Jump to content
Saygon

Nowe działy gier

Działy gier  

38 members have voted

1. 1. Jakie działy gier, chcielibyście ujrzeć w bardziej rozbudowanej formie?

• League of Legends (w tym Teamfight Tactics)
      16
    • Playerunknown's Battlegrounds
      7
    • Fortnite
      8
    • Overwatch
      3
    • Smite
      2
    • Minecraft
      13
    • Apex Legends
      9
    • Gry karciane (np. HearthStone, Gwint, itp.)
      4
    • Gry przeglądarkowe (np. Plemiona, Margonem, itp.)
      6
    • Inne (Propozycja w poście)
      9

Recommended Posts

Witajcie!

Z uwagi na to, że nasze forum skupia się głównie na serwerach Counter-Strike i tematach z nimi związanych, chcielibyśmy wzbogacić je i rozbudować o dodatkowe strefy i działy gier. Dlatego z tego miejsca zwracamy się z małą prośba do was. Powyżej znajduję się ankieta z naszymi propozycjami gier, które znalazłyby swoje oddzielne i bardziej rozbudowane działy na forum.

Prośmy o zaznaczanie, które gry najbardziej widzielibyście na naszym forum, oraz podawanie własnych tytułów.

Ankieta, jest ankietą wielokrotnego wyboru, oznacza to, że możecie wybrać więcej niż jeden tytuł, do czego gorąco zachęcamy.

Jeśli macie jakieś własne propozycje działów gier, które chcielibyście zobaczyć na naszym forum, to śmiało piszcie. Zaznaczając pole "inne" w ankiecie.

Przygotowaliśmy małą listę z której możecie wybrać gry po zaznaczeniu pola "inne":

Lista gier:

- Paladins

- Battlefield

- Call of Duty

- Dota

- Metin2

- Tibia

- Nostale

- Mu Legends

- Terraria

Po zaznaczeniu pola "Inne" prosimy o napisanie posta w stylu:

( "Moja propozycja to:" )

Mile widziane jest również, podanie małej argumentacji dlaczego, własnie ta gra, ma się znaleźć u nas na liście.

Pamiętacie, że jesteśmy również otwarci na wasze wszelkie propozycje zarówno gier, jak i poddziałów dla nich!

Wszystkie gry, znajdować się będą w odpowiednich kategoriach, które najbardziej odpowiadałyby gatunkowi, z którego wywodzi się dana gra. 

Temat jest z myślą o Was, więc zapraszajcie i zachęcajcie znajomych, aby głosowali w naszej ankiecie, gdyż to od was zależy, które gry ostatecznie trafią w szeregi naszego forum.

Ankieta potrwa jakiś czas, do momentu kiedy uznamy, które tytuły interesują was najbardziej. Czym głosów będzie więcej, tym szybciej wystartujemy z całym projektem.

Przypominam, że zbędny spam i pisanie nie na temat, będzie "nagradzane" ostrzeżeniami na forum. 

Gorąco zachęcam głosowania i wypowiedzi w temacie!

Pozdrawiam Saygon.

• Lubie to! 4
  • Super 1
  • Haha! 1
  • Wrrr 1

Moja propozycja to: Metin2, GTA V/FiveM 

Powód: Na Gta V i FiveM jest aktualnie duży hype więc byłoby o czym dyskutować czy nawet szukać ludzi do wspólnej gry. 

A Metin to po prostu klasyk, można dawać jakieś newsy o nowych serwerach, ekwipunkach etc. 

• Lubie to! 2
  • Haha! 1

Głosik na Apexa - gierka poooooowoli się rozwija w cieniu fortnite ale jest potencjał

Dodatkowana propozycja Rust - najlepszy i najbardziej rozbudowany survival na rynku. Chętnie zobacze taki dział na forum.

• Lubie to! 1
  • Super 1

Moja propozycja to: Minecraft

Dużo ludzi wraca do tej gry, można by się w dziale umawiać na jakieś klepy pvp, wspólne granie na serwerze mc-soplica (upsssssss) czy coś.

• Super 2
  • Haha! 2

3 minuty temu, Streepy napisał:

Moja propozycja to: Minecraft

Dużo ludzi wraca do tej gry, można by się w dziale umawiać na jakieś klepy pvp, wspólne granie na serwerze mc-soplica (upsssssss) czy coś.

serwer gildie 1.8.8, mm grałbym

• Lubie to! 1

Moja propozycja GTA V, czemu? Bo duże zainteresowanie.

• Lubie to! 1

Do przeglądarek można dodać grepolis :D, forza horizon 4 jedna z najlepszych obecnie ściganek, GTA również ciekawa opcja, rockstar aktualizuje, zapewne sporo osób nadal gra, sam lubie wbić ale ostatnio nie miałem z kim grywać :c, w przyszłości oczywiście cyberpunk 2077 obowiązkowo :D 

• Lubie to! 1
  • Super 1

Głos na minecraft oddany, shomek nie będzie musiał z domu wychodzić żeby poczuć survival kolejny raz

• Lubie to! 1
  • Super 1
  • Haha! 1

kalambury na kurniku bo kozak jestem

• Przykro mi 1
  • Wrrr 1

Moja propozycja to; Europa Universalis IV

Dlaczego? Coraz więcej osób zaczyna w to grać i można szukać graczy do wspólnych gier. Oraz można chwalić sie tam swoimi osiągnięciami w podbijaniu świata  itd..

Jak dodacie Plemiona to będę w niebie ^^

• Lubie to! 1

Moja propozycja to: Tom Clancy's Rainbow Six Siege 

gra taktyczna na wysokim poziomie która pokazuje się też w świecie E-sport!

• Lubie to! 1

Posted (edited)

Głosik poleciał

Ps; Gta V spoko pomysł, aby dodać :D

Edited by Radek5142
  • Lubie to! 1

Battlefield 4 

cały czas gra w to masę osób tym bardziej polaków. Na polskie serwery nie idzie się dopchać nawet posiadając premium. Robię nawet mały rekonesans czy jest opłacalne otwarcie takowego serwera.

• Lubie to! 1

Moja propozycja

FIFA A także League Of Legends + Battlefield i również Gta V 

Wszystkie  te gry są popularne  dużo osób w nie gra, i na pewno przydałyby  się jakieś dodatkowe informacje na temat tych gier ^^

• Lubie to! 1