Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Watch Dogs Legion – cena i edycje gry

Recommended Posts

Tuż po oficjalnej zapowiedzi gry Watch Dogs Legion firma Ubisoft rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na tę produkcję. Dzięki temu poznaliśmy cenę i zawartość poszczególnych edycji, w jakich można nabyć omawiany tytuł.
Firma Ubisoft nie tylko zapowiedziała dzisiaj grę Watch Dogs Legion, lecz także rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na tę produkcję. Dzięki temu poznaliśmy ceny oraz zawartość poszczególnych edycji, które można nabyć w oficjalnym sklepie francuskiego wydawcy. Jak się okazuje, przygotowano cztery wydania, a najdroższe z nich kosztuje 819,90 złotych. Bez zbędnego przedłużania – przejdźmy do konkretów. Pre-orderowe bonusy Zacznijmy od tego, że zamawiając Watch Dogs Legion przed premierą (niezależnie od tego, którą edycję wybierzemy), zapewnimy sobie dostęp do cyfrowej paczki Golden King, która zawiera złote skórki na broń i samochód oraz specjalną maskę dla bohatera. Jeśli zdecydujemy się na pre-order Edycji Kolekcjonerskiej, Ultimate lub Gold, dodatkowo otrzymamy możliwość rozpoczęcia zabawy na trzy dni przed debiutem gry. Ponadto, wydanie Ultimate można kupić przed premierą z 8-procentową zniżką.


479431750.jpg

Edycja Standardowa

Najtańszą, bo standardową wersję gry Watch Dogs Legion, wyceniono na 249,90 zł (PC) oraz 289,90 zł (PlayStation 4, Xbox One). Warto przy tym odnotować, że w pudełku z wersją na komputery osobiste nie znajdziemy płyt.

Gold Edition

Drugie miejsce na liście zajmuje Edycja Gold. Niezależnie od platformy, jej zakup wiąże się z wydatkiem rzędu 399,90 zł. Oprócz samej gry, znajdziemy w niej przepustkę sezonową zawierającą cztery dodatkowe postacie, misję Not in our name oraz skórkę DedSec na samochód.

 

479431765.jpg

Ultimate Edition

Edycja Ultimate w wersji na dowolną platformę kosztuje 479,90 zł (obecnie z wyżej wspomnianą zniżką można ją nabyć za 439,90 zł). Oprócz bonusów z Edycji Gold znajdziemy w niej zestaw Urban Jungle Pack, który zawiera trzy dodatkowe postacie, status VIP (na cztery tygodnie) oraz London Dissident Pack, czyli pakiet przedmiotów kosmetycznych.

 

479431781.jpg

Collector’s Edition

Najdroższym, bo wycenionym na 769,90 zł (PC) lub 819,90 zł (PlayStation 4, Xbox One) wydaniem gry Watch Dogs Legion, jest Collector’s Edition. Poza całą zawartością Ultimate Edition zawiera ono steelbook, podświetlaną maskę Ded Coronet (38 cm wysokości), dwustronny plakat propagandowy oraz zestaw trzech naklejek. Całość zapakowano natomiast w ekskluzywne pudełko.

 

479431796.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/watch-dogs-legion-cena-i-edycje-gry/z21c47c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×