Jump to content
Supergosciu

Skarga mao + prośba o ub

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Supergosciu

Nick oskarżonego: mao

Steam ID: STEAM_0:1:94125356

Data i godzina: 16:46

Mapa: blank

Opis: więc tak, napisałem sobie gdzieś tam w czacie bind "w" "say JSD 100%" no i dobra wszystko w porządku, problem jest w tym że zamiast dostać gaga na godzinę lub jakiegokolwiek innego to nasz szanowny JUNIOR ADMIN mao wolał mi wypierdolić bana na 2 tygodnie, i teraz czekam na odpowiedź i wskazany punkt w regulaminie gdzie mam zakaz pisania takich rzeczy bo co, miałem perma i dostałem ub bo raz coś odjebałem czego żałowałem to trzeba się od razu na mnie uwziąć i czekać NA JEDNĄ OBRAZĘ GRACZA BY DOSTAĆ PERMA, SKĄD TA ADMINISTRACJA SIĘ URWAŁA, wiele razy ktoś kogoś wyzywał i dostawał gaga, NATOMIAST JA DOSTAJĘ DWUTYGODNIOWEGO BANA?!? moja historia banów i gagów jest niemal pusta a to że napisałem jedno, pier**lone JSD to jest powód aby mnie wykurwiać z serwera? to co, za napisanie jebać supergościa zacznijcie od razu nagradzać, ten trigger na mnie czuć na pier**lony kilometr, na serwerze jest młyn, mówi dziesięć osób na raz, adminów jest podobno dużo, ale NIE REAGUJĄ, co z tego że jest 25 osób, to że jest full serwer to nie znaczy że admin powinien mieć w d*pie chaos, bo nie da się grać jak ct daje polecenia a ty ich nie słyszysz bo każdy napierdala do tego mikrofonu. powinienem dostać gaga bo obraziłem gracza, JSD oznacza to co oznacza ale k**wa to jest pier**lona faworyzacja jak ktoś inny to napisze i dostanie gaga a na mnie już dajecie bana. to jest k**wa żałosne, bo jak dostaję drugą szansę, to tak jakby TEGO PERMA NIGDY NIE BYŁO ROZUMIESZ MAO, jeszcze ten venomrex (zapytał się o nazwę poprzedniej mapy bo chciał pewnie demko obejrzeć, ktoś napisał że będą permy na to admin CO?),

prawdopodobnie jeden

skończ się człowieku k**wa kompromitować bo ciągle od mojego powrotu tylko mówisz że powinienem dostać perma, weź się lepiej zajmij sobą bo prawda jest taka że z ciebie taki admin jak był z lorka, wykurwiłbyś każdemu perma na serwer dopóki nie stał by już codziennie pusty, i jestem wkurwiony bo miałem perma, napisałem sobie jakieś pier**lone JSD (RAZ NAPISAŁEM) i CO? DAJMY MU BANA, jak takie macie podejście to zrezygnujcie po prostu bo nie będziecie dobrymi adminami jak od razu banujecie i szukacie najmniejszego przewinienia w jednym graczu, elo nie pozdrawiam, i proszę o poważne podejście do skargi przez opiekuna lub przez @Streepy bo uważają się za niewiadomo kogo BO MAJĄ TAG [ADMIN] CZY TO [JUNIOR ADMIN] PRZY NICKU I ZA BOGA SIĘ UWAŻAJĄ. jak jest admin to strach cokolwiek zrobić bo można teraz za byle co perma dostać, admini odwalają, banują siebie, a jak ja obrażę gracza na czacie to zamiast dostać gaga to ban, hipokryzja

Dowód: sb

Żądania: unban dla mnie bo to jest przesada, na gaga się zgadzam, ALE BAN!? degrad dla mao i venomrexa albo jakaś rozmowa z nimi, ogarnąć administrację bo ta obecna to jest jakiś żart, jedni piszą podania po tygodniu gry odkąd wrócili, a drudzy czekają z gotowymi komendami aż ktoś najmniejszą rzecz źle robi

EDIT: i czekam na punkty regulaminu którymi możecie mi udowodnić że zasłużyłem na bana 2 tygodnie essa znając życie takich nie znajdziecie bo po prostu chcecie się mnie pozbyć BOGOWIE, powinienem pewnie do was tak mówić inaczej mi to zaraz na perma zamienicie. i jeżeli za wulgarność w tej skardze dostanę warna to będzie to po prostu bronienie słabych administratorów, TAK, TAKA PRAWDA, SŁABYCH, BO JEBIECIE KARAMI NA PRAWO I LEWO TYLKO DLATEGO ŻE MACIE ADMINA A OPIEKUNEM JEST SHOMEK WIĘC ZA WIELE WAM NIE ZROBI

