Jump to content
Aspen

ZBANOWANYODWOŁANIE AZ-5

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick: AZ-5
Steam ID: STEAM_0:0:45448940

Data/godzina bana: 08.07.2019 ok. 15:10
Mapa: -
Nick Admina: szefo
Powód bana: wh+aim
Dowody: -
Opis sytuacji: Gram już tyle czasu na tym serwie i nagle jeden z administratorów postanowił mi dać bana za rzekome aim+wh. Oczywiście odwołuje się od tej decyzji ponieważ nigdy nie używałem i nie używam wspomagaczy w postaci aima czy wh.

Edited by Aspen

Posted (edited)

Mapa- am_sc_redliner_40_s

Demo- http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190708-1500-am_sc_redliner_40_s.dem.zip

Na tym demo próbowałeś się kryć bo wiedziałeś że patrzę ze specta, ale znalazło się kilka podejrzanych akcji jak:

4:25- Runda na pistolety, tempo 10% celownik wędruje prosto na głowę.

4:45- Podobnie jak w poprzedniej rundzie, podejrzanie długo mijasz się z przeciwnikiem a celownik za postacią po teksturach.

5:16- W rundzie na awp przegrałeś tylko dla tego bo twoim rywalem był inny odpał, twój pierwszy strzał który oddałeś trafił rywala przez skrzynkę w głowę, podczas gdy celownik miałeś obok nóg.

9:10- Runda na awp, te strzały które dajesz przez tekstury podobne do tych ze wcześniejszych rund, najpierw strzelasz po czym celownik dopiero wędruje na model który jest za skrzynką.

Jednak to nie jest jedyne demko jakie chciałem rozpisać, gdyż może być to niewystarczający dowód na to że czitujesz, poniżej kolejne demko z tej samej mapy, z 22 czerwca kiedy grałeś i wiedziałeś że nikt Cię nie obserwuję ze specta. Tutaj zaczynasz od razu z grubej rury. https://megawrzuta.pl/download/e2ead23c108c66759b5abac52eecb2fb.html

0:35- Runda na scouty, na podwójnym zoomie celujesz po nogach, dwa strzały missujesz, a trzeci trafiasz kiedy celownik jest kilometr od rywala, najlepiej jak trafiasz ostatni raz strzelając w skrzynkę.

Takich rund jak ta było na tej mapie więcej, kiedy to trafiasz dziwne flick shoty, a nie możesz ugrać potencjalnie prostych akcji. 

Już wtedy gdy używałeś nicku  Jaśnie Pan, podejrzanie wyglądała mi twoja gra, z resztą nie tylko mi, a to że grasz dłuższy czas na serwerze nic nie znaczy, już nie jeden taki cwaniak się przewiną jak ty.

Oczywiście chciałbym usłyszeć opinię bardziej doświadczonych i obeznanych adminów.

Oprócz tego wnoszę o permanentną blokadę na czat, ponieważ gracz ten jest strasznie wulgarny, typowy prowokator wprowadzający toksyczną atmosferę.

http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2654757

/edit.: blokada na czat w wypadku gdybyś został odbanowany, po prostu wróciłbyś do gry bez możliwości plucia jadem gdyż w większości do tego używasz czatu.

Nie, nie chciałem Ci w żaden sposób dokopać xd

Edited by nasuke

Posted (edited)

Odniosę się do wyróżnionych akcji:

4:25- racja wygląda to dziwnie, aż sam się zdziwiłem, ale to że celownik zawędrował mi jakimś cudem na jego głowę to czysty przypadek, często macham intensywnie myszką, a że mam małą podkładkę i szybko kończy mi się na niej miejsce muszę zatrzymać ją w miejscu lub szybko przesunąć na drugi koniec (nie żebym się w taki sposób bronił czy coś, ale chciałem tylko wyjaśnić co mogło być powodem bo na pewno nie aimbot) więc mogą zdarzać się takie akcje ale to jedna na 100 bo nie wierzę że co rundę po przesunięciu myszki najeżdżam komuś celownikiem na głowę i na niej się zatrzymuje..

4:45- moim zdaniem rolę w tej akcji odegrał timing (widać że sprawdzam potencjalne miejsca skąd mógł się wychylić po kilka razy), a że mijałem się z nim tak długo to chyba nic nadzwyczajnego bo często się tak zdarza (nie tylko na tej mapie) że kończy się runda, a ty nawet nie zauważyłeś przeciwnika. Co do celownika za postacią po teksturach: tak jak napisałem wyżej- sprawdzałem potencjalne miejsca skąd mógł wychylić, a że mój przeciwnik nie wychylał tylko stał bardzo blisko tego miejsca to mogło się zdarzyć że przesunąłem celownik po jego ciele, ale bez przesady nie latałem perfidnie za jego skinem przez tekstury...

