Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

rain: Wyrzuciliśmy naszego lidera, nie mając osoby, która mogłaby przejąć kontrolę

Recommended Posts

Występ FaZe Clanu na ESL One Cologne 2019 nie należał do udanych, ponieważ europejska formacja zdołała zatriumfować tylko w jednym spotkaniu i to ze sporymi problemami. Filip „NEO” Kubski i spółka wcześniej niż się spodziewano odpadli z zawodów.

Kolejnym sprawdzianem FC będzie rozpoczynający się dzisiaj BLAST Pro Series Los Angeles, gdzie czeka ich w sumie przynajmniej pięć spotkań w systemie BO1. Będzie to ostatni duży sprawdzian przed nadchodzącym Majorem w Berlinie. Czy europejskiej formacji uda się wrócić do znakomitej formy? – Na razie potrzebujemy wakacji – stwierdził rain. – Mieliśmy ostatnio dużo podróży i jesteśmy naprawdę zmęczeni. Musimy się zrelaksować, spędzić czas z przyjaciółmi i rodzinami. W tej chwili wszyscy patrzymy na to bardziej, jak na pracę – musisz tam jechać, musisz to zrobić. Musimy ponownie znaleźć pasję do gry – zakończył Norweg

Håvard „rain” Nygaard w rozmowie z VP esports przyznał też, iż decyzja o wydaleniu ze składu Finna „karrigana” Andersena nie była całkowicie przemyślana i trafna. – Żałuję tego teraz, nigdy nie powinniśmy go wyrzucać – wyznał 24-latek. – Miesiąc po tym, jak ze składu odszedł AdreN, wszyscy zaczęli tego żałować, ponieważ nie mieliśmy IGL-a przez pięć miesięcy. Wszyscy mówili: „kurde, wyrzuciliśmy naszego lidera, nie mając osoby, która mogłaby przejąć kontrolę”. Nie był to najlepszy pomysł – dodał reprezentant FaZe.

Wszystkich polskich kibiców pozytywnie zaskoczyła informacja, iż Filip „NEO” Kubski dołącza do FaZe Clanu. Dzięki temu mogliśmy mieć swojego reprezentanta na czołowych międzynarodowych turniejach CS:GO. rain został zapytany o zmiany, jakie wprowadził nasz rodak do drużyny i odpowiedział w następujący sposób: – Na początku chciał po prostu zobaczyć, jak gramy i spróbować stworzyć styl gry dla nas, ale teraz wydaje mi się, że staramy się grać w taki sam sposób jak z AdreNem. Jak nasz normalny styl. Nie sądzę, żeby to teraz działało, bo jesteśmy na pozycjach, na których nie powinniśmy być. NEO przyniósł spokój jako lider w grze. karrigan to bardzo głośna osoba. Filip jest natomiast bardzo spokojny – tłumaczył zawodnik.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/210245/rain-wyrzucilismy-naszego-lidera-nie-majac-osoby-ktora-moglaby-przejac-kontrole/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×