EDIT2: typie, mi nic nie kazano, dopóki nie dostałem perma NIGDY NIKOGO NIE PROWOKOWAŁEM, nigdy nie odpierdalałem, ten nick miałem aktywny poza serwerem, chcesz dowód? proszę bardzo, WIELKI ADMINIE

https://zapodaj.net/ed9a26162f855.png.html

dokładnie wtedy miałem jeszcze bana, co dupcia zmiękła? dalej będziesz próbował mnie wyeliminować? zapytaj jakiegokolwiek gracza czy ja prowokuję ciągle, bo najwyraźniej bym miał sb pełne mutów, przepraszam, banów, takich jak ten, to że dostałem perma to nie znaczy że was nie obowiązuje regulamin w banowaniu, i nie mieliście prawa dać mi bana na 2 tygodnie TYM BARDZIEJ ŻE JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM SS tego nicku z JSD NIGDY NIE UŻYŁEM NA SERWERZE

-jednorazowe wyzywanie / obrażanie innych - mute/gag do 1h, do 4h w przypadku gorszych. w takim razie jeżeli się mylę wskaż w gameme gdzie kogoś obraziłem więcej niż raz lub gdzie napisałem JSD więcej niż raz (dnia dzisiejszego)

prawda słuszny, i ja nawet dopisałem w żądaniach że zgadzam się na zmianę tego na gaga, tylko że administracja robi prawdopodobnie wyścig kto zbanuje więcej graczy

w dalszym ciągu czekam na udowodnienie mi że prowokuję każdego młodszego gracza oraz obrażam wszystko co oddycha, bo pisać sobie możecie, a dowodów jak nie mieliście, tak nie macie. poprawiając administrację, uważanie się za króla JB, nie pomyliłeś przypadkiem skargi lub prośby o ub?

poza tym od ub minęły dwa dni, adminów prawie się nie widzi, a przecież jest ich dużo, więc kogo mam według ciebie poprawiać, nawet gdybym to robił to i tak to niewykonalne biorąc pod uwagę że za mało gracie essa

po waszym podejściu do karanych wiem że za granie na innym serwerze soplicy wkrótce inni będą banowani za to na jb

Linx, niestety, takie życie, lepiej nic już nie pisz, nie opłaca ci się dostać warna tylko za próbę wypowiedzi w skardze, pozdrawiam

Żadne brudy, jak takie decyzje podejmujesz to nie licz że osłonisz się rangą kiedy ktoś napisze skargę

Edited by Supergosciu
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Jako iż ja kazałem przydzielić bana to wypowiem się w tej skardze.

22 kwietnia dostałeś unbana, wielce żałowałeś swoich poczynań i błagałeś o przebaczenie.

28 kwietnia znowu łamiesz regulamin i prowokujesz innych graczy:

59334851_333087027404868_3535923292055535616_n.png?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ff5f3b879fda8449c700285659aa7a08&oe=5D6AF00F

I nie mów, że nie wiedziałeś na JSD nie można pisać, ponieważ już kazano ci zmienić nick pod groźbą bana

image.thumb.png.b2ce69ded03c913edbf0ea552b3efaff.png

Skarga nie słuszna, ban ci się należy za obrazę oraz prowokację.

Byłeś [email protected], a bardziej dziecinnego zachowania dawno nie widziałem. 

Zwolnijcie chłopaki trochę tempo, takowa "prowokacja" i obrażanie zasługuje na karę, fakt, ale 2 tygodnie to już gruba przesada. Pomijając fakt, że gościu dostał ub. Czy jakikolwiek inny gracz, który odstawiłby identyczną szopkę dostałby 2 tygodniowego bana? Nie sądzę.

Ban słuszny, bo jednak powinien się chłopak pilnować i wiedząc jakie spięta gacie ma administracja nawet się nie wychylać, ale wymiar czasowy srogo naciągnięty, to jednak zwykła obraza.