5:16- hehe magiczne "128" tick na tym serwerze... Moją winą jest że nawet gdy nie mam celownika na głowie przeciwnika tylko np: jak w tej akcji (flick w ciało) to kula leci w głowę? Zresztą doskonale to widać po obejrzeniu powtórki w najwolniejszym tempie.

9:10- moim zdaniem tak jak w akcji 4:45 rolę odegrał timing... Zacząłem od szybkiego sprawdzenia lewej strony, przeciwnik zdradził swoją pozycję oddając strzał z prawej strony więc na niej się skupiłem. Przecież to było proste że wychyli albo z góry albo zza skrzynki z dołu więc skupiałem się na tych dwóch pozycjach. Po pierwszym strzale wcelowałem się na dół za skrzynkę licząc że wychyli (oddałem drugi strzał w ścianę licząc że przeciwnik wychyli wtedy spróbuję wygrać movementem). Trzeci strzał- zwykły skan, nie miałem pojęcia że tam stoi, a że strzeliłem i akurat tam stał to skończyło się jak się skończyło...

Powtórka z 22 czerwca: 

0:35- więc co sugerujesz? Z mojej strony są to zwykłe filcki... Ja na tym serwerze się bawię, a nie gram full skupienie jak np: na MM'ie czy cokolwiek. Często strzelam sobie filicki lecz nie wiedziałem że może to zajść aż tak daleko że zostanę nagrodzony za to banem... Może powodem takiego obrotu sprawy jest to samo co w 5:16?? Bo innych pomysłów nie mam, a jeśli ktoś z was ma to niech chętnie się podzieli. 

Co do blokady na chat. Często na serwer wchodzą ludzie z ewidentnymi cheatami i psują grę innym i jako że jestem może czasem za bardzo wybuchowy i daje się ponieść emocjom dodam coś niepotrzebnie od siebie w ich stronę.. Staram się panować nad emocjami, ale jestem tylko człowiekiem i zdarzają mi się takie rzeczy, lecz permanentna blokada na chat to dla mnie przesada.

Chcę też abyście wiedzieli że gdyby mi nie zależało nie pisałbym tego odwołania oraz naprawdę nie wiem w jaki sposób mogę udowodnić swoją niewinność... Napiszę jeszcze raz nie używałem i nie używam żadnych wspomagaczy. Pozdrawiam

EDIT. W ostatnim zdaniu wnosisz dla mnie o permanentną blokadę na czat. Skoro dałeś mi perma za "cheaty" to po kiego grzyba wnosisz o perma na chat? Czyżbyś nie był pewny tego co zrobiłeś i w razie gdyby mnie odbanowali chcesz dokopać mi permem na chat? 

Edited by Aspen

Posted (edited)

Napisze tak: 
6 min oglądałem demko i już miałem pisać, że za mało dowodów:
Moją uwagę przykuła znajomość pozycji przeciwnika, krycie naprawdę ci wychodzi, coś nie dawało mi jednak spokoju i oglądałem dalej, aż tu nagle BOOM 6:30min:
Celowanie w dwie pozycje, wyjęcie noża tuż przed zobaczeniem przeciwnika (obstawiam, żeby się pobawić), to jednak za mało.... 6:40+ wiedząc gdzie jest przeciwnik zawsze patrzyłeś na krawędzie skrzynki, a tu nagle jakiś cÓd Boży .... olśniło cie, że przeciwnik nie schował się za skrzynką, a zaczął raszować bokiem xD
Zamiana taktyki pod ustawienie modelu świadczy tylko o jednym.
Jak dla mnie WH i temat do zamknięcia.

http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190622-1341-am_sc_redliner_40_s.dem.zip

Edited by PatolEcho

Posted (edited)

Chciałem jeszcze zapytać dlaczego oceniacie to że "cheatuje" na podstawie jednej mapy? Dlaczego nie dacie demek z innych map lub w ogóle ich nie przejrzycie.. Chcecie na siłę wcisnąć to że "oszukuje" wytykając wszystkie "dziwne akcje" na podstawie jednej mapy. W taki sposób można udupić każdego bo np: przesuwając celownik z lewej strony na prawą przejechał komuś po skinie, albo był wcelowany w jedną pozycję i akurat z tej pozycji wychylił mu przeciwnik. 

