Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: agressiv
Godzina i data zdarzenia: 11.08 21coś
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: 
Selpicsid

Opis sytuacji: zmutował BEZ OSTRZEŻENIA, admini na tym serwerze robią sobie co chcą, faworyzują graczy, ponoć dostałam za przekleństwa gdzie 90% serwera również przeklina

Dowody: demko znajdziecie

EDIT; NIE BYŁO ZADNEGO OSTRZEZENIA PISALAM DO LUDZI KTORZY BYLI NA SERWIE I PYTALAM CZY COS WIDZIELI, ODPRALI ZE NIE, ŚLEPA NIE JESTEM #HATFU

I NIE PISZ CO MI PRZYSTOJI A CO NIE, BO MASZ 30+ I NIE POTRAFISZ OGARNĄĆ NORMALNIE SPRAWY, NIECH KTOŚ SPRAWDZI DEMKO I OCENI JAKA BYŁA AKCJA NA SERWERZE, BO BYŁA NORMALNA ROZMOWA A TO ŻE JAKIŚ PRZECINEK WPADŁ = BYWA 

NIKOGO NIE OBRAZIŁAM, NIE URAZIŁAM NIKOGO 

@DeimaN +1, Był świadkiem zdarzenia ;)! 

JA BYŁAM GŁÓWNYM PROWODYREM??? CO PROSZE?! JA WBIŁAM NA SERWER I TO WSZYSTKO TRWAŁO W CIAGU 5 MINUT! JAK JUŻ WBIŁAM TO BYŁ CHAOS !

Nie chodzi o To aby karać wszystkich bo nie ma to większego sensu, chodzi o to aby skutecznie i szybko zapanować nad serwerem  CZYLI JA ZOSTAŁAM UKARANA ZA KAŻDEGO GDZIE NA SERWIE BYŁAM OD 3 MINUT A ROZPIERDUŁA BYŁA OD X CZASU SUPER FAJNIE ;) ! +1 NIE LEPIEJ ODEZWAC MORDE I POWIEDZIEĆ ŻEBY BYŁ SPOKÓJ DAĆ OSTRZEŻENIE? BO OSTRZEŻENIA ŻADNEGO NIE BYŁO DLA NIKOGO! PO PROSTU DAŁES MI MUTA ZEBY CAŁA RESZTA EKIPY ZAMKNEŁA MORDE NO I TYLE SKARGA SŁUSZNA

NIE ZALEŻY MI NA UNMUCIE BO BAN NIE JEST DŁUGI, LECZ NA WYCIĄGNIECIU WNIOSKÓW I JAKIEŚ OSTRZEŻENIE DLA ADMINÓW, BO TO KPINA

SUPER ZASADY NA SERWERZE XDDDDDD 1 OSOBA DOSTAJE MUTE A 10 POZOSTAJE BEZ KARNYCH XDDDDDDDDDDD FAWORYZACJA  

Edited by kruloffa.
  • Replies 5
  • Tematy
  • Last Reply

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejesze dni

Najpopularniejsze posty

Najpopularniejsze dni

Najpopularniejszy post

Wiem, że tym postem sobie zaszkodzę, ale moim zdaniem jest to niezbyt dobre podejście do sytuacji która panowała na serwerze, już tłumaczę dlaczego.  Jako admin zawsze powinno się starać zwrócić

@DeimaN jako admini znamy graczy którzy wchodząc na serwer robią na nim syf. Agresywna nie jest nowym graczem i wiemy  jak się zachowuje na serwerze.  

Kolejny raz próbowałem Ci wytłumaczyć jak to działa, kolejny raz nie rozumiesz. Przy takiej ilości osób mówiących naraz na chacie głosowym nie jest człowiek w stanie wychwycić wszystkich i dostosować

Gracz który nadmiernie używa słów na kur...  /...uj. itp, Pomimo zwracanej uwagi na tzw. Czerwonym nie reaguje. Podszywanie się pod admina też jest karalne, nie mniej wydawało mi się iż mówisz to "for fun" i nie chcesz  udawać  kogoś kim nie jesteś. Następnym razem pomyśl nad swoimi słowami zanim je wypowiesz, tym bardziej kobiecie nie przystoi nadużywać  słów wulgarnych. Mute 120 min potraktuj jako upomnienie o prawidłowym sposobie komunikowania się na serwerze. Pozdrawiam gorąco Selpicsid. 

Ps. Nigdy nikogo nie faworyzowałem, a czat czerwony czytamy, tam Ci napisałem, nie mam obowiązku korzystania z mikrofonu.

Ps.2 Punkt 7 regulaminu " Administrator ma prawo do udzielenia kary bez ostrzeżenia w przypadku gdy gracz narusza swoim zachowaniem w sposób rażący kulturę i prawidłowy tok funkcjonowania serwera."

nie mniej ostrzeżenie i tak dostałaś tylko pisemnie.

Ps.3 Radzę następnym razem zastosować się do wzoru skargi gdyż takie pisanie na olewkę raczej gwarantuje Ci nikłe szanse na rozpatrzenie.