Posted (edited)

Jak wyżej napisał Venom wszystko to prawda. Dodam tylko od siebie, za wielkiego kozaka na serwerze zgrywałeś, wróciłeś i to Ty się uważałeś za wielkiego Króla JB poprawiając administracje, prowokując nowych graczy których wiek nie przekracza 13 lat. A ban też był konsultowany z [email protected] serwera jako kara za to, że nie potrafisz uczyć się na swoich błędach jesteś za to nagradzany. Tyle ode mnie. 

edit: a co do punktu z regulaminu o którym mówisz to paragraf 4 punkt 1 polecam przeczytać :)

chyba rozpoczą się teleturniej pod tytułem: wyciągamy wszystkie brudy na mao. Z chęcią poczytam co na mnie macie.

Dobra w sumie. Zbyt inwazyjnie podszedłem do czasu kary więc zdejmuję ją bo jednak zrobiłem w tym momencie błąd, było to zbyt poważne ale nakładam na gracza gaga 1h za właśnie to za co zostałeś zbanowany. A co do wszystkich oszczerstw w moją stronę. Z Venomem nie wyzywamy się notorycznie, tego nawet nie idzie nazwać wyzwiskami bo ja cytuje nijako bind a on mi potem go puszcza i tyle a potem się śmiejemy co było dalej w tej scence/filmiku. Co do mojej wypowiedzi dot. "placu zabaw" okej, okej ale bądźmy ludźmi. Emixa nie ja banowałem, nie byłem przy sytuacji wiec się nie wypowiadam. Aczkolwiek ja sam nie uważam powiedzenia plac zabaw w jakim zdaniu za jaka kolwiek reklamę. A co do całej sytuacji to mówiłem to do kogoś w kontekście - idź się pobawić na placu zabaw bo za młody jesteś. A co do Was Ulany i Gościu wiecie za co dostaliście permy, sami wiedzieliście, że zrobiliście źle i ogólnie co zrobiliście więc nie rozumiem dlaczego poruszacie swoją sprawę. Próbujecie się oczyścić z zarzutów? Skargę na siebie przyjmuję oraz konsekwencje związane z karą. 

Można zamknąć

Edited by mao

Posted (edited)

Podpisuje sie pod skargą na obu tych panów. Wiadomo po co dawać komuś mute/gaga przecież od razu lepiej ban to jest lepsze rozwiązanie bo wtedy bedzie mniej do roboty. Za jednorazowe napisanie "JSD" ban na 2 tygodnie xDDD typie cos nie tak? I ten perm to nic nie ma do rzeczy wiec po co o tym wspominać mam nadzieje na szybkie degrady :D

edit: Mao czemu na początku idziesz w zaparte a nagle jak dużo osób pisze prawde to zmieniasz zdanie. Jeszcze jak byłem na serwerze od razu po napisaniu skargi przez supergosica mowiles do Venomrexa ze po co masz sie produkowac tylko podpiszesz sie pod jego obrona takie zachowanie jest żałosne. Idź w zaparte a nie tak zmieniasz zdanie przykro mi że jesteś taki dwulicowy i potrafisz przyznać sie do błędu tylko pod naciskiem graczy/adminów i próbujesz wybielić gdy wiesz że już przegrałeś ehh

edit: @Rodzynel podaj jedną akcje którą zrobił supergosciu ze tak bardzo się zmienił podobno na gorsze. Jest tylko jedna za którą został ukarany. I jeszcze do szopa dragona pamiętaj ze on też ma swoje za uszami i nie jest święty. Nawet niektórzy obecni admini cisneli dragona owiele bardziej a nie jakimś głupim JSD które nawet nie wiadomo co znaczy. 

maxresdefault.jpg

Edited by AK GOD

Posted (edited)

Może ja również dorzucę swoje 2 grosze na serverze jestem kilka godzin (od momentu unbana) i zdążyłem zauważyć pewną zależność mianowicie Venom i Mao wyzywają sie dla zabawy ok nikomu to nie przeszkadza jednak w momencie kiedy robią to inni gracze to nagle jest to coś dziwnego (hmmm co nam to przypomina? A no tak naduzywanie admina hmmm czy w ostatnim czasie rowniez sie to dzialo? A no tak Korek) oczywiscie poruszając ten podpunkt poprzedzając go tylko jednym smiesznym argymentem bylo by zabawne dlatego przytoczę tutaj MIESIĘCZNEGO bana dla gracza o nicku EMIX mianowicie osobnik ten raz napisał na czacie "lubie plac zabaw" wiadomo co to oznacza jednak dzisiaj nasz [email protected] mao zrobił coś podobnego, oczywiscie rowniez tlumaczę jakis tam gracz mówil coś ze się nudzi czy coś w ten deseń, a mao odpowiedzial mu ze niech idzie na placzabaw tlumaczac ze chodzilo mu o miejsce w realu(wiecie oco chodzi) inni gracze jednak nie mogli miec takiego wytlumaczenia (dodam tez że serwer był w miarę zaludniony, a pisze o tym dlatego ze byl to jeden z argumentow shomka przy moim banie) no wiec podsumując, naduzywanie praw admina jest wciaz obecne co w dalszym ciagu skutkuje sztywną atmosferą (moze nie az tak wśród stalych graczy  o oni poprostu mają juz w to "wypierdolone") To tyle z mojej strony nie pozoataje mi nic innego niż dodać tylko

