Jump to content
Jac3Kocur

Multikonta, ostrzeżenia, Ewa - Zapraszam na show

Recommended Posts

Posted (edited)

Dlaczego składam skargę? Bo mnie denerwuje.

Loguje się człowiek z 30 multikonta na forum i chce ub.

Patrzy na następny dzień, bo chce zobaczyć temat ub i napisać do Streepiego o wykupienie multikont. Co widzę? 5 pkt ostrzeżeń.

Od kogo?

Od Ewy.

Za co?

Za mk.

Dlaczego?

Nikt nie wie, tylko Ewa.

Eeeee eeeee debil jesteś i tyle.

No mam gdzieś co ziomeczku o tym sądzisz, ale:

Chyba zadaniem moderacji jest dbanie o użytkownika i dobro wspólne jakim jest sieć, no nie?

Więc dlaczego Ewa nie mogła napisać po ludzku "Siema Maciek, kupujesz mk albo wypad"?

Mam nadzieję, że rozpatrzycie to w miarę po ludzku, a nie tak jak zachowała się Ewa. Jak człowiek bez uczuć. Niby można, ale serio? Naprawdę?

Tak samo Jacor i wiele inntch osób - ocenianie zjebem tylko dlatego, że miałem wątpliwości co do rzetelności zbiórki? Czy tak się zachowują dorośli ludzie?

Napadliście na mnie nie wiadomo dlaczego. Bo co, bo jestem nie ufny? Bo zrobiłem X głupich rzeczy? Czy to powód do określania kogoś zjebem? Nie warto czasami przemyśleć, co się o kimś mówi i robi?

Podsumuję: Niektóre osoby w sieci zachowują się jak roboty, a niektóre jak prostaki i uważam że takie osoby nie powinny być w sieci. Podkreślam, że są one dorosłe.

Dodam po edicie: Jeszcze jak byłem adminem denerwowało mnie to, że wiele osób patrzy z góry na innych. Naśmiewanie się, wywalanie z grona bo ktoś jest młodszy i nie kuma pewnych rzeczy. Rozumiem, że wszyscy urodziliście się z metr sześćdziesiąt wzrostu, umieliście 2 języki i obsługiwać komputer.

Z Bogiem.

Zedytuję i cos dodam jeszcze: Zastanów się (tak, nawet ty) czy chciałbyś aby w pobliżu okolicy, którą lubisz każdy wyzywał Cię od zjebów, bo coś kiedyś zrobiłeś głupiego? A w zasadzie kilka rzeczy? Może czasami lepiej dać komuś drugą szansę, albo przemyśleć, czy warto się z kogoś naśmiewać, bo inni się śmieją...

Edited by Jac3Kocur

Multikonto to multikonto.

Mod robi poprawnie to, co do niego należy.

Chcesz być bez kar? Spoko, tylko zapłać za swoje grzechy. $$$$$

28 minut temu, Jac3Kocur napisał:

uważam że takie osoby nie powinny być w sieci. 

My to samo myslimy o Tobie.

Ps. Jak chcesz płacić, to pisz steam.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Oj Maciuś Maciuś, skoro już tak imiennie lecimy. Jesteś z nami już tak długo, tak dobrze znasz Sieć i nie znasz podstawowych zasad? Już nie będę się wdawaław zbędną dyskusję odnośnie Twoich wywodów 'o zj**ie', zaznaczę jedynie, że opinię wyrobiłeś sobie sam. 

Multikonto to multikonto. Możesz być nawet Grzesiem Brzęszyszczykiewiczem, warna dostaniesz. Jak chcesz je wykupić, to pierwsze co nie piszesz skargi, prośby i następnych wywodów,  tylko piszesz o wykupienie. W takiej kolejności, nie odwrotnie. A tych kont Ci się już nazbierało kilka :D

Ty zamiast wykupić te swoje mk, to się rzucasz jak piskorz, bo wydaje Ci się, że masz taryfę ulgową? No przykro mi. Teraz też powinnam zablokować to konto, jednak taką przyjemność pozostawię innym :)

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Posted (edited)
Godzinę temu, Jac3Kocur napisał:

Czy tak się zachowują dorośli ludzie?

Napadliście na mnie nie wiadomo dlaczego. Bo co, bo jestem nie ufny? Bo zrobiłem X głupich rzeczy? Czy to powód do określania kogoś zjebem? Nie warto czasami przemyśleć, co się o kimś mówi i robi?

