Jump to content
Sign in to follow this  
DonLysy

Usunięcie servera.

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, tutaj Expert, jak i Veteran w dziedzinie surfowania. Moja gablota szczyci się takimi osiągnięciami jak: (brak osiągnięć)

Wraz z grupą osób doświadczonych w surfie, jak i przyczyniających się do rozwoju tej dyscypliny jesteśmy oburzeni panującą sytuacją tego servera.
Po długich obradach wyciągaliśmy wnioski, że jedyną słuszną rzeczą, która można tutaj zrobić jest: Usunięcie tego servera.

Nawet sam admin tego servera <Dark> jest rozczarowany oraz zdruzgotany panującą tam sytuacją!

Grono USS ma podobne zdanie w tej sprawie, między innymi : 
-Hellopl
-Dark

-Zoofil

-Wruszka

-DonŁysy

-DiVeZz

Z poważaniem USS. 

Edited by DonLysy

Posted (edited)

Siema co do tej propozycji jestem jak najbardziej na tak.

Ponieważ serwer nie przechodzi żadnych zmian a my jako *USS* najlepszy team na świecie musimy się rozwijać a ten serwer nie jest nam w stanie tego zagwarantować

Wraz z Całym Team USS i Veteranem łysym prosimy o zamknięcie tego zabawnego serwera USS pozdrawia 

*MUA**MUA**MUA**MUA*

Edited by Mroczny62
  • Lubie to! 1

Witam.

Jako weteran tego serwera i osoba, która ukończyła 100% mam przed resetem rankingu, niestety muszę się zgodzić z tą propozycją. Miały być zmiany, dodanie nowych map i ogólne zrobienie serwera tier 1-6, a w dalszym stopniu nic się nie dzieje, poza tym że więcej rzeczy nie działa niż działa.

Nie pozdrawiam

Witam. Moim zdaniem przez brak rozwoju serwera nasz klan "USS" jest ośmieszany na innych serwerach. Dlatego również jestem na tak.

• Wrrr 2

Dzień dobry,

jako doświadczony Veteran surfa pragnę stwierdzić, iż usunięcie serwera jest jak najbardziej stosowne (jak nie koniecznie do prężnego rozwijania

się polskiego community surfa). Obecna sytuacja serwera jest bardzo rozczarowująca, a wręcz tragiczna. Wiele niespełnionych obietnic od administracji 

jest po prostu irytująca dla wielu graczy. Nie możemy pozwolić na takie traktowanie, także lepszą opcją będzie zamknięcie serwera.

Myślę, że nasz klan "USS" jest przez to ośmieszany na wielu serwerach. Soplica się bardzo zmieniła... (na gorsze oczywiście)

Pozdrawiam z całym Teamem USS i proszę o poważne rozpatrzenie propozycji. 

Posted (edited)

Siemanko,

jako doświadczony Veteren surfa uważam, że serwer powinien pozostać ponieważ czasem sobie wchodzę jak jest 0 osób daje rtv i wybieram mapke jaka mi się podoba i dla mnie jest gites majonez

@down

Poczułem się urażony tym pytaniem więc nie odpowiem

Edited by Maniul
  • Lubie to! 1
  • Wrrr 1

Teraz, Maniul napisał:

Siemanko,

jako doświadczony Veteren surfa uważam, że serwer powinien pozostać ponieważ czasem sobie wchodzę jak jest 0 osób daje rtv i wybieram mapke jaka mi się podoba i dla mnie jest gites majonez

A tier mapy ile? zrobiłes? 

Teraz, Maniul napisał:

Siemanko,

Proszę o nie podawanie się za Veterana, będąc zwykłym nowicjuszem jeżeli chodzi o surfowanie. 

• Lubie to! 1

Teraz, wruszka napisał:

Proszę o nie podawanie się za Veterana, będąc zwykłym nowicjuszem jeżeli chodzi o surfowanie. 

POPIERAM POLAĆ MU!!!!

• Lubie to! 1

2 minuty temu, Maniul napisał:

Siemanko,

Napisałeś, że nikt nie gra na serwerze. Więc dlaczego nie chcesz usunąć serwera? Zrobilibyśmy nowy, lepszy serwer 

Hehe.

Proponuje zakończyć tę jakże śmieszną karuzelę śmiechu.

Widzę, że macie zażalenia do administracji więc proponuje poczekać na ich oficjalną wypowiedź i skończyć spamować. 

4 minuty temu, Darxx napisał:

Hehe.

Szanowny Adminie Forum. Co sądzisz o naszej propozycji ?

6 minut temu, Darxx napisał:

Hehe.

Widzę, że macie zażalenia do administracji więc proponuje poczekać na ich oficjalną wypowiedź i skończyć spamować. 

Proszę o nie traktowanie w takim sposób poważnej propozycji. 

Jedyne co zostanie usunięte, to ta śmiechawa.

Temat zamykam. Opiekun doda co będzie chciał do tej żenady.

• Yay! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.