Jump to content
Sign in to follow this  
shocker1241

Przepraszam :)

Recommended Posts

Twój nick: shocker
Nick admina: streepy

Rodzaj kary: perm ban
Data i godzina: 01-06 -19  20:24
Mapa: -
Powód bana: mass fk na haxie
Opis sytuacji: wszedłem na multi koncie na jb i zrobiłem mass fk 

[PL] Bardzo żałuje za wszystkie grzechy jakie popełniłem na soplicy :c Chciałem się tylko przed kolegami internetowymi podpisać, że się umiem kręcić i zabijać każdego :(((( Jako iż nie mam prawdziwych kolegów to zostają mi tylko ci co zostali w sieci :* :'( Są wakacje to chciałbym prosić o umożliwienie widzenia się z moimi koleżkami :) przepraszam jeszcze raz :( już nie będę ;)

[FR] Je suis vraiment désolé pour tous les péchés que j'ai commis sur la soplica: c Je voulais juste signer devant mes amis pour que je puisse filer et tuer tout le monde: (((Comme je n’ai pas de vrais amis, seuls ceux qui sont restés sur le réseau me sont laissés: *: '  (Il y a des vacances que je voudrais vous demander de pouvoir voir mes amis :) Je suis désolé encore une fois :(

[DE] Sehr leid für alle Sünden, die ich die Soplicy c begangen habe ich nur Kollegen online Zeichen wollte, dass ich weiß, wie man schießt und tötet jeden: ((((Da es nicht echte Freunde hat, die meine nur diejenigen, die im Netzwerk waren: * '  (Es gibt Feiertage, an denen ich Sie bitten möchte, meine Freunde zu sehen :) Es tut mir wieder leid :(

[RU] Я очень сожалею о всех грехах, которые я совершил в соплике: c Я просто хотел подписать перед своими друзьями, что я могу раскрутить и убить всех: (((Поскольку у меня нет настоящих друзей, мне оставлены только те, кто остался в сети: *: '  (Есть праздники, я хотел бы попросить вас увидеть моих друзей :) Извините еще раз :(

Posted (edited)

Chyba sobie kpisz, wchodziłeś na kolejnych multikontach i robiłeś to samo. Perm to kara na zawsze a nie na miesiąc.

Streepy jak będzie chciał coś dodać to otworzy.

Zamykam

Edited by Mitchello
  • Lubie to! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.