Jump to content
Sign in to follow this  
Patwa

Propozycję Only_Mirage

Recommended Posts

Siemka 

Wychodzę z paroma propozycjami.

-Proponuję dodać plusowe 5 hp dla VIPa.

-Proponuję dodać double skok dla VIPa.

-Proponuję dodać !misje, jest to na wielu serwerach np. za plant paki 10x dostajemy 50expa do lvl. I tak dalej.

-Proponuję dodać !nagrody zachęciło by to graczy do grania, ponieważ miało by to polegać np. top 1 dostaje VIPA 90 dni + PSC 20 zł - top 2 VIPA 60 dni + PSC 20zł I tak dalej.

Na ostatnim zebraniu poruszaliśmy kwestię VIPa i będzie dodanych kilka nowych korzyści.

Co do misji jest to ciekawy pomysł jestem nawet za.

Nagrody za topke serwera zawsze jakieś tam były.

Nie wiem czy ktoś ci zafunduje tego vipa + psc Vipa może i tak, ale psc na pewno nie.

Co do misji moim zdaniem nie ma co ich wprowadzac, może zróbmy jeszcze rangi Szeregowy/Starszy Szeregowy i tak dalej to zamienimy sie w cs 1.6

Na serwerze wszystko jest okej ostatnio jak napisał wyżej Kodziras poruszaliśmy kwestie Vipa i niebawem nastąpią zmiany, jezeli by było źle, to żawsze pożniej można dodać te " Misje " ale tak to nie ma sensu narazie pozdro 

Zmiany w vipie zostaną wprowadzone niebawem

Lvl były już a same misje nie wiem czy jest to potrzebne 

a co do nagród za 1 miejsce jest Vip ale na mniejszy okres czasu a co do nagrody pieniężnej nie ma kto jej ufundować

Mysle ze wszystko wyjaśniłem 

ZAMEK.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...