Jump to content
Bawolek

Moderator Bawół

Recommended Posts

Posted (edited)
  •  Imię: Mikołaj 
  • Kontakt: PW/steam/niektórzy FB
  • Staż w sieci: Cztery lata
  • Co Cię skłoniło do napisania podania? Otwarta rekrutacja. I nie tylko  ;) 
  • Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Moja styczność z Polskim szkolnictwem zakończyła się dwa lata temu. Od owych dwóch lat pracuję w składzie stali ciężkiej jako operator urządzeń transportu bliskiego tzn suwnice oraz żurawie wieżowe. W wolnym czasie miło spędzam czas oglądając seriale, obejrzałem już ich dziesiątki i nie zapowiada się na koniec. Interesuję się głównie szeroko pojętymi militariami (broń, taktyki interwencyjne, strzelectwo, jednostki specjalne itp)  Oraz od roku Snowboardem do którego zajawkę zasiał we mnie mój były Opiekun ;) Mimo że w górach byłem raz to wspominam ten czas zajebiście i zajarałem się tym sportem. 
  • Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować?  Do regulaminu zastrzeżeń nie mam, co do forum przydały by się notki moderatorskie które były na starym forum, łączenie postów jeśli napiszemy dwa pod rząd, oraz drobne zmiany w szablonach przy zamykaniu tematów ( UNIEWINNIONY xD)
  • Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Donator , Opiekun najlepszego serwera sieci oraz Dowódca najlepszej jednostki do zwalczania serwerowej patologii w tej sieci.
  • Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Myślę że może to być spokojnie minimum godzinka dziennie, a że jest łatwy dostęp do forum z komórki to nawet więcej.

wysoka kultura osobista +
umiejętności pracy w zespole +
dyspozycyjność pod względem czasu +
dobra znajomość ortografii i interpunkcji +
minimum 3 miesięczny staż na forum +
doświadczenie w moderowaniu forum -+ (dział aren)
minimum 150 postów na forum +
zauważalna aktywność w różnych działach -+
zerowy poziom ostrzeżeń +
brak multikont na forum +
brak poważnych przewinień w sieci +
posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci +
posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji + 
posiadanie rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a CS:GO -
znajomość obsługi amxbans/sourcebans +
wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera +
wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum + (kiedyś tam się tym bawiłem)
Podstawowa znajomość języka angielskiego +

@Shomek

5 minut temu, Shomek napisał:

śmierdzi mi to drugim podaniem whytiego.

Ale tak to mnie nie obrażaj. :aggressive:

@`izcoN

1. Czarnobyl
  2. Gra o tron 
  3. Lucyfer 
  4. Tabu 
  5. Westworld  
  6. Hoży doktorzy
  7. Teoria wielkiego podrywu 
  8. Jak poznałem waszą matkę
  9. Skazany na śmierć
  10. Dark 
  11. Chambers 
  12. Ślepnąc od świateł 
  13. The Walking Dead
  14. Breaking Bad
  15. Russian Doll 
  16. Jak nas widzą
  17. Dom z papieru
  18. Sex Education
  19. 13 powodów
  20. Amerykańscy Bogowie
  21. Ty
  22. Jak sprzedawać dragi w sieci 
  23. The orange is the new black (w trakcie)

Edited by Bawolek
  • Super 2
  • Ooo 1

Posted (edited)

Na tak, aktywny na forum, dobry Opiekun.

PS. Lucyfer obejrzany, bo jak nie to zmieniam na nie :)

PS2. Szanuje 

Edited by `izcoN

Z obecnych kandydatów w moich oczach wpadasz najlepiej to też pozwolę zawrzeć w tym podaniu swój głos. 

Jestem na tak, skoro potrafi zaprowadzić porządek wśród tych hultaji z aren to myślę, że nad tymi z forum też se poradzi. 

• Haha! 1

Jestem na tak.