Essa

Dobranoc

@edit 

3 godziny temu, mao napisał:

Można zamknąć

tak szybko?? Czyżbyś nie radził sobie z nadmiarem pocisków "BRUDÓW" [xD] lecących w twoją stronę... Szkoda że tak szybko chcesz kończyć bo myślę że jeszcze coś by się znalazło ;) 

A co do Was Ulany i Gościu wiecie za co dostaliście permy, sami wiedzieliście, że zrobiliście źle i ogólnie co zrobiliście więc nie rozumiem dlaczego poruszacie swoją sprawę. Próbujecie się oczyścić z zarzutów?

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD czy ja się próbuję tłumaczyć z jakiegokolwiek zarzutu? Nie, ja używam ich jako argumentów w stosunku do karania graczy a BEZKARNOŚCI adminów. Ja swoje zrobiłem okej zostałem za to ukarany a jeśli to twój jedyny argument w moją stronę to jeszcze raz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

okej, okej ale bądźmy ludźmi. 

+1 nie dawajmy banów na 2tyg za JSD

Aczkolwiek ja sam nie uważam powiedzenia plac zabaw w jakim zdaniu za jaka kolwiek reklamę.

Super tylko że twoje zdanie jest jakby to powiedzieć noo hmmm "xD" tyle o twoim zdaniu no chyba że jest ważne to w takim razie moim zdaniem JSD to zabawa nic nie znacząca i będę się w nią bawił

A co do wszystkich oszczerstw w moją stronę.

Coś jednak trafione te "oszczerstwa" skoro tak szybko zmieniłeś zdanie z: "Nie słuszna skarga, powinien być perm" na "no faktycznie się pomyliłem sorka" jak już bronisz swojej racji to chociaż rób to do końca bądź wcale a nie zmieniaj swojej opinii pod oporem innych osób ;) no chyba że nie potrafisz mieć swojego zdania to zwracam honor jednocześnie mówiąc BK

@edit @Rodzynel

Czy supergosciu spamowal tym bindem? Nie

Czy ktoś kazał ustawiać mu tego binda? Nie

Goldcostam jest istotą rozumną więc to jego problem co pisał. Po za tym co to ma do skargi binda mógl podac mu kazdy moze zrobilem to nawet ja a moze goldcostam to mój stary albo brat albo kolega i smieszkowalem z niego? Nie bezposrednich dowodow kto dal mu tego binda nawet jesli zrobil to supergosciu TO I TAK NIE MIAL OBOWIAZKU WPISYWANIA TEGO DO KONSOLI

Noi przejdzmy do mojej ulubionej czesci JSD, pies, szop dragon itp nikt nie obraza/robi bk z niego z powodu jego wieku gracze go wyzywają BO SAM SOBIE NA TO ZASŁUŻYŁ skarżył się o wwzystko do strupka/shomka więc sam sobie utworzyl taką opinie o sobie więc przestancie go juz bronic ze jaki to on nie jest młody dzieciaczek bo jest to bachor z nabitym ego który sam sobie zgotował taki los więc problem moze miec do samego siebie. Dzieci było wiele i nadal jest wiele na serwerze np brzoza czy wojtek czy ktoś ma do nich jakiś problem? Ktoś napewno i czy placzą z tego powodu? Nie bo są to jakieś pojedyncze typki a reszta servera nic do nich nie ma bo SĄ NORMALNI a to że szop wybrał sobie inną drogę to jest już wylacznie jego problem i bedzie jego problem bo my jesteśmy jego problemem i bedzięmy wciąż tępić i gnębić konfidentów. Myśle że sprawa z Pieskiem Dragonem sie wkoncu zmieni bo nastawienie graczy do niego raczej nie do póki nie przestanie "wpierdalać makowca"