Podsumuję: Niektóre osoby w sieci zachowują się jak roboty, a niektóre jak prostaki i uważam że takie osoby nie powinny być w sieci. Podkreślam, że są one dorosłe.

:)  Drogi, kolego po prostu pewnego tamtejszego dnia, chciałeś ostro zabłysnąć i coś ci ni wyszło..  Opinie robisz pod siebie za każdym razem, czy widziałem jakaś poprawę, nie.. nawet będąc na serwerze dzisiaj otrzymałeś od administracji "gaga" za obrażanie właśnie Ewy. Po czym najwidoczniej złapałeś ostrego tilla skoro miałeś chęci napisać mi coś takiego pod profilem :)
Uzależniłem się od takich typków jak ty :)  -   Powtarzam, czy tak zachowują się dorośli ludzie?

Bez tytułu.png

Skoro już był temat, wystarczyło, interpretować dane zdanie, a nie jechać równo wtedy nikt by ciebie nie przyłożył do muru, jak jakaś dziunię afrykańską czy tam jakąś..
Pamiętaj o tym, na przyszłość, że wielu z nas ma ogromny dystans do siebie i zawsze nasze żarty są na poziomie.. Po prostu niektórzy nie potrafią ich odczytać z pełnym dystansem do świata wirtualnego. Pomijając już fakt tamtejszej gadki. był funny, był śmiech.. ale po to żeś brał to do serca? :D 

To już nie jest nasza brożka, że sam kopałeś sobie dołki za dołkami jak tyn no.. krecik z TV, szkoda kręcić ten temat na wszelkie sposoby.. 
Dla mnie było minęło, ty czujesz urazę, a se ją miej mnie to lotto.
- Wpadasz i wypadasz :senile: tyle z mojej ręki - Szkoda tracić czas na Ciebie więc proszę nie marnuj go pozostałym.  Na cuda już za późno, pozostaje ci tylko to -> Bądź realistą :suicide:

Edited by jacozor
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Dlaczego?

Nikt nie wie, tylko Ewa.

sam sobie chwilę wcześniej odpowiedziałeś że za multikonto xDD

Więc dlaczego Ewa nie mogła napisać po ludzku "Siema Maciek, kupujesz mk albo wypad"?

oczywiście to jej powinno zależeć na powrocie wielmożnego gracza na sieć.

Napadliście na mnie nie wiadomo dlaczego. Bo co, bo jestem nie ufny? Bo zrobiłem X głupich rzeczy? Czy to powód do określania kogoś zjebem?

Tak własnie. Zrobiłeś X głupich rzeczy, więc mamy podstawy aby wykreować sobie opinię na twój temat. Co do "zjeba" myślę że nikt cię tak nie nazwał a przynajmniej nie publicznie. ;) 

a niektóre jak prostaki i uważam że takie osoby nie powinny być w sieci.

Jedna z nich non stop tworzy multikonta i próbuje coś ugryźć ale od złej strony.

Naśmiewanie się, wywalanie z grona bo ktoś jest młodszy i nie kuma pewnych rzeczy.

Tak  właśnie działa świat, do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć bo nikt sie nie rodzi z metr sześćdziesiąt wzrostu, a to wiąże się z tym że przez pewien okres nie możesz należeć do pewnych ugrupowań itp. 

Od siebie dodam że spojrzałem na twój chat na arenkach. I jest on zniewalający. Kara którą dostałeś jest zbyt łagodna (być może admin nie zauważył wszystkiego co piszesz) więc zgodnie z naszym regulaminem,

Cytat

26. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu z premedytacją przez gracza (ponowne, uporczywe łamanie danego punktu), gracz jest karany ostrzejszymi karami niż podane w regulaminie.

a jesteś graczem aren nie od dziś oraz jesteś nad wyraz aktywny na forum i znasz na pewno regulamin(byłeś też już wcześniej karany), więc mam podstawy aby sądzić że to co pisałeś na serwerze było prowokacją wykonaną z pełną premedytacją w związku z czym zostajesz ode mnie nagrodzony miesięcznym gagiem.

