Jump to content
Sign in to follow this  
Ten Slaby

Polecenia na simon mowi

Recommended Posts

Chce odniesc sie do skargi ktora ostatnio zlozylem 

Grajac dzisiaj na serwerze wydane zostaly nastepujace polecenia:

-kosa o ziemie

-maks w gore

-i teraz znowu maks w dol (albo cos podobnego w kazdym badz razie o to chodzilo)

I w tym momencie gracze znowu mieli bic kosa o ziemie mimo ze sytuacja jest analogiczna jak w zlozonej skardze gdzie patrzenie w gore jest sprzeczne z biciem kosa o ziemie i teoretycznie powinno to wykluczac

Nie rozumiem czemu w jednym przypadku polecenia sie wykluczaja a czemu nie

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Bezruch - nie możesz się ruszać, skakać, kucać, bić nożem, upuszczać bomby, używać bądź wyrzucać medishota. Możesz tylko się rozglądać, używać spray'a oraz zmieniać granaty, nóż na granat i na odwrót. Jeśli kucasz stale na bezruchu, to nie możesz dodatkowo wstać. Bezruch nie niweluje polecenia, które nakazuje więźniom patrzyć się w dany punkt lub kierunek na mapie (niwelują je polecenia wardena, które wymagają od więźnia przemieszczenia się, bez określonego kierunku patrzenia).

Kosa o ziemie, czyli patrzysz się max w dół i bijesz kosą. Max w górę, nie bijesz kosą i patrzysz się do góry maksymalnie, maks w dół ponownie, czyli patrzysz się maksymalnie w dół i bijesz kosą, ponieważ bezruchu nie było. Jeśli dalej nie rozumiesz, albo ja to źle zrozumiałem to pisz do mnie na pw. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...