Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Ubisoft szykuje bany dla niegrzecznych graczy Rainbow Six: Siege.

Recommended Posts

Bug w grze Ubisoftu, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, sprawia, że spamowanie emotikonami na czacie zawiesza rozgrywki. Firma wprowadziła właśnie konieczne zmiany, a drugim etapem napraw są masowe bany. Nie musicie czekać do 6 grudnia, żeby dostać rózgę. Świeża dostawa „prezentów” dotrze do Polski prawdopodobnie dziś lub jutro.
Ubisoft, niczym Posejdon, śle wielką, karcącą falę banów w stronę wszystkich, którzy przy użyciu czatu w Rainbow Six Siege powodowali przymusowe zakończenie meczów. Błąd sprawiał, że spamowanie emotikonami wymuszało przerwanie rozgrywki. Deweloper francuskiego producenta oficjalnie zapowiedział „sankcje” na Reddicie dziś w nocy (polskiego czasu, oczywiście). Powołując się na kodeks postępowania zakazujący zakłócania płynności gry, dodał:

Cytat

Bany będą nałożone na graczy, którzy nadużyli tego błędu w grze. Konsekwencje nie będą jednakowe dla każdego – będą się różnić długością, w zależności od częstotliwości i uporczywości. To nasz kolejny krok w stronę wyciągania konsekwencji wobec graczy świadomie i celowo wykorzystujących exploity, a więc działających na szkodę rozgrywek.

 

Jeśli więc zdarzyło Wam się skrócić nieudaną rozgrywkę w ten właśnie sposób, szykujcie się na konsekwencje. A jeśli kończyliście tak każdą… no cóż, dajcie nam znać za rok, czy możecie się już zalogować. Ubisoft ewidentnie chce do tematu podejść zdecydowanie i bezkompromisowo. A pracy będzie mieć sporo, bo gracze ciągle znajdują coraz to nowsze i nowsze exploity.
 

 

 

 

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/ubisoft-szykuje-bany-dla-niegrzecznych-graczy-rainbow-six-siege-w/z51c683

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...