Jump to content
Sign in to follow this  
DeimaN

SKARGA!

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: DeimaN^
Godzina i data zdarzenia: H 19:27-19:40 oraz 19:53 dnia 12.08.2019
Mapa: 
am_nuke_64_s oraz am_garage_soplica_s
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: gracz "ODD FUTURE" oraz admini przebywający w tym czasie na serwerze.

Opis sytuacji: Typowy wallhack + auto bh + lekki fov aim. Jeśli chodzi o adminów to chciałem złożyć zażalenie, ponieważ zgłaszałem na [email protected] gracza jeden raz na mapie "nuke" , a później na mapie następnej czyli "garage". Oczywiście admin nie jest w stanie wyłapać wszystkiego, ale każdego podejrzanego niezwłocznie powinien sprawdzić z pozycji obserwatora. 

Moje zgłoszenia zostały zignorowane i gracz ten, z tego co widziałem grał nawet 3cią mapę. dodam jeszcze iż jeden z adminów był na kolejnej mapie czyli "nuke" i również przeoczył mój ADMIN CHAT [email protected]

Ps. Dodam tylko, że regularnie sprawdzam graczy, a nie posiadam możliwości włączenia xraya. Spora rzesza adminów wchodzi sobie pograć i dać tylko gagi lub muty i od razu +5 do rep wśród społeczności. Po to złożyłem podanie na admina bo kiedyś sporo miałem takich sytuacji będąc administratorem serwerów publicznych i lubię takie ocenianie, nawet jednej platformie prywatnie pomagałem rozpatrywać dema podejrzanych topowych playerów, kto w temacie ten wie ock.

Dowody: Demo

Świadkowie ___________

/edit Skarga bez sensu?! To po co Ci admini siedzieli na serwerze? Pani Wonder, była na 2 mapach i nie widziała czatu.

/edit Dostał po godzinie grania, oki skarga bez sensu? XD

/edit Także skarga słuszna :D a nie byłoby jej, gdyby był dostępny admin, nie mogłem się z nikim skontaktować, pisałem do Jacozora i On jest akurat na urlopie co może potwierdzić, że do Niego pisałem:)  a no i Krushi w pracy

/edit do Ciebie @nasuke dzwoniłem później bo nie widziałem Cię na steam.

/edit Bardzo ważna sprawa! Ja nie oczekuję, aby od adminów zostały wyciągane jakiekolwiek konsekwencję!! Natomiast zależy mi na tym by takie akcje się nie powtarzały i pokazać, że jednak siedzę na serwie i patrzę co się w okół mnie dzieję.  

Edited by DeimaN
  • Lubie to! 1

Posted (edited)

Skarga dotyczy gracza "ODD FUTURE" nie admina. Gracz odpalony, został już ukarany. Dzięki za zgłoszenie, skarga słuszna. 

Jeśli chcesz złożyć skargę na admina zrób to w oddzielnym temacie.

Edited by Bawolek
  • Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.