Edited by Ulany Lisek

Posted (edited)

Pisze jeszcze raz bo jakiś idiota ukrył moją wypowiedz, mamy przykład bez karności administracji. Administracja zeszła na psy, ale co się dziwić jaki opiekun taka administracja. Szkoda tracić czas bo ta skarga i tak zostanie zamieciona pod dywan lol. Pozdrawiam znowu.

edit: Ciebie chyba głowa boli. Nic nie wnosi do tematu, a tylko oczernia administracje? To chyba jednak coś wnosi... Po za tym to nie jest teleturniej wyciągania brudów na mao tylko, teleturniej pisania prawdy o mao i... Venomie wasz duet to choroba jailbrak'a, a chorobę powinno się zwalczać. Skarga jak najbardziej słuszna i kara powinna być sroga, ale zaraz.... Shomek jest opiekunem to wyjebane XDDDDD

ps: Nie masz żadnego prawa ukrywać moich wypowiedzi tylko dlatego, że są dla Ciebie niewygodne. Puknij się w łeb. Dziękuje.

edit: Ja pier**le... XDDD najpierw się broni, a potem "o kurcze jednak przypau, przyznam się i bez lipy".

Śmiech na sali. Ktoś taki jest prawą ręką przełożonego jailbrek'a, a przełożonym jest Shomek.  

Dobra Shomek możesz zamknąć jest git. xd

Dodam jeszcze, że pogadam se z @Streepy o  ukrywaniu wypowiedzi bo z tym to też Cię chyba ambicja poniosła... 

@Rodzynel Cały serwer śmieję się z Dragona bo jest dzieckiem? XD Na serwerze jest od ch*ja gówniaków bez mutacji po 12-14 lat, ale wszyscy śmieją się z tego jednego. Coś musiało do tego doprowadzić nie sądzisz?

ukryłem i zrobie to znowu bo twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu a tylko oczernia administracje

/mao

Edited by Linx

Posted (edited)

Ten ban na autora postu jest strasznie przesadzony, chyba każdy się tu zgodzi że powinien to być zwykły GAG.

Można zauważyć też że część administracji jest uwzięta na SuperGościa ponieważ jak dziś było dosyć sporo osób na serwerze i ze 2 dzieciaki się przekrzykiwali, nie mozna było usłyszeć komend CT to administracja zamiast od razu zmutować to ostrzegali ich po 10 razy aby nie naduzywali mikrofonu, gdzie przy banie na SuperGościa nie usłyszałem żadnego ostrzeżenia.

ESSA

Edit1:

@Rodzynel 

Piszesz że zauważyłeś inna rzecz, że SuperGościu zmienił swoją postawę od odejścia i próbujesz narzucać mu brudów które popelnil wczesniej co w ogole nie odnosi się do sprawy dlaczego dostał bana a nie GAGA, jeśli wcześniej łamał regulamin to wcześniej powinien dostać za to od ciebie stosowne kary czy od innego admina , a nie teraz to wszystko wyrzucać, aby ten ban pozostal.

ESSA SYNU

Edited by Nikus119

Posted (edited)

Jako że z supergościem miałem dużo do czynienia i to przez niego jestem tutaj administratorem to i ja się wypowiem.

Uważam że kara jest troche przesadzona,  ponieważ za taką samą rzecz np MrBane dostał dziś gag na 30 minut, znając ostatnie "wybryki" gościa to tak czy siak moim zdaniem powinien tu być zwykły gag, a jeśli już to ban do 3 dni.

Zauważyłem tez zależność ze większości administracji wystarczy jeden błąd i od razu dana osoba dostaje bana, mute, gaga, gdzie dobry administrator powinien dać radę zapanować w jakiejś części na serwerze bez używania kar, nie mówię ze nie są one słuszne, bo wiele osób na nie zasługuje, ale przechodząc dalej, Supergosciu podczas bycia na [email protected] znał serwer jak mało kto, był na nimprawie cały czas i wraz z rodzynełem świetnie dawał sobie radę. Po czym po jednej akcji do chwili obecnej jest karany w sposób inny niż pozostali gracze, gdzie zrobił sporo też dla serwera. Moim zdaniem kara powinna zostać skrócona do 3 dni lub po prostu gaga, tak jak w przypadku innych osób ktore popełniły podobny błąd.

Pozdrawiam elo benc.

Edit. Nie zauważyłem wypowiedzi mao, także moim zdaniem sprawa do zamknięcia.

