Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

NRG z nowym prowadzącym – stanislaw dołącza do składu

Recommended Posts

latest?cb=20161026221034&path-prefix=pl

 

Dość niespodziewanie na zmianę w swoim składzie zdecydowało się NRG Esports. Decyzją organizacji na ławce rezerwowych wylądował dotychczasowy prowadzący drużyny, Damian „daps” Steele, zaś jego miejsce zajął Peter „stanislaw” Jarguz, który pozyskany został z Complexity Gaming.

Kanadyjski prowadzący był graczem Complexity przez ostatnie czternaście miesięcy i w tym czasie zdołał wraz z zespołem wywalczyć m.in. status legendy podczas FACEIT Major London 2018, a także stanąć na podium cs_summit 3. Niemniej ostatnie wyniki północnoamerykańskiej piątki już tak dobre nie były, w związku z czym na początku czerwca Jargus wylądował na ławce rezerwowych. Sam 25-latek także ewidentnie nie widział już możliwości, by wyprowadzić coL z kryzysu, nic więc dziwnego, że postanowił poszukać dla siebie nowego wyzwania. To pojawiło się zresztą bardzo szybko.

– Jestem niesamowicie wdzięczny za możliwość, by dołączyć do tak niesamowitej drużyny. Nigdy nie czułem większego głodu zwycięstw. Zróbmy to! – nie krył ekscytacji stanislaw. – Po dłuższych przemyśleniach sądzę, że zmiana ta będzie dobrym ruchem dla obu stron. Mam nadzieję, że styl Petera zrekompensuje to, co straciliśmy wraz z odejściem FugLy’ego i pomoże zespołowi w wygraniu jakiegoś turnieju, a nie tylko w dotarciu do jego półfinału – to z kolei słowa dapsa, który znalazł się poza składem NRG drugi raz w swojej karierze. Pierwsza taka sytuacja miała miejsce między październikiem a listopadem, gdy na krótko porzucił on rolę gracza, by zostać trenerem ekipy.

W tej sytuacji skład NRG Esports prezentuje się następująco:

 • Vincent „Brehze” Cayonte
 • Tsvetelin „CeRq” Dimitrov
 • Ethan „Ethan” Arnold
 • Tarik “tarik” Celik
 • Peter „stanislaw” Jarguz
 • Chet „ImAPet” Singh – trener
 • Damian „daps” Steele – rezerwowy

 

 

 

Źródło: https://cybersport.pl/205182/nrg-z-nowym-prowadzacym-stanislaw-dolacza-do-skladu/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...