Jump to content
BRAIN DEAD

Zmiana strefy rash'u na mirage

Recommended Posts

Nie raz na mirage'u ktoś wchodzi przez łącznik na jungle lub przez gale na żelki i robi plecy. Jest to powodowane brakiem możliwości kontroli środka przez CT'ków.

Zmiana strefy rash'u na gali i w łączniku umożliwi kontrole nad najważniejszym punktem na całej mapie, środku oraz spowoduje bardziej agresywne krycie czyli według mnie bardziej ciekawą rozgrywkę i przy okazji wyeliminuje choć część frustracji z którą chyba każdy się spotkał grając w CT na mirage'u.

W załączniku znajdują się 3 możliwości zmiany strefy rash'u.

shortmirage.jpg

Posted (edited)

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem zmiany :)

Podpinam się również pod twoją argumentacją :)

Edited by Lim0n

Przy obecnym p0oziomie gry TP, tym bardziej w terro to tylko zabiję rozgrywkę, wystarczy juz teraz ze minie granica raszu i w plecy terro dostaje, a co dopiero jak bedzie granica raszu na gali taka jaka proponujesz zdecydowanie NIE>

Czyli, według administracji nic nie robienie podniesie poziom gry i ilość osób grających na serwerze. Jak na ten moment to nie działa.

Widać gołym okiem, że administracja nie za bardzo interesuje fakt, że serwer obumiera. Czekałem 11 dni na to żebyście odpisali na temat, przy czym na drugi, który napisałem nadal na forum brak odpowiedzi i musiałem się spytać na serwerze aby się o czym dowiedzieć. Nie oczekuje nie wiem czego bo rozumiem, że każdy ma swoje życie i sprawy prywatne, a serwera nie stawia na pierwszym miejscu, ale chciałbym abyście wykazali przynajmniej trochę profesjonalizmu i chęci utrzymania serwera na nogach bo nie chce grać na serwerze, który jest obojętny dla administracji. Wydaje mi się także, że uważa tak większość osób grających na serwerze.

Moglibyście zrobić chociażby ankietę czy wziąć pod uwagę opinie graczy i nie chodzi tylko o ten temat a każdą propozycję zmiany na serwerze. Teraz to wygląda tak, że nie interesuję was co chcą użytkownicy serwera albo uważacie, że nie wiedzą co chcą. Oba przypadki stawiają was w złym świetle i nie robią nic dobrego dla życia serwera.

Odnosząc się do twojej odpowiedzi muszę stwierdzić, że nie zrozumiałeś wcale mojej argumentacji a poziom gry TT tu dużo nie zmienia. Co do tego że plecy będą robione szybciej to DOBRA rzecz w tej własnie sytuacji, już wyjaśniam dlaczego. CT rotując na A wraca przez:

-RESP CT przez, który trudno jest się przedostać do BS ponieważ często leży SG przez, którego przechodzenie jest najczęściej samobójstwem a nawet gdy SG nie ma to wchodzi się przez raczej wąską przestrzeń powodując problemy ze sprawdzaniem różnych miejscówek w których chowają się broniący BS'u terroryści

-DŻUNGLA często już przejęta przez TT ponieważ mogli wejść łącznikiem lub galą do pokoju drabinkowego co oczywiście jest możliwe przez brak kontroli CT nad środkiem, przechodzenie przez malutką dziurę nie pomaga w zabiciu terrorysty który na nas czeka wcelowany

-GALA najpierw wychylenie zza wysokiej skrzyni na BS A i łącznik potem przechodzenie obok drabinkowego na środek i obok żelek, dość niebezpieczne ponieważ może być wcelowane AWP z BS czy nawet connector'a, drabinkowy oraz żelki mogą być zajęte o czym już wspomniałem oraz na koniec narażenie na TT, który może stać na białej czy pod żelkami.

Czyli zmiana strefy rash'u umożliwia lepsze krycie gali (czyli także "B"), łącznika i środka oraz ułatwi rotacje na BS A.

Spytajcie się ludzi czy tego chcą. Zróbcie ankietę i zaproponujcie na czacie serwera żeby głosowali. Jak to zniechęci ludzi do gry na mapie można to zawsze zmienić. Nie jest zmiana na zawsze ani nie wydaję mi się, że zajmuję to tyle czasu żeby robić to 2 tygodnie, po prostu trzeba chcieć.