Pomimo że mam bekę z każdej twojej próby powagi, to jestem w stanie Tobie zaufać i wierzę, że dasz radę.  Sztywno trzymasz arenę (albo to oni ciebie), ogarniasz i jesteś alkoholikiem.

• Ooo 1

Spełnia wymagania, aktywny na forum, dobry kandydat poradzi sobie na danym stanowisku.
Na Tak. :) 

Posted (edited)

O_o 
Co tu dużo mówić, takiego moderatora jeszcze ta sieć nie miała :) Szkoda nie skorzystać z tej szansy. 
Ambitny, pomocny, dojrzały jak na swój wiek, odpowiedzialny, bez skrupułów.
Mój następca na arenie, a to o czymś świadczy :friends:
Angażował się w większość ewentów (część z nich sam konfigurował), nauczył się obsługiwać serwery w mgnieniu oka (nikt go o to nie prosił).

Na ten i przyszły moment nie widzę lepszego kondydata:P

Duże TAK 
Edit:  @Shomek szanuje to co napisałeś, ale:
1. Ja twój nick poznałem bodajże w zleceniach o avatar i też niczym większym się nie wyróżniałeś składając podanie ma modka :) 
2. Nie porównuj Bawołka do Pana X, bo to nie ta liga - Bawołka wybrałem na mojego następce na arenie nie dlatego, że wysłał mi flaszke (może to jeszcze nadrobi xD), a dlatego, ze jest jedną z najambitniejszych osób w sieci (nie mylić z serwerem). 
3. Nie bedę się tutaj wypowiadał za wszystkich adminów, ale mnie Bawołek nie namawiał do tego, żebym coś napisał, sam uznałem, że to jedna z lepszych osób na to stanowisko, a patrząc na konkurencje nie wiem po co w ogóle robie edit xD 
4. Nie udzielał się w innych działach, bo zrobił to czego nie mógł zrobić żaden inny opiekun (łacznie ze mną), zebrał garstkę ludzi i przebudował arene na nowo, a to już nie lada wyczyn przy obecnym nastawieniu [email protected], który nie daje nikomu dostepów do aren :P
5. Jeśli wypowiadają się prawie sami admini areny raczej dobrze świadczy o kandydacie, sieć powinna się cieszyć, że ma tak aktywną administracje przynajmniej jednego serwera :)
Amen :)

Edited by PatolEcho
  • Ooo 1

No pewnie że na tak. Mimo że to buc i gbur to potrafi utrzymac swój harem w ładzie i porządku, zna się na rzeczy i jest to jedna z najbardziej zaufanych mi osób ;)

Jestem na tak

- Ogarnięty 

- Dobry następca Patola:taunt:

- spełnia  wymagania

Na tak, aktywny na forum jak i w roli Opiekuna Serwera 

Posted (edited)

Nooo baaa! Oczywiście, że na tak! 

Niby małolat a ogarnięty jak stary koń, w główce ma poukładane, ambitny i bardzo dojrzały jak na swój wiek. Jednym  słowem ta krowa to idealny kandydat na to stanowisko :) 

PS. Kompletnie nie rozumiem zarzutu, że wypowiadają się osoby z areny gdzie Bawołek jest opiekunem. Dla mnie jest dość logiczne, że osoby które mają z nim większą styczność znają Go lepiej i wiedzą jakim jest człowiekiem. 

Edited by Wericzita
  • Lubie to! 1

Posted (edited)

Jestem na TAK, spełnia wszystkie wymagania, posiada cechy które charakteryzują dobrego moderatora, ogarnięty chłopak z dystansem i poczuciem humoru.

Myślę, że aktualnie nie ma lepszego kandydata na to stanowisko.

