Jump to content
`izcoN

#44. Wywiad z wiecznie pijanym.

Recommended Posts

Witam! 

Dzisiaj przychodzę do was z kolejnym  wywiadem, tym razem pod ostrzał wziąłem chyba największego alkoholika jakiego znam.

Przedstawiam wam @vMateo.

Życzę miłej lektury i widzimy się w kolejnym artykule.

Na samym wstępie powiedz nam jak się nazywasz, skąd pochodzisz, ile masz lat oraz czym zajmujesz się na co dzień.

Nazywam się Mateusz. Mam obecnie 20 lat. Jestem owocem wiosennej miłości rodziców więc fart chciał, że jestem grudniowym rodzynkiem.

Obecnie pracuję w firmie zajmującą się produkcją oraz montażem rolet różnego rodzaju. Począwszy od zwykłych okiennych, aż po te antywłamaniowe.

Jak wygląda taka praca, czym dokładnie się zajmujesz w tej firmie?

Zapewne według wielu osób praca ta może wydawać się łatwa, ale tak nie jest. By cokolwiek wyprodukować wpierw musi zostać poprawnie wykonany pomiar. Następnie dziewczyny z biura po analizie dają mi i moim kolegą dane do produkcji. Potem wszystko tniemy, od samego szkieletu rolety aż po materiał, który został wybrany przez klienta. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że każdy element musi być pocięty z dokładnością do jednego milimetra. Jednak jesteśmy tylko ludźmi i każdemu zdarza się pomylić. Następnie następuje składanie takiej rolety i w finale montaż lub odbiór przez klienta.

Posiadasz jakiś ulubiony rodzaj muzyki?

Słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho, ale na zawsze w mym sercu tylko disco polo.

Masz jakiś wyznaczony cel, który chciałbyś osiągnąć?

Raczej nie, po prostu chciałbym mieć stabilne życie, bez żadnych zmartwień, ale to raczej marzenia a nie cel.

Czy znalazłeś już swoją wybrankę życia?

Obecnie podczas odpisywania na wywiad, stoi w lodówce i się chłodzi 8)

Skąd u Ciebie taka chęć na spędzanie czasu wolnego ze znajomymi oraz alkoholem?

Zawsze byłem duszą towarzystwa, wesoły, potrafiący rozbawić i ludzie to pokochali. Więc na brak "atencji" nie narzekam. A na alkohol to chęć i ochota jest zawsze. Każda okazja daje możliwość spożycia tego boskiego nektaru.

Wolisz wypady do klubu, czy jednak akcje w plenerze i dlaczego?

Nie jestem typem klubowicza, ale jeśli mam okazje pojechać z dobra ekipą to nie odmówię. Preferuje bardziej plenerek lub domówki.

Kameralnie i kulturalnie w swoim gronie. Chociaż czasami po większej ilości wyjdziemy pokazać się światu.

Jak myślisz czy razem z @Gietaa w końcu coś wypijesz? 

Myślę, że pewnego dnia jeszcze zobaczycie nas zbijających kielich przymierza za Soplicę.

Gdzie zaczynałeś swoją karierę na Soplicy i jak tu trafiłeś?

Trafiłem tutaj z ludźmi z poprzedniej sieci na której siedziałem dość długi czas i pełniłem tam funkcje opiekuna serwera dd2 oraz moderatora forum. Karierę na soplicy rozpocząłem na DR 1.6, a następnie po dłuższym okresie czasu zacząłem zaglądać na PB.

Co sądzisz o aktualnej sytuacji na sieci i jak myślisz dlaczego tak się stało?

Obecna sytuacja na sieci nie uległa ani pogorszeniu ani polepszeniu od długiego czasu. Nie wiem dlaczego tak się stało, ale jest to zasługa nas wszystkich. Wszystkich Sopliczan, a nie tylko poszczególnych osób, wytykać błędy każdemu można, ale najpierw powinniśmy spojrzeć na siebie i zapytać dlaczego my tego czy tamtego nie zrobiliśmy dla sieci.

Czy według Ciebie jest jakaś szansa, aby ta sieć wróciła do czasów świetności?

Powiem krótko. Nadzieja umiera ostatnia.