Edited by Hubcioo0

Ey chłopy, co z wami?

Dzisiaj jeszcze było gites, wraz z supergościu sobie puszczaliśmy bindy ale czuć było, że między wami jest spokój..

Chociaż nie było mnie wtedy na serwie, ale jednak trochę przesada, może i kara zbyt długa, no ale jednak nie mieliście dzisiaj wcześniej żadnych spin. Ba, nawet jak mao coś napisał do dla śmiechu hehe xd cnie robiliśmy bindy jak mao coś napisał, jednak nie narzekał na to i myślę że wszystko było ok, a tu taka skarga. Obgadajcie sobie sprawę jeszcze raz, bo supergościu to wyluzowany gracz, z którym można się pośmiać, a mao to dobry admin (oczywiście z punktu widzenia przeciętnego gracza[czyli mnie]). Nie ma co robić niepotrzebnych dram, bo o wszystkim można porozmawiać na spokojnie, kara zmniejszona, a dla mao max ostrzeżenie. (subiektywna wypowiedź, nie wiem jak było i jest naprawdę, więc nie bijcie).

//bitch lasagna

Posted (edited)
2 godziny temu, mao napisał:

. Co do mojej wypowiedzi dot. "placu zabaw" okej, okej ale bądźmy ludźmi. Emixa nie ja banowałem, nie byłem przy sytuacji wiec się nie wypowiadam. Aczkolwiek ja sam nie uważam powiedzenia plac zabaw w jakim zdaniu za jaka kolwiek reklamę

W takim razie posłuchajmy sie admina i prosze o unbana/////EMIX

Edited by OLSZAK0707

Posted (edited)

Ban trochę za długi, lecz napewno takie zachowanie zasługuje na karę. Zauważyłem też inną rzecz, Supergościu od odejścia zmienił swoją postawę wobec adminów. Zaczął robić różne, dziwne rzeczy typu reklamowanie innych sieci czy obraza graczy. Dostał swoją drugą szansę, ale po tym co się dziś wydarzyło nie wiem czy naprawdę na nią zasługiwał pomimo iż to było pojedyńcze wykroczenie to skutkowało ono tym: Ashampoo_Snap_28 kwietnia 2019_20h42m59s_075_.png  Przez tego binda goldknife zaczął spamować JSD na czacie.

Teraz wypowiem się do wszystkich osób, które miały JSD w nicku lub pisały to na czacie, gdyż te sprawy są ze sobą powiązane. Wyzywacie Dragona bo jest jeszcze dzieckiem jak większość z was i ustawiacie sobie to JSD w nicku lub piszecie o tym na czacie. Pomyślcie może jak się czuje osoba, którą się tak wyzywa. Myślę, że raczej nie jest to miłe uczucie i nie chcelibyście by ktoś tak was obrażał, więc radzę się ogarnąć.

Edited by Rodzynel

W ciągu 48h zajmę się tematem, bo argumenty przyroczone są mocne.

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 2

Co do skargi na adminów, to zaufaj mi. Już sobie z nimi porozmawiałem i pewne rzeczy się zmieniły. Skargę przyjmuję i zostały podjęte odpowiednie kroki.

Widzę, że @mao dał Tobie ub. Potraktuj to jako ostrzeżenie od Administracji. Ostatnie ostrzeżenie.

W dniu 28.04.2019 o 17:08, Supergosciu napisał:

TEGO PERMA NIGDY NIE BYŁO ROZUMIESZ MAO

Nie do końca. Jest niepisana zasada, która jest nawet logiczna ;) Wystarczy trochę pomyśleć. Jeśli dostałeś bana permanentnego a następnie zostałeś odbanowany, to będziesz bardziej dokładnie sprawdzany przez adminów a twoje kary będą "wzmocnione". Dlaczego? Obiecałeś poprawę i dostałeś szansę, a jednak daje się zauważyć poprzez takie zachowanie, że kłamałeś. Jakby tak tobie zależało, byś grał normalnie i zachowywał się tak, jak byłeś administratorem, czyli normalnie. Co się z Tobą stało chłopcze :(

W dniu 28.04.2019 o 17:43, Ulany Lisek napisał:

BEZKARNOŚCI adminów

Zgłaszajcie bezpośrednio do mnie wszystkie przewinienia, jakie zauważycie ;)

W dniu 28.04.2019 o 17:08, Supergosciu napisał:

OPIEKUNEM JEST SHOMEK

:kappa:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...