Jump to content
Sign in to follow this  
macko9898

prośba o ub

Recommended Posts

Proszę o ub na multi arenach. zostałem zbanowany bez zasadnie i admin o nicku Krushi chyba nie wie jak wygląda gracz używający wh. Muszę przyznać że mnie tym rozbawiłeś.... obejrzyj sobie demo i przemyśl sprawę. Jak się nie znasz na tym to nie banuj. Fajne macie serwery spoko się gra ale ta akcja z banem to jakiś mało śmieszny żart. Proszę o ub na koncie Steve. pozdro 

2 godziny temu, macko9898 napisał:

Proszę o ub na multi arenach. zostałem zbanowany bez zasadnie i admin o nicku Krushi chyba nie wie jak wygląda gracz używający wh. Muszę przyznać że mnie tym rozbawiłeś.... obejrzyj sobie demo i przemyśl sprawę. Jak się nie znasz na tym to nie banuj. Fajne macie serwery spoko się gra ale ta akcja z banem to jakiś mało śmieszny żart. Proszę o ub na koncie Steve. pozdro 

To dział serwera oMirage... Z treści posta wynika iż ban dotyczy serwera Areny1vs1. Napisz tutaj:
https://cs-soplica.com/forum/821-prośby-o-odbanowanie/

/zamek

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...