Jump to content
Ulany Lisek

[Admin]&[Gracz]Tymoteusz KMTW, Gruby, lol haha, edzio, kussy, krecik, wydra, wojtek, dragon, Mackor04, Bartek-2812, Pawel Jumper2(wojtek), Puter, KRUXU, Polski Czajnik, Mrbane241, Stalk3r

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: (Nie) JacKob (nie) pies

Nick oskarżonego: Tymoteusz KMTW, Gruby, lol haha, edzio, kussy, krecik, wydra, wojtek, dragon, Mackor04, Bartek-2812, Pawel Jumper2(wojtek), Puter, KRUXU, Polski Czajnik, Mrbane241, Stalk3r

Steam ID: ---------------------------(nie potrafiłem znaleźć)

Data i godzina: 03.05.2019

Mapa: jb_kniv_rainbow_v2, ba_jail_minecraftparty_v6s, jb_new_chernobyl, jb_mountaincraft_v5

Opis: Przejdę od razu do konkretów, tak jak ci "big paluch" zapowiadałem że czekam aż wrócisz z urlopu. Mówiłeś mi żebym poprawił reputację więc to robię, myślę że rodzynek napracował się pod ostatnią mass skargą niestety(musiałem działać w pojedynkę) bądź stety ta będzie o wiele mniejsza ale myślę że na weekend będziesz miał co robić, no chyba że znowu sobie znikniesz ;*

jb_kniv_rainbow_v2 03.05.2019 Tymoteusz KMTW pisał na kolorowo oraz mylił polecenia, gracz o nicku Gruby wpuszczał tt do pomieszczenia zajętego przez ct co równiez podchodzi pod faworyzację, admin lol haha znany też jako DERP nie reagował na łamanie regulaminu co więcej sam brał w nim udział mianowicie wraz z graczami: edzio, kussy, krecik, wydra oraz gruby miał 7 osobowy sojusz na zeus war

jb_mountaincraft_v5 wojtek wojtek i jeszcze raz wojtek nadużywa mikrofonu oraz prowokuje więźniów oraz z graczem gruby wychodzi poza mapę, szop dragon krzyczy do mikrofonu oraz wyzywa graczy, podobnie jak Mackor04 jednak on robi to na czacie

ba_jail_minecraftparty_v6s Gracz Bartek-2812 totalny nie ogar w ct co zrodziło dużo fk i normlanie prowadził na mass fd, dragon oraz Pawel Jumper2 znany jako "WOJTEK" nadużywają mikrofonu, gracz o nicku Puter wyzywa graczy oraz nadużywa mikrofonu, KRUXU wyzywa graczy na czacie oraz kampi w medyku

jb_kniv_rainbow_v2 Polski Czajnik wchodzi do ct bez mikrofonu, puter nadużywa mikrofonu i wraz z graczem Stalk3r wychodzi poza mapę, Mrbane241 faworyzuje graczy i na koniec Kruxu wyzywa graczy na czacie

Tak jak już pisałem skarga stosunkowo krótka bo jest to dosyć czasochłonne, a "wpierdalać makowca" muszę samemu. No więc "big paluch" myślę że nudzić się nie będziesz. Pamiętaj mi na reputacji nie zależy a zwłaszcza z twojej strony a i nie zapomnij porozmawiać z graczami na TS dlaczego się tak zachowywali. No i na koniec muszę jeszcze podziękować pewnej wiewiórce która dała pomysł by skargę pisać według wzoru by uniknąć nie potrzebnych komplikacji <3 no i na koniec mogę jeszcze zaprezentować pokaz Hipokryzji i napisać J CWELARNIE. Ahhhh bym zapomniał "strzał w kolano" 100% legit

Dowód: D E M K A ------------> https://megawrzuta.pl/download/5874f96ed73c3960d105d9dc11e876a6.html

Żądania: co kakao uzna za słuszne

@edit 

23 godziny temu, Derp853 napisał:

co do Ciebie lisek, nie rozumiem o co Ci chodzi z pisaniem tych skarg. Nawet jezeli mialyby poleciec np za ta pierwsza mapę restrykcje, to bedzie co najwyzej jeden gag na 30 minut xD

no chyba jasne że szukam atencji, jak dla mnie większość wyżej wymienionych osób(nic do nich nie mam poza niektórymi) mogła by skończyć bez żadnej kary bo tak naprawdę jest to "skutkiem ubocznym" myślę że większość i tak się domyśliła że te 2h mute czy 30min gag i tak nic nie robi więc raczej mam inny cel. Jaki? To już odpowiedz sobie sam.

23 godziny temu, Derp853 napisał:

znajdz sobie inne zajęcie.

już to zrobiłem demka te były przeglądane już z tydzień temu, skarga jednak czekała na "big plaucha". jak sam przyznałeś obejrzałeś tylko 1 demko, nie dziwie się mi też się już nie chce do tego dochodzi jeszcze sql.

Od siebie mogę jeszcze tylko dodać że "cwelarnia" "konfident" "makowiec" "pet" "lisek zj**" etc. mnie bawią i chętnie się z wami pobawię, powtórzę do większości nic nie mam lecz przepraszać nikogo nie będę kto się obraził ten się obraził no i fajnie. No i pozostało tylko powiedzieć że mass skarg z mojej strony już nie będzie czekam tylko aż paluch zamknie tą i tyle. 

Nie nie tłumaczę się, nie nie chcę żeby ktokolwiek mnie lubiałi,tak dalej będę robić nie potrzebny zamęt na serverze. 

