Jump to content
Ulany Lisek

Polecam ruszyć głową

Recommended Posts

Posted (edited)

Jeśli jest normalne prowadzenie i ktoś powie sajmon mówi bezruch to czy wykonasz to polecenie? NIE ponieważ zabawa w sajmona nie została rozpoczęta więc idąc tym samym tokiem rozumowania jeśli ktoś powie "sajmon mówi rozpoczynam zabawę w sajmon mówi" to NIE rozpoczał zabawy BO WYDAŁ POLECENIE ŻE ROZPOCZYNA ZABAWĘ POPRZEZ SAJMONA czyli NIE rozpoczął zabawy. Więc zacznijcie myśleć ty szczególnie "derp". Bo skoro ktoś nie rozpoczął zabawy w sajmona a wydaje poprzez sajmona polecenia to myli polecenia. To samo tyczy sie polecen idziecie "po markerze" po znaczy ze idziecie po nim, NIE nad nim, wiec jesli skaczesz giniesz nikt nie karze znajdowac ci się nad markerem.

@edit xDDDDDEDDDDDDDD mówi to typ który skacze i kuca w poleceniu "idziecie" mam wyjebane w twoją interpretacje gdy ja grałem a ciebie oczywiwcie nie było, polecenie idziecie a podązacie kucając czy podązacie na kucaka  to bylo wogule cos innego i dego sie bede trzymal. Wbijasz sobie na serwer bo dostajesz admina po znajomosci i nie wiesz co sie wogule odwala, ja tylko ci mówie ze jesli ja bede wardenem i ktos bedzie skakal czy kucal w poleceniu IDZIECIE to ginie a twoja zj***na intepretacja mnie jebie

@edit ciesze sie maniek ze twoja wypowiedz wnosi co kolwiek do tego tematu

@edit izzy/remczak czy jak ci tam problem jest w tym że derp bedzie uparte szedl za swoim a ja za swoim dlatego poprostu chcialem to wyjasnic raz na zawsze bo potem są robione fk itp itd

@edit o mao juz wrociles z wolnego? bo czeka cie sporo pracy, no chyba że urlop dalej trwa to chetnie poczekam

Edited by Ulany Lisek

Posted (edited)

zabawa w sajmona moze zostac rozpoczeta kazda fraza byleby padlo stwierdzenie "rozpoczynam zabawe w sajmon mowi"

dziekuje do spania

edit polecam nie uzywac tego serwera do prowokacji i lapania za slowka bez znajomosci regulaminu, tylko do zabawy

Edited by Derp853

2 godziny temu, Ulany Lisek napisał:

wogule

w ogóle*

Robicie teraz ze wszystkiego z igły widły, dowalicie się do każdego, który Wam nie leży oraz nic nie popuścicie bez komentarza. Chcecie być wielkimi bohaterami a sami zapoczątkowaliście tą całą tęgą atmosferę na serwerze. Trochę luzu i wyrozumiałości, takie rzeczy możecie wyjaśnić sobie między sobą, albo i w obecności admina, ale na serwerze ¯\_(ツ)_/¯

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Posted (edited)

Śmieszne, do tej pory nikt nie czepiał się do rozpoczynania zabawy „sajmon mówi”. W regulaminie jest napisane jasno zabawa ma zostać rozpoczęta w sposób zrozumiały czyli taki aby gracze widzieli, ze się rozpoczyna. A skoro idę za Tobą, bezpośrednio za Tobą to skakać tez nie mogę bo ten ułamek sekundy nie idzie za Tobą tylko jestem w powietrzu :)). Skończcie ta farsę bohaterzy. Nie pogarszajcie swojej sytuacji

Widze, ze twoje oczy mało widza, za mało :D. Robię to co do mnie należy a Ty zadbaj o swoją reputacje na serwerze ;))

myśle, ze wyjaśniłem wystarczająco. Jeśli ktoś będzie miał odmienne zdanie to się wypowie. 

Kończ Waść wstydu oszczędź 

Edited by mao
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...