Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Valve obiecuje zmiany w wyprzedażach Steam i rozdaje za darmo 5 tysięcy gier

Recommended Posts

Dzisiaj na platformie Steam zakończy się letnia wyprzedaż, a wraz z nią minigra, w której użytkownicy rywalizowali w wirtualnych wyścigach. Valve przyznaje, że nie wszystko poszło zgodnie z planem i obiecuje poprawę.

Wydarzenie wywołało zamieszanie niejasnymi regułami - wielu nie wiedziało, jak dokładnie naliczane są punkty i jakie kroki należy wykonać, by mieć szansę na zdobycie nagród. Ponadto część osób zrozumiała, że w celu otrzymania preferowanych tytułów powinni usunąć z listy życzeń niechciane pozycje, co z kolei nie spodobało się niezależnym deweloperom.

Valve wprowadziło do wyzwania pewne zmiany i sprecyzowało zasady zabawy. Teraz firma zapewniła, że postara się, by w przyszłości podobne akcje towarzyszące wyprzedażom na Steamie pozbawione były tego typu problemów.

„Zdajemy sobie sprawę, że podczas mistrzostw wystąpiło kilka niespodziewanych przeszkód drogowych - staraliśmy się je usunąć jak mogliśmy i liczymy na to, że uda nam się lepiej dopilnować kondycji trasy następnym razem, gdy zaprosimy was na wyścigi” - napisano w komunikacie kończącym wydarzenie.

Jednocześnie poinformowano, że spośród wszystkich uczestników minigry wylosowano 5 tysięcy użytkowników, którzy otrzymają za darmo najwyżej umieszczoną grę z listy życzeń. Prezent powinien trafić na konto w ciągu 48 godzin.Wyzwanie Grand Prix wygrała drużyna corgi, której członkowie od początku zawodów uzyskali przewagę nad rywalami. Drużyna zebrała 31 punktów, zwyciężając w 9 wirtualnych wyścigach i 11 razy plasując się na podium.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.eurogamer.pl/articles/2019-07-09-valve-obiecuje-zmiany-w-wyprzedazach-steam-i-rozdaje-za-darmo-5-tysiecy-gier

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
  • Create New...