Damian, serio mam zdrowe podejście, i atmosfera na arenie jest dla mnie priorytetem. Lecz zważ co się stało gdy koleżanka wyłapała upomnienie. Cały serwer ostygł. Nie chodzi o To aby karać wszystkich bo nie ma to większego sensu, chodzi o to aby skutecznie i szybko zapanować nad serwerem :) Jak widzisz wystarczył jeden konkretny mute i dany dosłownie na chwilę aby cały serwer załapał o co chodzi, poza tym koleżanka była głównym prowodyrem całego tego zamieszania :)

Proszę nie  panuj mi nigdy więcej!!!!!!!!!!!!! Kuba mam na imię, albo jak kto woli Selpi

koleżanko apeluję o kulturę wypowiedzi :)\

Damian ja jak ktoś nie może korzystać z micro bo ma np. małe dziecko śpiące albo kompa w sypialni?

Edited by Selpicsid

Powiem tak...

Ja co chwilę klne w realu bo do grzecznych nie należe ale jakoś na serwerze nie przeklinam i tez mam powiedzieć "ze niechce udawać kogoś kim nie jestem" ? 

Poprostu nie wypada i tyle :) 

33 minuty temu, Selpicsid napisał:

nie mniej wydawało mi się iż mówisz to "for fun" i nie chcesz  udawać  kogoś kim nie jesteś. 

Skarga niesłuszna.

edit.: Nie chce pisać kolejnego posta.

Ale samo bawienie sie w podszywanie Admina mówi za Siebie. 

Aczkolwiek najwięcej przeklinał "Psycho" i tutaj Pan powinien być pierwszy do odstrzału bo nie było chwili gdzie nie "rzucał mięsem" ;)

Edited by DanieleeQ

Wiem, że tym postem sobie zaszkodzę, ale moim zdaniem jest to niezbyt dobre podejście do sytuacji która panowała na serwerze, już tłumaczę dlaczego. 

Jako admin zawsze powinno się starać zwrócić uwagę danej osobie, która popełnia błąd i łamie przez to regulamin. Natomiast podczas rozgrywki był gwar i każdy przeklinał, admin po coś ma mikrofon jednak i fajnie jakby starał się go użyć w celu szybkiego załagodzenia sprawy. Nie chcę wymieniać po nickach, gdyż nie mam zamiaru bawić się w konfidenta, ale było kilka osób które znacznie bardziej "rzucały mięsem" więc normalny gracz może pomyśleć, że jest to dozwolone. Owszem według regulaminu zrobiłeś wszystko dobrze, tylko jest coś takiego jak zdrowe podejście i można lepiej podejść do wielu spraw i to uwaga zgodnie z regulaminem!

Piszę ten post z uwagi na to, że również przeżyłem podobną przygodę, kiedy to żartowaliśmy sobie z dziewczynami i ktoś bez ostrzeżenia mnie zmutował.

Psuję takie zachowanie atmosferę na serwerze i według mnie powinno zachować się więcej dystansu. Rozumie Pana Selpicsid, tylko weźmy pod uwagę, że 90% graczy to młodzież czyli młodzi, gniewni i nie są w Pańskim wieku, nie raz są bardziej wybuchowi niż ludzie w Pańskim przedziale wiekowym.  

Dziękuję, pozdrawiam.

Ps. Byłem świadkiem zaistniałej sytuacji.

Okej, dobra Kuba jeśli tak uważasz to ok. Tylko upomnienia zawsze lepiej przez mikro czyż nie? :) 

To delikatnie zmienia mój punkt widzenia, ale dobrze by było gdyby admin korzystał z mikro :P Ja już się nie wypowiadam, wyczerpałem temat, to nie miał być atak, po prostu ludzie przychodzą na serwery gdzie jest też fajny klimat :D 

Rozumie @Wonder tylko sam dostałem takiego muta kiedyś, ale pozostawiłem to bez echa xd 

Edited by DeimaN
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
Godzinę temu, kruloffa. napisał:

SUPER ZASADY NA SERWERZE XDDDDDD 1 OSOBA DOSTAJE MUTE A 10 POZOSTAJE BEZ KARNYCH XDDDDDDDDDDD FAWORYZACJA  

Kolejny raz próbowałem Ci wytłumaczyć jak to działa, kolejny raz nie rozumiesz. Przy takiej ilości osób mówiących naraz na chacie głosowym nie jest człowiek w stanie wychwycić wszystkich i dostosować kary do jego przewinienia. W sytuacji akurat w której wszedł admin, ewidentnie mógł odnieść wrażenie że to ty jesteś promotorką całego cyrku i tak faktycznie było. Po raz kolejny popełniasz ten sam błąd, po raz kolejny nie rozumiesz swojego zachowania, po raz kolejny zostajesz ukarana. Życzę dalszej wytrwałości w próbie udowodnienia winy każdemu tylko nie przyznanie się do własnej. Pozostało ci jeszcze kilka prób zanim zostaniesz wyciszona permanentnie.

Skarga niesłuszna.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...