Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

"Marvel's Avengers" - pojawił się zwiastun gry o herosach. Poznaliśmy też datę premiery produkcji

Recommended Posts

Targi E3 jak co roku rozpieszczają fanów - tym razem wielbiciele Marvela mogli okazję zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun "Marvel's Avengers", który opowie o przygodach Najpotężniejszych Herosów na Ziemi. 
Projekt "Avengers" został zapowiedziany przez Crystal Dynamics i Square Enix jeszcze w 2017 roku. Wówczas perspektywa gry o całej bohaterskiej drużynie, która przy okazji nie jest słaba (a była to większość produkcji), ani nie należy do serii LEGO, była bardzo interesująca dla fanów Marvela. Po latach plotek, domysłów i domniemań, twórcy w końcu potwierdzili tytuł jako "Marvel's Avengers" i zapowiedzieli, że pierwsze konkretne informacje i materiały zobaczymy na E3 w 2019 roku. 
Marvel's Avengers - 1. zwiastun produkcji
Zgodnie z obietnicą twórcy pokazali trailer "Marvel's Avengers", z którego dowiadujemy się, że drużyna składa się z Iron Mana, Kapitana Ameryki, Thora, Black Widow i Hulka. Jest to zatem oryginalny skład Avengers z filmów MCU (nie licząc Hawkeye'a, który ku zaskoczeniu fanów nie pojawia się w materiale). Akcja rozpoczyna się podczas A-Day, czyli parady na cześć protektorów Ziemi, ale w obchodach szybko przeszkadza tajemnicze ugrupowanie, które niszczy nową latającą bazę herosów, a eksplozja jest tak silna, że ginie mnóstwo osób.  
Opinia publiczna wini za katastrofę oczywiście Avengerów, co doprowadza do rozwiązania grupy. Właściwa akcja "Marvel's Avengers" rozgrywa się 5 lat po incydencie w San Francisco - Ziemi zagraża bowiem nieznane zło, które mogą zatrzymać tylko Najpotężniejsi Herosi na Ziemi. Zobaczcie zwiastun i panel konferencyjny: 

 

 

Marvel's Avengers - data premiery
"Marvel's Avengers" ma być grą akcji dla pojedynczego gracza, która przy okazji zawiera elementy kooperacyjne, pozwalające na wspólną zabawę przez internet. Trzeba jednak przyznać, że pierwszy zwiastun nie wywołał tak pozytywnych reakcji jak np. ten promujący "Spider-Mana" z września 2018 roku - trailer tamtej produkcji zachwycał grafiką, płynnym i dynamicznym gameplayem, natomiast "Marvel's Avengers" zostało porównane przez niektórych fanów do... gry mobilnej. 

Pocieszający na pewno jest jednak fakt, iż do premiery pozostał jeszcze prawie cały rok - "Marvel's Avengers" zadebiutuje bowiem dopiero 15 maja 2020 roku, więc Crystal Dynamics ma jeszcze sporo czasu na poprawę ewentualnych niedoskonałości. Gra będzie dostępna na komputery osobiste, Google Stadia oraz konsole Xbox One i Playstation 4.  
 

 

 

 

Źródło: https://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Marvels-Avengers-pojawil-sie-zwiastun-gry-o-herosach-32509

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×