Jump to content
rMk

powrót Remka

Recommended Posts

Nick na serwerze: 乡 ʀᴇᴍᴇᴋ 

Imię: Remigiusz
Znajomość SourceMod: 8/10
Ilość rozegranych godzin w CS:GO: ponad 5k
Link do Twojego GameMe: klyk
Link do Twojego profilu Steam: klyk2
Posiadasz działający mikrofon?: owszem
Kontakt: forum, steam, tel w razie potrzeby
Znajomość regulaminu serwera 1-10: 7/10
Na serwerze grywam w godzinach: zazwyczaj popołudniami, no chyba, że mam dzień wolny od pracy to od rana.

Coś od siebie:
Wulgarny, nieprzyzwoity cham, do tego alkoholik i pasjonat CSGO. Jestem w stanie poświęcać ogrom czasu dla społeczności, ale czasami też potrzebuję chwilę dla siebie. W cs'a ogólnie gram pół życia, potrafię rozpoznać haxa i zapanować nad ludźmi na serwerze bez uprawnień, zawsze staram się stworzyć miłą atmosferę i rzadko kiedy są "akcje" z mojej strony. Poprzedniego Admina straciłem przez własną głupotę i brak możliwości jakichkolwiek wyjaśnień moich słów. Nie liczę na cud, jeśli chodzi o te podanie, ale próbować zawsze można. 

Pozdrawiam Remek

Wracasz z przytupem po prawie półrocznej przerwie z całkiem fajnymi sesjami. Daje nie ze względu na to, że za krótko grasz z nami po swojej nieobecności i nie jestem w stanie Cię wyczuć. Zapamiętałam Cię jako wybuchowego, nerwowego, honorowego do bólu gościa co prawda z poczuciem humoru :P Pograj jeszcze z nami - nie musisz od razu pisać podania na admina żeby z nami być. 

Godzinę temu, rMk napisał:

rzadko kiedy są "akcje" z mojej strony

Ale jak już są to jest GRUBO....

Za krótko grasz po powrocie abym był w stanie ocenić Twoje zachowanie na serwerze dlatego jestem na nie.

Remku, fajnie że z nami jesteś, ale powiem Ci jedno byłeś adminem  o rekordowo krótkiej kadencji,  został ci on odebrany po dokładnie 23 godzinach. Naprawdę nie potrzebna nam mąci woda w postaci kolejnego prowokatora,  Regulamin jest po to aby go przestrzegać, a ja chwiałbym współpracować z adminami do których mam 100% zaufania iż nie podważają moich decyzji za moimi plecami. Dostałeś swoją szansę, której nie wykorzystałeś , zawiodłeś nasze zaufanie, a ja jestem takim typem człowieka który zawsze i każdemu da szansę, lecz gdy tą szanse zmarnuje powrotu nie ma., Graj z nami dalej,  ale zastanów po co właściwe ci admin potrzebny... Jak sam trafnie zauważyłeś potrafisz zapanować nad serwerem nie mając admina, i myślę iż to wystarczy. dzięki za pomoc i pracę jaką wkładasz w działanie serwera.

W dalszym ciągu uważam Cię za fajnego zdrowo myślącego człowieka, lecz wydaje mi się ze nie pasujesz do nas.

Nie chce pisać o sesjach, chacie, bo nie widzę nawet powodu aby się w to zagłębić. Mam nadzieję  ze zgodzisz się ze mną i nie będziemy więcej marnować naszego wspólnego jakże cennego czasu. Powodzenia i gorąco pozdrawiam :)

W tym wypadku bez zastanowienia   NIE

Remek ja jako ta wredna małpa niestety nie widzę Cie w roli admina. Jesteś osobą wulgarna (i nie mów, ze nie), wielokrotne łamanie regulaminu w Twoim wykonaniu też się zdarzało. 

Jesteś pomocny, to prawda, upominasz graczy i tak dalej...ale dla mnie to zbyt mało. 

Twoje zachowanie a serwerze pozostawia bardzo dużo do życzenia. 

Jestem na nie.

1 godzinę temu, rMk napisał:

zapanować nad ludźmi na serwerze bez uprawnień, zawsze staram się stworzyć miłą atmosferę

Chyba sobie kpisz. Za każdym razem jak cię wiedziałem na serwerze musiałem cię upominać. Jeśli starasz się stworzyć miłą atmosferę swoimi nagminnymi wulgaryzmami to uswiadomie cię że to nie działa w ten sposób. Jesteś niezwykle wulgarną i konfliktową osobą. Uspakajasz się tylko jak zobaczysz że jakiś admin wejdzie na serwer. A nawet wtedy ciężko ci się ogarnąć. Podanie odrzucam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...