Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Efektowne ataki, potężne serwisy. FIVB przypomina najlepsze akcje Michała Kubiaka

Recommended Posts

O Michale Kubiaku w ostatnich dniach jest głośno z powodów pozasportowych, trzeba jednak pamiętać że jest to przede wszystkim znakomity siatkarz. Przypomina o tym FIVB, prezentując najlepsze zagrania Kubiaka z poprzedniej edycji Ligi Narodów. "Siatkarska Liga Narodów mężczyzn jest tuż za rogiem! Do jej rozpoczęcia pozostały tylko dwa dni, a oczekując na start rozgrywek najlepiej obejrzeć kilka wspaniałych akcji reprezentanta Polski Michała Kubiaka" - tak zareklamowano kompilację efektownych akcji kapitana Biało-Czerwonych na profilu Volleyball World na Twitterze.

 

 

W Lidze Narodów 2018 Kubiak wystąpił tylko w dwóch pierwszych turniejach z udziałem polskiej drużyny - w Katowicach i Krakowie (mecze z Koreą Południową, Kanadą i Rosją) oraz w Łodzi (spotkania z Chinami, Francją i Niemcami). Potem zdecydował się na operację laserowej korekcji wzroku.

Do gry w drużynie narodowej wrócił w sierpniowym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, a we wrześniu poprowadził Polaków do złotego medalu mistrzostw świata.

Tegoroczną Ligę Narodów nasi siatkarze rozpoczną w piątek 31 maja meczem z Australią w Katowicach. W sobotę zagrają w "Spodku" ze Stanami Zjednoczonymi, a w niedzielę z Brazylią.

 

 

W fazie grupowej Kubiak zagra najprawdopodobniej tylko w pierwszym i w ostatnim turnieju - ten drugi Polacy rozegrają w Lipsku, a ich rywalami będą tam Japończycy Niemcy oraz Portugalczycy.

 

 

 

 

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/824533/efektowne-ataki-potezne-serwisy-fivb-przypomina-najlepsze-akcje-michala-kubiaka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...