Jump to content
Sign in to follow this  
SajmoN Bo

Kozak administracja

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Ja z liskiem 
Nick admina: Mao

Rodzaj kary: ban na server 
Data i godzina: 05-02-19 20:52
Mapa: ba_jail_alpha 
Powód bana: namawianie do bugowania, łamanie regulaminu
Opis sytuacji:ADMINISTRACJA servera nie potrafi wgrać nie zbugowanych zabaw.

P.S. na ty serverze nigdy nic nie działa i nigdy nie ma czasu by to naprawić.

Edit: @Shomek jak chcesz grać w metka to pisz pv.

Edited by SajmoN Bo
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Po pierwsze sam sie przyznales do winy, nie jestesmy wszyscy specami od it zeby wszystko dzialalo idealnie, za to naduzywanie naszych bledow to kest cos za co powinien byc perm bez odwolani, tym barxziej jak dodac do tego toksyczna atmosfere na serwerze jaka z cala wasza grupka prezentowaliscie od dluzszego czasu. Ban sluszny, jak bedzie zdjety to rozwaze sens swojego zycia.

Moze w koncu sie nauczycie ze jb to (a dla was bylo) miejsce do spedzania czasu a nie do podbijania sobie ego bawiac sie z administracja w kotka i myszke ile punktow regulaminu zlamiecie niezauwazeni i w poprawianiu kazdego naszego bledu.

Mogliście zgłosić to mi bądź streepiemu, a nie niepotrzebne rozwalać serwera w taki sposób.

Jeśli jesteś taki mądry to bardzo chętnie zobaczyłbym Ciebie w boju przy edycji zabaw czy też pluginów. U nas zajmuje się tym tylko streepy i nie jest on na nasze każde pierdnięcie. Sprawa błędu oczywiście została już zgłoszona. Bana oczywiście nie mam zamiaru zdejmować. Jeśli Streepy ma odmienne zdanie to się wypowie.

Zamek.

Tak, mam odmienne zdanie na ten temat, ale wypowiem się szczegółowiej po 13-14. Dużo się działo, zagramy emocje itd.

Pozwolę sobie poruszyć w tym temacie sprawy takie jak

-sprawy techniczne serwera, cytując " P.S. na ty serverze nigdy nic nie działa i nigdy nie ma czasu by to naprawić. "

-wpływ graczy na serwer

-karalność adminów

-degradacja Shomka z opiekuna oraz każdej z rang administratorskich

1. Sprawy techniczne w tym przypadku to moja sprawa i biorę za to pełną odpowiedzialność. Na serwerze cyklicznie pewne rzeczy są naprawiane (ten torch to przypadek, jakoś mi to wypadło), ale chciałbym przypomnieć że już nie mam tych nastu lat, że mogę sobie siedzieć przed kompem po X godzin, mieć na wszystko wywalone itd. Na co dzień studiuję, pracuję, mam życie prywatne oraz zajmuję się innymi serwerami. Pewne rzeczy do naprawy muszą poczekać, a trochę ich jest. Uwierz mi, że każdego dnia staram się coś robić przy jb, ale jestem sam. Tylko ja z administracji serwera mam dostęp do ftp/plików i wiem co robić. Trochę wyrozumiałości :(

2. Tu odniosę się do tej całej waszej Tyralnii oraz jej wpływu na serwer. Zrobiliście własną społeczność i siedzicie na komunikatorach po X osób - super! Mnie to cieszy, bo celem serwera jest łączyć graczy z tą samą pasją, jaką jest jb i tak dalej. Ale musicie z tego powodu pamiętać, że z tego powodu będziecie przez adminów bardziej obserwowani pod kątem dawania sobie info czy coś. Pamiętajcie także, że wasza grupka nie ma jakiś specjalnych uprawnień na serwerze, z racji "jest nas więcej" czy coś w tym stylu. Będziecie tak samo karani, pojedynczo lub zbiorowo, za wasze wybryki. Wczoraj się na serwerze dużo działo. Nadużywaliście zabawy, która w szczególny sposób buguje serwer oraz używaliście trochę wyzwisk. Dzieci, wiem że łamanie regulaminu oraz dymy są fajne, bo sam to często robię :kappa:, ale wszystko ma swoje.... granice. Rozumiem, żeby łamać regulamin żeby ściągać graczy, uatrakcyjnić monotonną rozrywkę. Sam tak robiłem i się do tego przyznaję. Mogę tu przytoczyć specjalnie kilka sytuacji, np. danie noclipa dla młodego człowieka w CT, zdejmowanie mute'ów dla młodych słodziaków co mieli bind na mówienie na "w"  itd. Ale zobaczcie, tym zachowaniem starałem się "zrobić dobrze", a nie psuć rozgrywkę jak wy to robiliście. Wiem, że większość adminów (jak nie każdy) działa wam na nerwy, ale pamiętajcie że oni wykonują tylko swoją robotę. Właśnie takim zachowaniem

3. Przejdę do pewnych zachowań administratorów serwera, gdyż coraz częściej docierają do mnie złe informacje i ten punkt będzie dedykowany dla nich. Pamiętajcie, że serwer to gracze, a gracze to też ludzie. Starajcie się karać racjonalnie, a raczej pierw pogadać a potem karać. Wiecie dlaczego mam tak mało nadanych kar? Bo jak jestem na serwerze i coś się dzieje, pójdzie jakiś FK, poleci jakaś "k****", to zwracam uwagę i w 99% to działa. Nawet głupie "wrrr" i pokiwanie palcem może lepiej zadziałać, niż ban z bomby. Takim karaniem oraz czepianiem się o byle co, odpychacie część graczy od serwera. A przypominam, że serwer to miejsce na odpoczynek graczy. Trochę głupio można się poczuć, jak człowiek zmęczony wraca np. ze szkoły, coś się wymsknie ze zmęczenia, coś się pomyli i od razu leci ban. Dobry admin to taki, który nie musi stosować kar i jest w stanie zapanować nad serwerem. Z drugiej strony. do pewnych zachowań sami doprowadziliście przez swoją aktywność. Przez większość dnia bywa 0-1 max 2 adminów na serwerze. Serwer stracił na rygorze właśnie przez to, gdyż pewne zachowania nie zostały wygaszone na samym początku ich istnienia. Dlatego właśnie otwieram w tym momencie szybką rekrutacje na admina.

Co do waszych banów, jestem gotów skrócić wam bany, na moją odpowiedzialność, do 2-3 dni, gdyż jesteście częścią serwera. Potraficie rozruszać serwer oraz pchacie się do ct. Rozumiem po części wasze głupkowate zachowania, ale musicie pamiętać że panują tu pewne zasady, a błędy serwera należy zgłaszać (MI). Administracja serwera nie wie niestety pewnych rzeczy o was, których ja wiem. Jesteście dobre chłopaki, ale ogarnijcie się bo będzie źle. Następne takie zachowania będą jeszcze bardziej karalne, i będą prowadzić aż do perma na serwer. No pomijam tutaj chłopaków, co dostali "ultimatum". Oni od razu dostaną największy wymiar kary i zajmę się tym wszystkim osobiście.

Może to i zła decyzja, ale lubię być tym dobrym panem policjantem z serwera xD

ps. to o shomku to bait, przynajmniej na razie.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...