Wymagasz od innych aby zachowywali się jak dorośli ludzie a samemu zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko (chodzi o wiadomości które piszesz na pw oraz pod profilami) Tak jak pisałem wcześniej, do niektórych ugrupowań trzeba dorosnąć aby móc do nich należeć może jednym z nich jest ta sieć? 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Posted (edited)

Sam pracujesz na swoją reputacje... nikt nie wyzywa cie bez przyczyny :D
Jak sam określiłeś...

3 godziny temu, Jac3Kocur napisał:

Tak samo Jacor i wiele inntch osób - ocenianie zjebem tylko dlatego, że miałem wątpliwości co do rzetelności zbiórki? Czy tak się zachowują dorośli ludzie?

Napadliście na mnie nie wiadomo dlaczego. Bo co, bo jestem nie ufny? Bo zrobiłem X głupich rzeczy?

Teraz się zastanów czy to my jesteśmy źli czy to twoja postawa daje nam wyciągać takie wnioski... mamy się postawić po twojej stronie? Postaw się po naszej. 
Zamiast zakładać 30 kont, pomyślałbyś po 5 koncie, że warto wykupić MK poprzez znajomego :D 
MałaMi taka zła?! Wal z jej perspektywy "wbija troll i tworzy xx kont, co robisz?" Ja bym walił bana za MK :D

Jeśli o mnie chodzi to możesz nie wracać wcale, bo po co.... 

I wiesz co ?
Mam 3 letniego syna, kiedyś była taka sytuacja, że zobaczył skarbonkę (ma taka swoją o której nie wiedział) i się zaczęły pytania młodego ciekawego życiem:
- a co to skarbonka?
- co jest w skarbonce?
- po co te pieniążki?
- a czemu?
- ale na pewno te pieniążki są moje? 
I teraz wracając do zbiórki: może jesteś ciekawy życia i ja jako stary człowiek powinienem cie rozumieć.. jednak jednego nie rozumie...czemu zachowałeś się jak 3 latek? 
No chyba, że chciałeś złapać fejm mając 14 lat i udawałeś najmądrzejszego, ale nie zajarzyłeś, że sieć się tak postarzała i jest więcej ludzie 14+ :D
Nawet jeśliby te pieniądze leciały do prywatnej kieszeni wyższej to ja bym się dorzucił, bo wkładają w siec kupę czasu, doświadczenia i rezygnują czasem z reala, żeby takim ludziom jak my/wy/oni "zrobić dobrze", ale oczywiście.. najlepiej wbić na gotowe, narzekać i się przypie*dalać do wszystkiego, samemu nie robiąc nic. To już powszechne zjawisko w internetach.
Chcesz być traktowany jak dorosły? Zachowuj się jak dorosły :D Patrz @Bawolek niby 14lat, a po jego wypowiedzi można stwierdzić, że wypił minimum 600litrów wódki w zyciu XD

Kończąc dodam tylko, że zapewne dostałeś wilczy bilet, bo dojrzali ludzie nie chcieli cie banować, żeby nie zniszczyć psychiki tak młodego człowieka. Dlatego wymyślili powód MK, bo jak powszechnie wiadomo, jednym z bodźców do samobójstwa jest odrzucenie przez otoczenie XD

Amen

Edited by PatolEcho
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 6

Posted (edited)

Ok. Świetnie, że założyłeś kolejne multikonto mimo poprzednich banów... w sumie to dostajesz kolejnego. 

Normalnie dostałbyś dzień/dwa na wykupienie kont ale z tego co widzę to twoje zachowanie wcale Ci w tym nie pomaga, a wręcz na to nie pozwala.

Wyzwiska na serwerze z powodu bana, brak jakiegokolwiek wyciągania wniosków ze swoich czynów? To wszystko sprowadza się do tego, że pozostaje Ci tylko jedna opcja na UB, a mianowicie wykupienie wszystkich istniejących multikont po wcześniejszym kontakcie na steam po szczegóły zapraszam tutaj: https://steamcommunity.com/id/darxxx/

Gdybyś tylko po pierwszym banie za MK albo nawet przed założeniem świadomie MK wcześniej napisał do któregoś z adminów to dzisiaj nie byłoby tej sprawy... ale wolałeś bawić się w multikonta to teraz musisz ponieść konsekwencje. 

Co do historii o wyzwiskach jasnym jest to, że nikt nie chce być obrażanym ale chcąc nie chcąc sam dajesz ludziom do tego powody.

Skarga niesłuszna.

Edited by Darxx
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...