Jump to content
Sign in to follow this  
wondertodeibl

Skarga na Krushi

Recommended Posts

Twój nick: wonder to deibl
Godzina i data zdarzenia: 19.07.19 ok. 20:00
Mapa: aim_map 1v1
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Krushi
Jego IP/Steam ID: nie znam
Opis sytuacji: grałem sobie i dostałem bana z powodem "zmień nick", cokolwiek by to znaczyło

Dowody: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:128482960&advType=steamid&Submit

Świadkowie: cały serwer w tym jeden streamer

Posted (edited)

Co za niepoważny człowiek.

Dostałem drugiego bana, tym razem na tydzień.

Proszę o jak najszybsze odsunięcie tego człowieka od sprawowanej funkcji i odbanowanie mnie.

Edited by wondertodeibl

Posted (edited)

Dostałeś najpierw kicka z prośbą o zmianę nicku, poźniej bana na 15 z tą samą prośbą, a po wejściu na server i krótkiej rozmowie nadal sie nie zastosowałeś do mojej prośby i sie dziwiłeś dlaczego cię banuje XDDD. Odpowiedź jest prosta, trzeba być skończonym jełopem, żeby się nie domyśleć, że próbujesz  obrazić admina o nicku wonder i na dodatek widzę, że na forum dałeś taki sam nick.

Edited by krushi

Posted (edited)

Wytłumacz mi proszę w jaki sposób próbuję obrazić jakiegoś (jakiego?) admina. Wskaż chociaż jedno słowo, połączenie liter, może źródło złej energii, którym to niby realizuję.

Poza urojeniami nic tutaj nie widzę.

Edited by wondertodeibl

WonderToDebil, ciężko przestawić jedną literke w nicku i walisz głupa ze nic nie zrobiłeś

Posted (edited)

Link do regulaminu serwera (polecam się z nim zapoznać): https://cs-soplica.com/topic/194502-regulamin-serwera-multi-arena/

Nick:

2. Zakaz posiadania nicków wulgarnych, rasistowskich,prowokacyjnych, obrażających czyjeś uczucia. (upomnienie, kick, ban do jednego dnia).

32 minuty temu, wondertodeibl napisał:

Twój nick: wonder to deibl

Dziwnym trafem jedna z administratorek ma taki nick na serwerze i byłeś tego świadomy bo nie jesteś nowym graczem. Patrząc na historię twoich banów dostałeś upomnienie w postaci bana na 15 minut z tym samym powodem lecz nic to nie zmieniło...

Analizując historię twojego czatu to skłaniał bym się do przedłużenia gaga do przynajmniej miesiąca, a może zmienisz swoje zachowanie.

Jeżeli któreś słowo z mojej wypowiedzi jest dla ciebie nie jasne to mi je wskaż, a ja postaram się je wytłumaczyć jak prostemu chłopu ze wsi (najwyżej odrobię warna)

Edited by Wie Wiur aS

Ban dany słusznie nie mam pojęcia dlaczego odwołujesz się od bana skoro w regulaminie serwera jest jasno napisane o zakazie posiadania wulgarnych/obrażających nicków.

Skoro Admin Krushi zwracał ci uwagę o zmianę nicku oraz po banie na 15minut jak nadal dostosowałeś się do jego poleceń to w tym przypadku nie widzę przeciwwskazań do nałożenia ci owej kary.

Pozdrawiam

• Super 1

Posted (edited)

1. Nie wiem nawet jakie nicki mają administratorzy na serwerze, na forum nie wchodzę, a na serwerze nie jest wprost wyświetlane kto jest adminem, co najwyżej można się domyślać bo każdy admin ma vipa (czytaj idiota, który jak zwykle gra w większości pistoletówki, bo ma pełną kamizelkę i w ten sposób się dowartościowuje)

2. Co do gaga się zgadzam, użyłem kilka razy nieodpowiednich słów i jak najbardziej się należy, nie mówiłem nic przez mikrofon stąd jeszcze moje zdziwienie dlaczego także dostałem mute. Jeśli chodzi o nick nie widzę w nim nic złego. Żadne słowo nie jest słowem nieodpowiednim.

3. Wszedłem na serwer aby wyjaśnić sytuację, nie otrzymałem stosownego wytłumaczenia mimo dwu albo trzykrotnego upomnienia się o takowe.

Edited by wondertodeibl

Otrzymałeś, lecz twoja wymówka brzmiała -,, w którym miejscu mój nick jest obraźliwy?"

2 minuty temu, wondertodeibl napisał:

na forum nie wchodzę

I stąd ten temat. Jak byś wszedł na forum i przeczytał regulamin nie miał byś teraz takiego problemu (chyba)

2 minuty temu, wondertodeibl napisał:

czytaj idiota

Hamuj bajerę, bo cię zaraz skrócimy o nogi....

5 minut temu, wondertodeibl napisał:

Jeśli chodzi o nick nie widzę w nim nic złego. Żadne słowo nie jest słowem nieodpowiednim.

Twój nick podchodzi pod prowokację i obrazę, nawet jeżeli ma on w sobie literówkę

Posted (edited)
13 minut temu, Wie Wiur aS napisał:

Twój nick podchodzi pod prowokację i obrazę, nawet jeżeli ma on w sobie literówkę

Regulamin nie przewiduje nic w stosunku do (rzekomych, wyimaginowanych) literówek.

Chyba już rozumiem o jakie słowo wam chodzi: deibl. Moi drodzy państwo. Jeśli prześledzicie historię moich nicków, zobaczycie, że korzystałem niegdyś z takiego na tym serwerze. Dokładnie w okolicy stycznia tego roku: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1257334. Tym bardziej rozumiem co jest nie tak z całością mojego nicku, rzekomo chciałem nazwać admina (:O) o nicku wonder "debilem". Śpieszę wytłumaczyć, że według regulaminu nie ma obowiązku korzystania jedynie z języka polskiego, stąd nick mój może być interpretowany również w inny sposób. 

Pozdrawiam ciepło.

Edited by wondertodeibl

Posted (edited)
48 minut temu, wondertodeibl napisał:

(czytaj idiota, który jak zwykle gra w większości pistoletówki, bo ma pełną kamizelkę i w ten sposób się dowartościowuje)

ze śmiechu aż z wersalki spadłem. xDDDDDDDDDDD 

Toksyczny odór czuć od Ciebie z kilometra. Ban jak najbardziej słuszny, w dodatku przejrzałem twój czat na serwerze za który zostajesz nagrodzony miesięcznym wyciszeniem.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Edited by Bawolek
  • Lubie to! 4

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.