie przesadzaj, że tak to powinno wyglądać. 

Pobranie dema trwa 3 Sekundy, wklejenie do folderu też kilka sec.

/edit Opinia musi być jak najbardziej obiektywna, dlatego poprzez CS'a ;)

Edited by DeimaN

Ja rowniez sie nie zgodze :) tutaj filmik trwa w sumie prawie 5 minut, w dobrej jakosci. O wiele wiecej osob jest w stanie ocenic taki dowod  (i sie im chce) niz pobieranie dema i zabawa z komendami., nikt nie bierze pod uwage ze demo jest czesto w 32ticku i wiele rzeczy moze umknac albo zaburzac ogolna ocene. Ja osobiscie sciagnalem demo na wlasnego "busta" i tez wygladalo to tam podejrzanie, ale chyba skiny mnie uratowaly ;) Ogolnie jestem za tym by banowac nowe konta nawet jak jest male podejrzenie, bo cs jest w takim miejscu ze stary gracz sie odwola, a nowy oleje.

Posted (edited)

Anticheat i Blacklisted, czemu tam nie było takich gotowych filmików tylko dema? 

To jest permanentne banowanie gracza i trzeba minimalizować ryzyko omylnego oskarżenia.

Jak sam wyżej napisałeś, nowy gracz się nie odwoła, a więc tracimy gracza.

Jasne, zgodzę się z tym tick32, no ale cóż takie uroki naszej gry ;D

Mandejo, Ty dobry gracz, chyba rozumiesz o co mi chodzi. 

/edit Sorki, mogłem edytować, ale piszę z telefonu w złych warunkach 

/edit ja tam kojarzę dobrze robaczka XD

Edited by DeimaN

Bo valve ma w d*pie wszystko z tego co widze i gotowe filmy zajmowalby im za duzo GB na serverach, czyli mniejsza przepustowosc za ktore placa by na nich grac ;) Teraz tak luzno, jakby bylo wprowadzone serio to prime, to admini mieliby jakies 80 procent mniej roboty. Bo jak jestem na serverze i widze swieze konto to jest 50% ze albo poczatkujacy albo gosciu co sie odpali zaraz. Tak samo ma sie  sprawa z trollami. Jeszcze nie spotkalem sie z sytuacja by jakies stare konto walilo w ch*ja, tylko nowe maja jakies bindy albo modulator glosu. @ DeimaN Ja tam taki maly robaczek patrzacy na hedy tylko ;)

Mistrz skarg, za takie skargi z YT powinny być nagrody. Brawo! :P Jednak czasem jest potrzeba spowolnienia i tu demko jest niezastąpione;P Jakbyś jeszcze dodał Steam ID to w ogóle nie było by roboty. 
Oczywiście WH poziom silver :)

@Bawolek banuj :P

steam id dodane. Next time bede  pamietal x)

Po zrespieniu od razu wiedział gdzie ktoś jest - typowe wh. A co do samej skargi - tylko tak dalej, wszystko widać czarno na białym!

Skarga słuszna.

• Ooo 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.