Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

G2 wystąpi na finałach GG League 2019 w Poznaniu!

Recommended Posts

Dziś poznaliśmy ostatni zespół, który otrzymał z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie na poznańskie finały Good Game League 2019. I tutaj wielkie zaskoczenie, gdyż okazuje się, że do stolicy Wielkopolski przybędzie samo G2 Esports!

Francuska formacja zaledwie kilka dni temu mogła świętować wicemistrzostwo ESL Pro League Season 9, dzięki któremu wreszcie przypomniała o sobie kibicom. Prawdziwym wyzwaniem będzie jednak StarLadder Major Berlin 2019, z którym przygodę Kenny „kennyS” Schrub i spółka rozpoczną już w Fazie Nowych Pretendentów. Występ na GG League będzie więc dla piątki znad Sekwany dobrą okazją, by należycie przygotować się do czekającego ją zadania, a przy okazji nieco się wzbogacić. Nie da się bowiem ukryć, że w tym momencie G2 urasta do miana jednego z głównych faworytów całego turnieju. – Jestem niezmiernie szczęśliwy, że udało nam się dotrzymać obietnicy i już 13-14 lipca podczas finałów GoodGame League zobaczymy drużynę z top 10 rankingu HLTV. Mam nadzieję, że G2 dostarczy wszystkim wiele niezapomnianych wrażeń na stadionie w Poznaniu – nie krył zadowolenia Piotr “hypia” Adamski, pełniący funkcję Event Managera w GG League.

Na ten moment pewne udziału w GG League są następujące formacje:

 

Aristocracy_logo.png Aristocracy epsilon_new.png Epsilon Esports gamerlegion_logo.png Team GamerLegion g2_logo2019.png G2 Esports
hellraisers_hr_logo2018.png HellRaisers virtus.pro_logo2019.png

Virtus.pro

 

Poznańskie finały Good Game League 2019 odbędą się 13 i 14 lipca w Poznaniu i wystąpi na nich w sumie osiem drużyn. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy euro, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 50 tysięcy.

 

 

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/208281/g2-wystapi-na-finalach-gg-league-2019-w-poznaniu/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×