Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Steam Labs: Ruszył program, w ramach którego można sprawdzić, nad czym obecnie pracuje Valve

Recommended Posts

Firma Gabe’a Newella wystartowała z inicjatywą, w ramach której osoby zainteresowane nowinkami mogą sprawdzić opracowywane przez nią rozwiązania. Obecnie Steam Labs pozwala wziąć udział w trzech testach. Micro Trailers to cykl króciutkich, sześciosekundowych filmików mających na celu błyskawicznie zaznajomienie nas z ofertą sklepu na podstawie kilku kategorii (np. "smoki", "gry przygodowe" i tak dalej). Automatic Show to znacznie dłuższy, kilkudziesięciominutowy pokaz najważniejszych premier i starszych tytułów. Potencjalnie najciekawszy wydaje się Interactive Recommender. Opiera się na uczeniu maszynowym i docelowo ma zastąpić obecny system rekomendacji, docierając do użytkownika ze spersonalizowanymi treściami, dobranymi na podstawie jego preferencji, zawartości biblioteki Steam i czasu spędzonego przy danych grach.

Zważywszy na naturę Steam Labs trzeba się oczywiście liczyć z pewnymi niedogodnościami. Valve przestrzega, że choć część testowanych nowinek może się sprawdzić i docelowo trafić do „zwykłych” użytkowników, inne okażą się nietrafione i zostaną porzucone. Jeśli jednak lubicie eksperymentować i zamierzacie dać się skusić, firma nakłania, byście nie wahali się wygłaszać swoich opinii i sugestii.

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.cdaction.pl/news-57222/steam-labs-ruszyl-program-w-ramach-ktorego-mozna-sprawdzic-nad-czym-obecnie-pracuje-valve.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...