Mam nadzieje, że to co powiedziałem wpłynie to na waszą decyzje i zmotywuje was do próby ratunku tego serwera.

Jestem rowniiez za tym aby wrpowadzic te zmiany. Zobaczymy jak sie gra, wprowadzic jakies urozmaicenie juz i tak smutnym jak pipka czasie :) Raczej nam to nie zaszkodzi. 

Jezeli chodzi o mnie, na TAK. Dziekuje, przechodzisz do nastepnego etapu :)

Jeszcze czego, toż to mój popisowy numer wjazd konektem na smoku i 2ch fleszach a potem kółeczko przez żelki na pochę antyterrorystów!!!
Ale ogółem to ja bym ten cały AR wywalił w piździec - team play i AR wykluczają się nawzajem. Akurat teraz jak serwer świeci pustkami, to na granie zgadują się bardziej ogarnięci ludzie, więc niekoniecznie rozgrywka musi się stać chaotyczna.
Jeżeli chodzi stricte o mirage, to mnie zawsze wkurzało, że nie mogę jako ct wychylić się z łącznika na zakręt galowy terrorystów.

Zastanawia mnie jedno, dlaczego w takiej sytuacji jak powolny rozpad serwera (chyba każdy się z tym zgodzi) dopiero teraz zostanie prawdopodobnie wprowadzona opcja zmiany raszu na jednej mapie? Czym to jest spowodowane, że dopiero teraz taka propozycja ma rację bytu przejść? Wcześniejsze tematy jakoś nie przechodziły, a teraz gdy serwer jest na skraju rozpadu to nagle pewnie to przejdzie. 

Co do stref raszu na tak.

Usunięcie ich - Nie

Głębsze wypowiedzi na temat stref raszu sa w ostatniej propozycji 

https://cs-soplica.com/topic/209963-strefy-rush-mirage-x-3/

Jestem za zmianą strefy raszu, szczególnie na mapie mirage. 

Również jestem za zmianą strefy rashu. Która opcja zostanie wybrana nie ma dla mnie znaczenia, byle można z gali wejść do żelek i bronić sensownie connect`a. Opcja 2 wystarczy. 

23 godziny temu, BRAIN DEAD napisał:

Czyli, według administracji nic nie robienie podniesie poziom gry i ilość osób grających na serwerze. Jak na ten moment to nie działa.

Według Ciebie spadek graczy i poziom gry jest spowodowany brakiem przesunięcia granicy raszu na mirage ?

Tutaj był temat poruszany, zrobiliśmy ankietę, w której nie było zdecydowanej chęci zmian granic raszu. Dalej uważasz że administracja ma gdzieś i nic nie robi itd ?

Jestem za opcja nr 2

W dniu 14.05.2019 o 18:40, BRAIN DEAD napisał:

Widać gołym okiem, że administracja nie za bardzo interesuje fakt, że serwer obumiera. Czekałem 11 dni na to żebyście odpisali na temat, przy czym na drugi, który napisałem nadal na forum brak odpowiedzi i musiałem się spytać na serwerze aby się o czym dowiedzieć. Nie oczekuje nie wiem czego bo rozumiem, że każdy ma swoje życie i sprawy prywatne, a serwera nie stawia na pierwszym miejscu, ale chciałbym abyście wykazali przynajmniej trochę profesjonalizmu i chęci utrzymania serwera na nogach bo nie chce grać na serwerze, który jest obojętny dla administracji. Wydaje mi się także, że uważa tak większość osób grających na serwerze.

Nic dodać nic ująć .

Ja dodałbym jeszcze jedno i spuentował całą tą sytuację.

Zacznijcie liczyć się na chwilę z graczami a nie myślcie o sobie chociaż jeden jedyny raz odkąd tu jestem. 
Wypadałoby by zwrócić również uwagę na fakt , że to "gracze nie admini " tworzą społeczność servera. 
Właśnie głownym powodem mojej rezygnacji z funkcji było właśnie podejście takie jak tutaj do tematu.  Nie ważne jakiej sugestii gracz by nie miał  odp. taka jak zwykle - Nie bo adminom się to nie podoba. 
I podsumowując wypowiedź negujecie wszystko tak jak negowaliście zmiane hostingu przez 3 lata jak o tym pisałem.
Dodatkowo zapraszam do takiej funkcji jak game tracker i sprawdzenie na jakiej mapie ludzie wychodzą i ją po prostu wywalić bądź ustawic  dd2 , inf , nuke . train jako cały mapcykl.

