Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Cyberpunk 2077 bez możliwości zabijania dzieci

Recommended Posts

Studio CD Projekt RED zdradziło, że w grze Cyberpunk 2077 nie będzie możliwości zabijania dzieci oraz postaci niezależnych ważnych dla rozwoju fabuły. Twórcy udostępnili także sporo obrazków prezentujących bohaterów.
Mimo że do premiery Cyberpunka 2077 pozostało jeszcze sporo czasu, gracze już teraz bombardują twórców całą serią pytań dotyczących nadchodzącego tytułu. Dzięki temu dowiedzieliśmy się między innymi, że w grze pojawi się zdecydowanie więcej możliwości romansowania niż w Wiedźminie 3 oraz że produkcja nie będzie posiadała żadnego systemu moralności prezentowanego za pomocą cyfr czy pasków. Tym ciekawiej prezentują się najnowsze informacje dotyczące ewentualnej przemocy wobec mieszkańców miasta. Pewien żądny informacji gracz zapytał twórców w prywatnej wiadomości, czy zabijanie zwykłych mieszkańców miasta będzie możliwe. Do tej pory przedstawiciele CD Projekt RED odpowiadali na podobne pytania znaną formułką, która brzmi mniej więcej tak: „Nie możemy jeszcze niczego powiedzieć”. Tym razem jednak zdecydowali się podać jasną informację:

 

60887406.jpg

 

Ta informacja wydaje się interesująca z jeszcze jednego powodu. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Cyberpunk 2077 zaoferuje rozwój umiejętności nieco podobny do Skyrima, jednak ograniczał się on będzie prawdopodobnie tylko do obsługi broni. Dzięki częstszemu korzystaniu z danej spluwy, poziom naszej umiejętności strzelania z niej będzie rósł, a wraz z nim dostaniemy lepsze animacje. Skoro gracze będą mogli strzelać do NPC-ów, to czy przypadkiem nie spróbują „levelować” atakując właśnie postacie niezależne? Z drugiej strony, CD Projekt RED jest na tyle świadomym producentem, że gdyby okazało się to możliwe, to przygotuje „pułapkę” na graczy - zupełnie jak przy zabijaniu krów w Wiedźminie 3, kiedy po kilku nieczystych zagraniach pojawiał się bies.
 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-bez-mozliwosci-zabijania-dzieci/z51c68c

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...