Jeśli tak to jakie kroki powinna podjąć wyższa administracja, aby tego dokonać?

Według mnie powinna podjąć się każdego kroku albo działania, które przyjdzie im na myśl, aby przywrócić tą światłość, która zanika w tunelu.

Gdybaniem ani słowami nic się nie zrobi, trzeba przeobrażać je w czyny.

Jaki serwer na Soplicy zapadł Ci najbardziej w pamięć i czy chciałbyś znów na nim zagrać?

Oczywiście DR 1.6. Pamiętne czasy wspaniałej zabawy z wieloma osobami. Także pierwsza ranga na sieci, ale i też wiele przygód. Lecz do najważniejsze, tam powstawała może nie zbyt długa, ale wielka miłość.

Czy są na sieci osoby, których nie lubisz i dlaczego zaszły Ci tak za skórę?

Ogólnie jestem zimnym s*****ynem i wiele osób to wie. Wiele osób w sieci zalazło mi za skórę mniej czy bardziej, ale jestem typem osoby, która trochę pojęczy, podenerwuje się, ale potem nie spinam d*py bo do niczego to nie doprowadzi.

Kto według Ciebie ma większe szanse na Moderatora z osób, które złożyły do tej pory podanie i dlaczego?

Nie mam zdania na ten temat. Życzę powodzenia każdemu z kandydatów.

Czy na sieci w aktualnym momencie jest osoba, która na Moderatora nadawałaby się idealnie?

Aktualnie żadna osoba nie przychodzi mi na myśl.

Czy w aktualnej rekrutacji będziemy mogli ujrzeć Twoją kandydaturę?

Życie płata różne figle.

Gdyby odbył się zlot Soplicy, z kim byś chętnie się spotkał, wypił soczek?

Z każdym kto by zechciał.

Po rezygnacji @Vonki, jak sądzisz kto otrzyma jego stanowisko?

Pomarańczowe lato zawsze będzie należało do Karolka :c <3. Nie podmieni go żaden inny model.

Czy @Oks powinien wrócić na Admina Forum?

Michau? Michau nie musi wracać na kolor. Michau jest. W jego wypadku wygląda to tak ---> oczy widzą, uszy słyszą, a usta milczą xDD

Ulubiony napój?

Ważne by miał procenty

Pizza czy kebab?

Jestem spasioną świnią, zjadłbym na raz obydwa te piękne dania

Wódka czy piwo?

Piwerko życiem codziennym, ale wódeczka to królowa poniewierania.

CS:GO czy 1.6?

Jedno i drugie.

Ulubiona firma produkująca wódkę?

Ważne, żeby była Polska

Ulubiona firma produkująca piwo?

Puszcza Białowieska (hehe)

Najlepsza marka samochodu?

Nie mam takiej. Ważne by jeździł.

Laptop czy komputer?

Komputerek

I na koniec, życzę Ci dużo sukcesów w życiu prywatnym. Ostatnie pytanie, czy chcesz kogoś pozdrowić?

Dziękuję. Tobie również życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym. Pozdrawiam wszystkich czytelników, redakcje oraz wszystkich ważnych i wspaniałych dla mojej ukochanej wątroby (Ci ludzie to wiedzą). Niech promil będzie z wami.

• Lubie to! 3
  • Super 1
  • Yay! 2

Mój ulubiony compadre do minecrafta.

+

• Super 1

Wszystko kręci się wokół alkoholu :D. Czytając nazwę tematu dziwnym trafem najpierw przyszedł mi na myśl @Bawolek, a potem @PatolEcho nie wiem dlaczego xD

• Haha! 5
  • Yay! 1

Posted (edited)

Powiem tak. Przeczytałem nazwę i chwilę mi zajęło zanim doszedłem do wniosku że jednak nie udzielałem żadnego wywiadu :D Fajnie napisane +1 

Edited by Bawolek
  • Super 1
  • Haha! 1

@vMateo jak ja widze twoj nick i alkohol to mi przychodzi jedno zdjecie do glowy z zubrowka XD

• Super 1

Dobry wywiad :)  

• Super 1

Bardzo miło się odpowiadało na pytania. Uważam, że wyszło nam to bardzo ładnie. Pozdrawiam i dziękuje z całej wątroby <3