Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: Raccoon (pies) (love paula)
Nick admina: prawdopodobnie shomek (na sb jest consola)

Rodzaj kary: permban
Data i godzina: 14.04   o 14:02
Mapa: toobaloot
Powód bana: Reklama/Obraza administracji (dokladnie administratora)
Opis sytuacji: No ogólnie to zmienialem nazwę gangu bo przyslowiowo wkurwilem sie na pewną osobę. Nazwa gangu zawierala nazwe innego servera co w sumie nie bylo najelpszym pomyslem (dla jasnosci nigdy tam nie gralem) natomiast druga nazwa obrazała pewnnego administratora jesli trzeba bedzie podac jego nick zrobie to w @edit. No i chciałem poprosić o ub lub chociaz skrocenia bana do nastepnej edycji.

Dlaczego mialbym zostac odbanowany?

Dla wielu osob napewno jest na + ze wylecialem no ale z kim sie macie klucic jak nie ze mną. jednak z wieloma osobami swietnie sie bawilem i chcialbym bawic się dalej. Wiele osob dostalo swoją drugą szansę inni nawet po 3 czy 4 niektorzy je wykorzystali niektórzy nie koniecznie i obiecuje swojej nie zmarnowac. Pierwszy i mam nadzieje ze ostatni poważny ban to dla mnie nauczka. Krótko mowiac rozumiem co "odwalilem" ale nie chcialbym przez taką glupote wyleciec na dobre.

Cieszy mnie to, że okazujesz skruchę, ale jest mały problem. Zamiast przyjąć karę to wolałeś robić multikonta. Na ten moment nie masz co liczyć na ub ze względu na twoje wykroczenie oraz granie na aktywnym banie. 

Zamek. 

38 minut temu, Ulany Lisek napisał:

klucic

kłócić* :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.