Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Twój nick: Supergosciu
Nick admina: Shomek

Rodzaj kary: Permban
Data i godzina: 04-14-19 13:59
Mapa: ba_toobalot
Powód bana: Reklama, Obraza administracji. 
Opis sytuacji: Więc tak, zacznijmy od tego że bana dostałem za zmienianie nazwy gangu na link do innej sieci oraz obrazę admina jednocześnie spamując tym na czacie. I w tym momencie piszę tą prośbę o ub by przeprosić Shomka za tą reklamę oraz obraźliwą nazwę w gangu, nigdy dotychczas nie miałem żadnego bana na JB, nigdy nie odwalałem ani nigdy nie chciałem źle dla tego serwera. Po prostu mnie poniosło, a z tą nazwą innej sieci, wiem, to było niemądre. A dlaczego miałbym dostać UB? Ponieważ nigdy nie było ze mną żadnych większych problemów, żeby admini zdecydowali się dać mi bana, a to co wtedy odwaliłem to była jednorazowa akcja. Nie robiłem tego na złość ani celowo, poniosły mnie wtedy emocje. Wielu graczy znacząco działało na szkodę serwera lecz mimo wszystko dostawali szansę i obiecali jej nie zmarnować, ale mijało przeważnie parę miesięcy a w sb ponownie moża było zobaczyć ich nick i obok napis Permanent, co za tym idzie, nie dotrzymywali obietnicy i pokazując że nie warto było im zaufać. Wiele osób także mnie prosiło abym w końcu poprosił o UB, więc ją piszę. Nie chciałbym się rozstawać z tym serwerem tym bardziej że tutaj czuję dobrze, i to nigdy nie będzie tak samo na innej sieci, ani żadnym innym JB. Proszę o jedynie pierwszą i ostatnią szansę dla mnie. Nie obiecuję że jej nie zmarnuję ponieważ każdy obiecywał a potem zdecydowana większość kończyła tak samo. Żałuję tego co zrobiłem i nie chcę tego nigdy więcej powtarzać. Wiem co zrobiłem źle oraz że do tej sytuacji nie powinno dojść. No i oczywiście zostało mi jeszcze 7 miesięcy VIPA i premium więc szkoda żeby tak się zmarnowało xD Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie tej prósby

Edited by Supergosciu
  • Lubie to! 2

Tak jak w przypadku liska. Ban skrócony do 2 tygodni. Odwalisz 1 rzecz i lecisz na dobre.

Zamek. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.