Jump to content

Recommended Posts

Twój nick:bzozek
Nick admina:-

Rodzaj kary:permban
Data i godzina: - 
Mapa:micraftparty
Powód bana:Na własną prosbe 
Opis sytuacji:vipa mam i szkoda żeby sie marnowal znaczy chyba jeszcze mam bardzo przepraszam za moje zachowanie które oczywiście było karygodne przepraszam admistracje oraz graczy którzy byli przy zaistniałej sytułaci obiecuje sie postarac poprawic 

jestem za odbanowaniem, jak najbardziej należy mu się szansa, poza tym minął już miesiąc a to jest dosyć długa kara

Według jego już liczących miesiąc postanowień, miał minąć rok.

Mimo nieścisłości w zeznaniach jestem za odbanowaniem, będzie zabawniej. :)

Z tego co pamiętam to jednym z adminów banujących jestem ja.

Chyba sobie jaja robisz. Po tych wszystkich multikontach jeszcze chcesz żebyśmy Ci dawali kolejną szanse? Dla mnie jesteś skreślony za odpierdzielenia za serwerze. Tak zapewniałeś nas, że wrócisz po roku czasu, skąd taka nagła zmiana zdania? Nie ma sensu składać obietnic, których się nie dotrzyma. 

2 godziny temu, BZOZEK1 napisał:

vipa mam i szkoda żeby sie marnowa

Trzeba było myśleć co się robi, a nie kozaczyć przy "kolegach". :) 

Posted (edited)

powiem tak, dostałeś perma na własne życzenie, ale banującym byłem ja nie @Shomek dostałeś magiczne 0, które jestem wstanie zmniejszyć do hm tygodnia. Aczkolwiek dostajesz ultimatum, jedno zgłoszenie, jedna skarga na Ciebie, cokolwiek - wracasz do perma. 

Zamykam. 

Edited by mao

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...