Jump to content
Young KaLeki Hellcase.com

Ban za spiewanie wraz ze wspolgraczami na serwerze

Recommended Posts

Witam, generalnie ja i chyba 3 inne osoby wyrwalismy wlasnie bana na voice chat na 30 minut za to ze sobie spiewalismy "dobry Jezu a nasz Panie" (XD) i ktorys ze wspolgraczy sadzil sie ze ee zamknijcie mordy wy***rdalac a ja mu odpowiedzialem zeby sam zamknal leb i wyszedl jak cos nie pasuje co bylo generalnie wydaje mi sie konstruktywna krytyka. W tym momencie admin "Krushi" (o ile dobrze pamietam) zbanowal mnie za to a pozostalych 3 chyba panow za wspolspiewanie z komunikatem: "ogarnij sie"

I moje pytanie jest nastepujace; czemu dostalismy bana za spiewanie sobie w dobrej atmosferze a typo ktory tylko darl na nas morde nie dostal nic? (XD troche) also ten sam gosciu zabil admina i powiedzial sobie XD ez a admin do niego "eee dobra wez zobacz ranking tego serwera" "chyba nie wiesz kim jestem" "co tak kozaczysz dopiero wszedlem" 

O ile mi wiadomo admini powinni karac za nie odpowiednie zachowanie i wprowadzac mila atmosfere na serwerze a nie powodowac spiny

Milego wieczoru ;-)))

• Haha! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.