Jump to content
Sign in to follow this  
Hellopl10

ZBANOWANYBan z powodu choroby

Recommended Posts

Dostałem niesłusznego bana  z powodu bardzo przykrej choroby (Zespółu Tourette'a) jak może i wiecie choroba ta powoduje nie kontrolowane tiki nerwowe w moim przypadku mówię wiele głupich słów takich jak np. jebać (osobe o której myślałem) a tak się składa że akurat myślałem o saint'cie bo chciałem powiedzieć ze jest bardzo dobrym surferem i wyszło niestety "jebać sainta"  z tego powodu dostałem niesłusznego bana na 7dni.
ps. jest mi teraz bardzo smutno z tego powodu bo to ze jestem chory to nie moja wina 

• Super 3
  • Haha! 1
  • Przykro mi 1

Posted (edited)

Zgadzam się, hello został skrzywdzony przez los tak nieszczęsną chorobą :( Denerwuje mnie że admini tak lekceważą tę przykrą chorobę, chciałbym żeby admini odbanowali hello oraz okazali mu szacunek :(  
Hello jestem z Tobą, walcz ze swoją chorobą! Nie poddawaj się!!

Edited by doonlysy

Posted (edited)

Byłem na serwerze i zgadzam się z użytkownikiem Hellopl10 i doonlysy to jest dyskryminacja !
Hello jestem z Tobą, walcz ze swoją chorobą! Nie poddawaj się!!

Edited by Zoofil
  • Lubie to! 1

Niestety byłem jednym z świadków tego przykrego zdarzenia i muszę powiedzieć, że zawiodłem się na saincie. Jako opiekun powinien dawać przykład godnego zachowania, a dyskryminacja

chorych osób nie jest odbierana pozytywnie przeze mnie, jak i wielu innych osób. Nie ma żadnego uzasadnienia takiego znieważania. Nie mam pojęcia kto dopuścił taką osobę

do administracji tego znanego i szanowanego serwera. 

Myślę, że skarga składana przez użytkownika znanego pod pseudonimem Hellopl jest jak najbardziej słuszna

i zasługuje na dokładne rozpatrzenie.

Współczuję poszkodowanemu, ponieważ takie traktowanie osób z różnorakimi odstępstwami  od w pełni funkcjonalnego organizmu jest po prostu straszne. W szczególności  kiedy mamy

do czynienia z poważną chorobą, a mianowicie chodzi o Zespół Tourette'a w ciężkiej postaci. Warto również wspomnieć, że saint zbanował paru innych niewinnych graczy serwera, którzy wstawili się

za chorym. Chwała im za takie heroiczne czyny. Takich ludzi trzeba szukać jak z igłą w stogu siana.

Hello jestem z Tobą, walcz ze swoją chorobą. Nie poddawaj się!

• Super 1

Posted (edited)

Byłam świadkiem tej sytuacji, jeśli jesteś świadom swojej choroby nie używaj czatu głosowego ponieważ możesz kogoś urazić a w tym przypadku uraziłeś administracje w dosyć bezpośredni sposób.

Moim zdaniem ban słuszny, prośba o odbanowanie odrzucona, ban zostaje.

+spamowałeś bindami na czacie

zamykam

Edited by juicy patusia
  • Super 3
  • Przykro mi 1
  • Wrrr 3

A ja w takim razie mam napady nerwicy, i macie permbany w prezencie.

• Lubie to! 2
  • Super 2
  • Haha! 8
  • Ooo 2
  • Przykro mi 1
  • Wrrr 1

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.