Jak kiedyś mądry człowiek z soplicy powiedział " Ta administracje JB to prawie cała to wyjebania" oczywiście w lekko zmienionej formie ;) 

@edit lemon wlasnie oto chodzi że cwelarnia itp nas nie rusza mozecie sobie zrobic taki gang, tag czy nawet nick zacznie mnie ruszac jesli admin kaze mi zmienic nick czy tag druzynowy

Edited by Ulany Lisek

24 minuty temu, Ulany Lisek napisał:

nie potrzebnych

niepotrzebnych*

Co do pisania na kolorowo to prawda należy mi się gag Xd

No to uznalem ze troche pomoge, jako ze mnie łaskawie wspomniałeś w tej skardze:

kniv rainbow ten pierwszy faktycznie tymoteusz kmwtw napisal trzy wiadomosci zielonym kolorem, raz powiedzial krok przed cele bezruch bedac w tt przez co kilka osob wybieglo

nie rozumiem o co chodzi niby z faworyzacja twoim zdaniem, gruby pozwolil kazdemu kto bedzie jak ja to nazwalem "grzeczny" wejsc na secret XD chyba kazdy tt tam w koncu poszedl wiec jego polityka byla taka sama dla kazdego - co wiecej jezeli kazdy gracz na serwerze nie ma nic przeciwko, mozna sie umowic w dany sposob, aby ominac jakis punkt regulaminu, ktory stworzony jest po to aby przyjemniej sie gralo, a to co gruby zrobil w niczym nie przeszkadzalo xD

rowniez zeus war, uwazam ze to byl mniej sojusz, a bardziej pakt o nieagresji na czas przechodzenia tego secreta ktory wszyscy po prostu lubia xD prawda mozna to uznac za "7 osobowy sojusz" natomiast nikomu nie byla utrudniona przez to gra, uprzedzilem ze jak skonczylem secret nie bede juz pasywny tylko bede atakowal.

przynajmniej jedna mapke przejrzalem, sorki pan [email protected] ale nie mam czasu na wiecej xD

co do Ciebie lisek, nie rozumiem o co Ci chodzi z pisaniem tych skarg. Nawet jezeli mialyby poleciec np za ta pierwsza mapę restrykcje, to bedzie co najwyzej jeden gag na 30 minut xD

znajdz sobie inne zajęcie.

Ja śmieszne ogarnij się 

O co ci chodzi 

Po co te kłamstwa na tyle osób?? 

Co tym chcesz udowodnić? 

Po pierwsze nie mieliśmy sojuszu w 7 tylko przechodziliśmy secret tak jak powiedział już derp i nikomu to nie przeszkadzało więc uważam skarge za nie słuszna.

A jeżeli ci chodzi o to że napisałem "cwelarnia" to mogę dostać gaga czy co  będzie uważać administracja za słuszne ale zdania o TYRALNI NIE ZMIENIE 

Okej, tak więc w końcu obejrzałem demka przy lekkiej pomocy. Dziękuje @Rodzyneloraz @Maniul.

Mapy

Kniv:
Gruby — ogólne łamanie regulaminu oraz prowokacje - kara za ogólne występki CTban 3dni, upomnienie za wychodzenie za mapę
Nikuś — dmuchanie w mikrofon bardzo intensywnie, zagłuszanie poleceń - mute 5h
Kussy — Nadużywanie mikro, mówienie nieprawdy o regulaminie - mute 4h, upomnienie za mówienie prawdy o regulaminie
Tymoteusz — napisane na czacie „ELO” na kolorowo, mylenie poleceń - za pomoc w ogarnięciu demka amnestia 
Simpson — danie zabawy, która była życzeniem 3 rundy wstecz - ctban 1h
Krecik — spam bindy - gag 1h
Ten sojusz i pozwolenie nie było, wcale takie jak to opisałeś, a tak jak opisał derp więc nie widzę problemu co do takiego postępowania gdy jest mniej osób na serwerze i jest dość luźniejsza atmosfera. Jednak nie popieram takiego zachowania ani nie pochwalam więc Derp otrzymuje upomnienie w związku z tą sytuacją 

Charnobyl:

Kruxu -wyzwiska na chacie - gag 2h
Polski czajnik — ct bez micro - upomnienie o nie robienie tego więcej gdyż był tylko 1 rundę 
Puter — nadużywanie mikro oraz wchodzenie poza mapę - mute 2h, upomnienie

Mountaincraft:
Dami1230 -- wchodzenie do CT bez mikro i brak znajomości regulaminu - Ctban 1h
Gruby — prowokacja (zabicie z kosy), wychodzenie poza mapę - j/w
Linx — wychodzenie poza mapę - upomnienie
Paweł Jumper znany jako Wojtek — nadużywanie mikro oraz wychodzenie poza mapę - mute 6h (jest to notoryczne więc dlatego), upomnienie
Dragon — wychodzenie poza mapę, nadużywanie mikro oraz wyzwiska - mute 6h (j/w)
bartek2812 - nadużywanie mikro bez mutacji - mute tydzień (pomimo upomnień adminów on wciąż nadużywa)
Maćkor - wyzwiska na chacie - gag 1h

Minecraft party:
Kruuxu- gag j/w ban na 30 za kampienie w medyku
Bartek-2812 - ctban na tydzień oraz mute j/w

Dragon — j/w
Puter — j/w

Dziękuję za skargę

PS. Przepraszam, że tak długo zajęło obejrzenie tych demek ale życie prywatne, chociaż chyba niektórzy tego nie rozumieją. 

zamykam. 

Od siebie dodam, że kolejne takie skargi sprzed ponad tygodnia będą wrzucane do kosza. Jeśli coś się dzieje na serwerze to zgłaszajcie takie rzeczy od razu. Nie mamy zamiaru narażać się na wirusy. Kto wie co tam mogliście jeszcze wrzucić.  

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...