/edit. Hmmm @Shomek dajesz NIE, a twoim jedynym argumentem jest to, że większość osób to admini aren xD 

PS. Twoje 3 sygnatury są irytujące, pomyśl może nad ustawieniem ich w linii poziomej ;)))

Edited by nasuke
  • Przykro mi 1
  • Wrrr 1

Znam człowieka zarówno osobiście jak i wirtualnie także mogę stwierdzić, że to funkcja idealna dla niego! Mądry, nie ponoszą go nerwy, kultura także jest, poświęca się dla servera i sieci. Jeśli chodzi o mnie jestem oczywiście na TAK.

Hmm, większość głosów administracji z serwera na którym jesteś opiekunem, śmierdzi mi to drugim podaniem whytiego. Na forum nigdzie indziej się nie udzielasz.  Staż na forum  4 lata a nigdy o tobie nic nie słyszałem. Jestem na nie 

Ps. Twoje nadużywanie "xD" jest strasznie irytujące. 

//xD

/xD

• Super 1

Posted (edited)
W dniu 9.08.2019 o 20:05, Bawolek napisał:

wysoka kultura osobista +

ten czas zajebiście

Faktycznie kulturka jest.

Edytujesz post, a właściwie go zaśmiecasz dodając jakąś listę seriali i niepotrzebne komentarze. Większość osób, które tu się wypowiadają to admini aren (bądź osoby, które posiadały tam rangę). 

dobra znajomość ortografii i interpunkcji +

Polskim piszemy małą literą, bo to przymiotnik. Wielką literą piszemy:

Spoiler

1. Imiona własne, ludzi i zwierząt np.: Barbara, Adam Mickiewicz, Maks.
2. Przydomki, pseudonimy i przezwiska ludzi np.: Bolesław Chrobry, Sokole Oko, Huba
3. Nazwy świąt, dni, okresów świątecznych np.: Narodowe Święto Niepodległości, Wigilia, Boże Narodzenie
4. Przymiotniki odpowiadające na pytanie czyj? Utworzone od imion własnych np.: Styl Sienkiewiczowski, Wiersz Różewiczowski 
5. Nazwy gwiazd, planet i konstelacji np.: Saturn, Jowisz, Droga Mleczna, Wielka Niedźwiedzica, Ziemia, Słońce, Księżyc
6. Nazwy części świata, państw i ich mieszkańców np.: Ameryka, Amerykanin, Polska, Polak, Europa, Europejczyk.
7. Nazwy regionów, krain historycznych i ich mieszkańców np.: Pomorze, Pomorzanin, Wielkopolska, Wielkopolanin.
8. Nazwy mórz, oceanów, jezior i gór np.: Atlantyk, Kanał Augustowski, Sahara.
9. Przymiotniki wchodzące w skład nazw geograficznych np.: Ameryka Południowa, Morze Północne, Nowy Targ, Wielka Brytania.
10. Nazwy przedstawicieli ras, szczepów i plemion np.: Murzyn, Arab, Słowianin, Indianin.
11. Nazwy ulic, placów, parków, budowli i zabytków np.: Ulica Puławska, Wawel, Łazienki.
a) Wszystkie wyrazy w nazwach wielowyrazowych, jeżeli wchodzą ściśle w skład nazwy własnej np.: Zamek Królewski, Rynek Starego Miasta, Wały Chrobrego.
12. Nazwy urzędów, władz, instytucji, szkół, organizacji np.: Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Uniwersytet Jagielloński, Gimnazjum im. Gen K. Sosnkowskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu.
13. Wszystkie wyrazy w odmiennych tytułach czasopism (z wyjątkiem przyimków i spójników) np.: „ Gazeta Wyborcza”, „ Kobieta i styl”.

Słowa "oraz" i "snowboardzie" raczej nie spełniają takiego wymagania. Przed słowami: który, którego itd. stawiamy przecinek. Jestem na nie.

P.S. Jeśli już podajesz jakiś kontakt, to daj do niego link.

