Jump to content
Sign in to follow this  
Smain

VAC NA 2 koncie za skin changera

Recommended Posts

Nick: cycu1377/smain
SteamID:-
Data bana:29.04.2019
Mapa:-
Nick admina:-
Powód bana: VAC
Screeny/demko:-
Opis sytuacji: Dostałem perma za to że na 2 koncie mam vaca, na 2 koncie grał mój brat na którym dostal vaca za ,skin changer,ja i mój brat nigdy nie cheatowaliśmy admin sprawdzał mnie na spec ,iskiu, i nic szczególnego nie powiedział dodam że konto oddałem bratu 2 lata wcześniej przed banem. 

Posted (edited)

Z racji, że Ola aktualnie pracuje to pozwolę szybko Cię odesłać do innego tematu, jednakże najpierw dodam coś od siebie.

Przy Twoim ostatnim banie, który dostałeś na main koncie, na którym już widocznie nie grasz dyskutowaliśmy jakieś dobre kilka godzin o Twoich vac banach. W momencie, gdy dostałeś vaca za przeproszeniem popłakałeś mi się na pw o to i stwierdziłeś, że nie będziesz tu garł.

Kilka dni temu spotkałem Cię na serwerze pod nickime cycu1337, pech chciał, że akurat sprawdziłem wszystkie informacje o Tobie i dziwnym trafem Twoje main konto miało allied nicki z tym aktualnym, dodatkowo do tego common friendsy i ta sama lokalizacja. Na serwerze w dodatku stwierdziłeś, że będziesz okłamywał administrację, że to nie Ty, aj, nt ;D

Poza tym nikt nie potwierdzi tego, że grał tam Twój brat i że był to vac za skin changera (anyway, typical wymówka ;p)

Zatem odsyłam Cię do tego tematu, abyś uregulował konto z vac bannem w n/w temacie.

Edited by LaweK

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...