Pozdrawiam serdecznie.

Matys, nie wiem jaki masz cel pisania kłamstw w tym temacie.

1. Admina straciłeś za nadużywanie, i banowanie wbrew regulaminowi i przez to zabrali Ci flagi.

2. Dobrze wiesz że zmiana hostingu nie zalezala od nas, tylko od wyzszej administracji Soplicy, Dupsko moze potwierdzic ze byly prowadzone rozmowy z [email protected] sieci na ts juz dawno jak jeszcze byłem opiekunem, i była o tym mowa w pokoju adminów na biężąco.

3. Był mapcykl bez zadnych map do votowania i byl spokoj niestety blad ze zostalo to wprowadzone bo nie kazdy umie z tego korzystac.

Posted (edited)

1. Admina straciłeś za nadużywanie, i banowanie wbrew regulaminowi i przez to zabrali Ci flagi.

Nie zgadzam się z tym :)
Od dawna pisałem , że nie chce być w tej grupie i flage rzekomo po tym jak zrezygnowałem straciłem po zbanowaniu hasha i generalnie za napisanie brutalnej prawdy w pokoju adminów :) Zbanowałem go zasłużenie i za chamstwo bo nie pozwole 14 latkowi wchodzić sobie na głowę i pouczac gościa co jest nie tyle mądrzejszy co  2x starszy. A za nadużywanie? To wejdz pasiak w amx bans cofnij się 3 lata wstecz i policz moją ilośc banów , potem swoją i wyciągnij wnioski bo masz do tego dostęp. Banowałem w ostateczności i głównie za cwaniactwo i pisząć , że nadużywałem to jest dopiero kłastwo. Prawda jest brutalna bo nie dobieraliście adminów ze względu na staż tylko przyznawaliście rangi za kolesiostwo i dlatego server padł. Zwykłych graczy banowaliście a jak kogoś znaliście pozwalaliście na więcej a waszym głównym problemem do tej pory jest przyznanie się do błędu.
2. Dobrze wiesz że zmiana hostingu nie zalezala od nas, tylko od wyzszej administracji Soplicy, Dupsko moze potwierdzic ze byly prowadzone rozmowy z 
[email protected] sieci na ts juz dawno jak jeszcze byłem opiekunem, i była o tym mowa w pokoju adminów na biężąco. - tu się mogę zgodzić ale też po częśći.

3. Był mapcykl bez zadnych map do votowania i byl spokoj niestety blad ze zostalo to wprowadzone bo nie kazdy umie z tego korzystac. - dobre :) Zajrzyj do game trackera jak wiesz co to jest Pasiak bo banować każdy umie.

Opiekun z ciebie dobry ale Opiekun :)

Edited by MATYs87src

Banowałeś niezgodnie z taryfikatorem jeśli chodzi o długość banów, zwracalimy uwagę Tobie , ale Ty wiedziales wszystko najlepiej, az w koncu zbanowales admina, a admin nie moze zbanowac admina zgodnie z regulaminem i za to poleciales, dodatkowo zdarzalo Ci sie zmieniac mapy jak Ci sie nie podobala, i wprost powiedziales ze masz gdzies regulaminy bo sam wszystko wiesz lepiej, a wypominanie komus wieku jest naprawde wielce dojrzałe. Co jak co, ale kolesiostwa u mnie nigdy nie było i bany zawsze lecialy nawet dla stalych graczy(mozesz sprawdzic ile Kier wylapal banow odemnie za zachowanie, chetnie dowiem sie kogo traktowalem inaczej i pozwalalem na wiecej) i dlatego kiedys byl porzadek i dyscyplina, a wogole w tamtym okresie nie pełniłem zadnej funkcji po za adminem, wiec nie podejmowalem zadnych decyzji, ale skoro mowisz o kolesiostwie to jestem ciekaw kto dostal admina bez podania, lub dostal admina gdy wiekszosc byla przeciwna?

Proponuję, abyscie porozmwiali o tym sobie na steam. To nie jest nic związane z tematem. 

proszę o głosowanie na wybrana przez siebie opcje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...