Edited by Whytti

Posted (edited)
12 godzin temu, Shomek napisał:

Hmm, większość głosów administracji z serwera na którym jesteś opiekunem, śmierdzi mi to drugim podaniem whytiego. Na forum nigdzie indziej się nie udzielasz.  Staż na forum  4 lata a nigdy o tobie nic nie słyszałem. Jestem na nie 

Ps. Twoje nadużywanie "xD" jest strasznie irytujące. 

//xD

/xD

Irytująca była Twoja wypowiedź "Panie Moderatorze" ;)

Kto ma znać Bawoła ten zna i nie ukrywając Ty także posiadasz staż 4 lata i nigdy nie zwracałem na Ciebie uwagi.

Jestem oczywiście na TAK bo tutaj niema co drążyć tematu co do tych dwóch panów powyżej bo inteligencją nie święcą.

Edited by DanieleeQ
  • Super 2

Jak @Bawolek powie, że coś zrobi, to to zrobi i nie trzeba jemu tego przypominać co pół roku (bo grozi degradem).

Osobiście uważam, że administracja nie straci, a na pewno zyska osobę odpowiedzialną i pracowitą, która swoim nieszablonowym tokiem myślenia spowoduje, że trudne problemy zostaną szybko rozwiązane.

Kandydat szybko przyjmuje nową wiedzę. Nie był nigdy opiekunem, a "wszedł w buty Patola" jak by to robił codziennie. Podobna sytuacja była, gdy zdawał na uprawnienia, na żurawie, 200 stron w 2 dni ^^.

Na tak.

• Super 1

Posted (edited)

na nie

-lubi i popiera faworyzacje

-widzi tylko swój czubek nosa 

-lubi koloryzować swoje wypowiedzi ostateczne  :* 

Edited by kruloffa.
  • Przykro mi 1

Posted (edited)

Administrator jakich mało, jestem tutaj krótko, ale miałem okazję z Nim niejednokrotnie porozmawiać i wywarł na mnie pozytywne wrażenie.

+Nie sądzę, aby próbował nakłaniać kogokolwiek do popierania Jego kandydatury 

+Władza nie uderzyła chłopakowi do głowy, ponieważ ja, będąc totalnym randomem napisałem do Niego i potrafił znaleźć czas na odpisanie i to ba,        jakże obszernie i treściwie wytłumaczył mi pewne kwestie 

+Da się słyszeć od osób postronnych, że potrafi ochrzanić swoich podopiecznych czyt. adminów, kiedy popełniają błędy, a nie pozostawia spraw bez      echa

+Mega aktywność na forum

+Ciągłe dążenie do poprawy funkcjonowania sieci przez różnorakie metody

+Kultura osobista

+Staż

Mogę tak pisać i pisać bo zalet ma facet sporo i nie wiem skąd takie negatywy, ale jak widać kto nie ma hejtu ten nic nie robi!

OGROMNE     TAK!

Edited by DeimaN

Za duzo stycznosci z toba nie mialem,wygladasz na spoko goscia, arenki sie trzymaja wiec mozna dac mu szanse. tak.

Na TAK

Znana i aktywna mordka, spełnia wszystkie wymagania, ogólnie będzie z niego dobry moderator :victory:

Małe tak gdyż uważam iż trochę za wcześnie no i boję się o Twoją hmm...marnacje na stanowisku modka.

Wiadomym jest że ludzie z aren będą się wypowiadali bo przecież go znają najlepiej i mogą co nieco dołożyć od siebie więc nie rozumiem oburzenia loży lordów. A dowalanie się do interpunkcji  i gramatyki kontrkandydata przypomina mi trochę debatę prezydencką Leszka K z Donaldem T ( lub Kwaśniewskiego z Wałęsą gdzie ten drugi chciał podać nogę zamiast ręki :D )  No i apropoporoporpopropropro, gdzie ma indziej się udzielać jak wieje sandałem w różnych działach ;D

• Lubie to! 2
  • Haha! 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.