Jump to content
Sign in to follow this  
ZeusciseD

[ODWOŁANIE] ZEUSCISE FFA

Recommended Posts

Posted (edited)

NICK: ZEUSCISE

DATA BANA:06-02-18 18:39

MAPA: NIE PAMIETAM BYŁO TO ROK TEMU XD

NICK ADMINA:Admin deleted.

POWÓD BANA:ts, obraza sieci, administratora. Panu już podziękujemy ????????

Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com:NIE POSIADAM NO IDEA CZEMU POSIADAM BANA\

Opis sytuacji*:Nie pamiętam :(

Edited by ZeusciseD

Ban był na 7 dni za chamskie granie na ts, przedłużony został jak po tym zdarzeniu zwyzywałeś adminów i samą sieć i stwierdziłeś że możesz dostać nawet perma, czy coś w tym stylu (dawno było sam dokładnie nie pamiętam). Jednak wierze że było to powiedziane pod w pływem emocji, więc osobiście jestem za ub i daniem szansy :) 

• Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

porządny gracz, również jestem za ub :girlsigh:

Posted (edited)

Przez długi czas jestem Opiekunem tego serwera i myślę, że większość teraźniejszej administracji zna moje zdanie do osób którzy w jakikolwiek sposób napiszą wulgarystycznie na temat soplicy bądź serwera MTC. Jeśli mnie pamięć nie myli dostałeś bana od byłego Junior Admina Serwera o nicku Antlion. Wbiłeś na serwer: zacząłeś obrażać całą administrację serwera, jak i sieć dlatego dostałeś jakże pięknego banika permanetnego. Za takie zachowanie niestety nie dostaniesz ub, więc pozwolę sobie zacytować tekst z (powód bana) ,,Panu już podziękujemy" :bye:

/close

Edited by Radek5142
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 3

Jestem identycznego zdania jak Radosław! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...