Proszę o wypowiedź najlepiej Opiekuna serwera lub kogoś kto jest bardziej wyrozumiały i nie szuka czegoś na siłę w dodatku na jednej mapie, oraz chciałem dodać że jest to bardzo ciężkie odpierać zarzuty gdy wszyscy są przeciwko tobie i wciskają ci coś czego tak naprawdę nie zrobiłeś (bo jak w inny sposób mam się bronić i udowodnić swoją niewinność). Najchętniej porozmawiałbym o tym na Team Speak z kimś z administracji bo na chwilę obecną mam związane ręce, a moich wypocin pewnie nikt nie czyta bo wszyscy doszukują się mojej winy na siłę w demku z jednej mapy. Pozdrawiam

Edited by Aspen

10 godzin temu, Aspen napisał:

Chciałem jeszcze zapytać dlaczego oceniacie to że "cheatuje" na podstawie jednej mapy?

Bo taki dowód mamy do przejrzenia.

Dlaczego nie dacie demek z innych map lub w ogóle ich nie przejrzycie.

1. Dlatego, że nikt nie dostarczył innych dowodów.
2. Nie musisz być odpalony na każdej mapie, mogłeś poczuć się bezpieczny i odpalić się na jedną mapę i teraz strugasz pawiana :)
3. Kolejna sprawa, że demka nagrywają się cały czas, jak mamy cie niby znaleźć na innych demkach? Zadzwonić do wróżbity Macieja, o której godzinie grałeś na arenie 1vs1 w dany dzień? :P

W taki sposób można udupić każdego bo np: przesuwając celownik z lewej strony na prawą przejechał komuś po skinie, albo był wcelowany w jedną pozycję i akurat z tej pozycji wychylił mu przeciwnik.

Nie rozmawiamy o jednej czy kilku akcjach, rozmawiamy o całym movmencie twojej osoby, zmiana stylu gry na jedną rundę to ewenement na skale światową, tym bardziej, że akurat był tam model :)
Było tam jeszcze kilka dziwnych akcji typu celownik na krawędź ściany, gdzie nie było możliwości, żeby przeciwnik się tam pojawił, bo musiałbym przebiec widoczny po całej rampie. 
Zawsze enemy jest w polu twojego widzenia i nigdy nie spuszczasz go z oka :) 

Proszę o wypowiedź najlepiej Opiekuna serwera lub kogoś kto jest bardziej wyrozumiały i nie szuka czegoś na siłę w dodatku na jednej mapie

Iks de, opiekun nie jest osobą wyrozumiałą, dodatkowo jest na urlopie XD Swoją drogą byłem opiekunem areny 2lata + i demek to się naoglądałem, twój movment wygląda w kilku momentach na nienaturalny w stosunku do tego co widzi czysty gracz.

a moich wypocin pewnie nikt nie czyta bo wszyscy doszukują się mojej winy na siłę w demku z jednej mapy.

może czytają, ale wszyscy bazują na demku, a nie tłumaczeniu gracza. 

PS. Nie musisz już odpowiadać na te treści, jedyne co możesz zrobić to podać jeszcze jedno demko z innej mapy (jakiejś szerokiej) w celu ustalenia czy twój movement jest ułomny czy posiadasz WH, z reguły jednak zawsze dostajemy demko bez odpalenia i wtedy widać różnice w stylu gry XD
Dla ułatwienia:
Twoje sesje: 
http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/2654757
Strona z demkami: http://j.sourcetv.pl/22888

Nie potrzeba więcej demek bo rozpatrywane jest to na którym dostałeś bana.

Po co się tak szczegółowo tłumaczysz, jeżeli grasz czysto to dostaniesz ub 

Jak dla mnie wspomagania celowania raczej nie ma, lecz twoja gra wzbudza wątpliwości w szczególności w końcówce demka. Jak dla mnie przydało by sie troche więcej dowodów żeby stwierdzić wh.

• Lubie to! 1

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

• Lubie to! 1

Skleroza....

Gracz się odwołał. Jak na moje, to za mało dowodów. Posiadasz podejrzane akcje w których wydaje się że masz wh ale brakuje w tej całej układance dowodu który potwierdziłby to na 100%.

Admini będą mieć Ciebie na oku. Ub.

• Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.