Jump to content
Fejker

ODBANOWANY Odwołanie `Fejker

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick:`Fejker
Steam ID:STEAM_1:0:501412893

Data/godzina bana:09-07-2019 17: 45 coś koło tego
Mapa: water coś tam
Nick Admina: Skiper
Powód bana: w konsoli nie pokazuje powodu
Dowody:jak sa robione jakieś ss jak w 1.6 to moge dostarczyć tylko nwm gdzie sa ;p
Opis sytuacji:Grałem sobie i dostałem bana 0.0

Edited by Fejker

Posted (edited)

Witaj, chciałbym się odwołać do mapy am_banana, gdzie to tam ciebie sprawdzałem i nie zdążyłem dać ci tam bana.

Wracając do tej mapy z mojej perspektywy wyglądało tak jakbyś używał wspomagaczy w celowaniu oraz w widzeniu dodatkowo wszystkie twoje zabójstwa są poprzez strzały w głowę. Twój procent Hs na serwerze wynosi 85% gdzie gracze którzy są w Topce tyle nie mają oraz chciałbym dodać że co mape posiadasz 100% zabójstw w głowę.

Prawdopodobnie po prostu dobrze strzelasz, ale chciałbym aby inni Admini zobaczyli Demko i sami ocenili twoją grę.

Pozdrawiam

Edited by Skper

Obejrzałem demko, moim zdaniem raczej czysto. Chociaż to wysokie hs % co mape jest dość dziwne (może drugi scream), może wskazywać na soft aima jakiegoś czy coś. Jak dla mnie za mało dowodów.

Posted (edited)

Gracz czysty o WH nie ma mowy, a na bananie to już w ogóle :)
AIMa też nie ma, %HS może wynika z tego, że jak nie walnie lucky HS to ginie xD 
Ja dla mnie gracz czysty, prosimy o odbanowanie:
@Bawolek
@Ania!
PS. Aktualnie opiekun jest na urlopie, [email protected] kij wie co robi, a support wiadome :D Więc możliwe, że będziesz musiał poczekać :P
@Lost @StreepyxD

Edited by PatolEcho
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...