Jump to content
Sign in to follow this  
Myszaty.

Virtus.Pro vs G2 Esports | Charleroi Esports

Recommended Posts

93iAudS.png

Spotkanie między Virtus.Pro a G2 Esports to mecz o być albo nie być dla Polaków w turnieju Charleroi Esports. Potyczka została rozegrana na mapach de_Nuke oraz de_Train, zwycięsko wyszedł Europejski team G2 Esports, wygrywając 2:0 (16:7 Nuke, 16:12 Train). Virtus.Pro po swojej drugiej porażce wraca do domu odpadając z turnieju. Tytuł MVP trafił do reprezentanta G2, Kenny 'kennyS' Schrub zdobył 47 fragów oraz 23 śmierci, najgorzej spisał się również zawodnik G2 Esports, François 'AmaNEk' Delaunay 22 fragi 37 śmierci. 

 

-https://www.hltv.org/matches/2332276/g2-vs-virtuspro-charleroi-esports

Skrót Meczu:

Cytat

Początek spotkania mógł napawać optymizmem, bo Virtusi bez większych problemów zainkasowali trzy oczka. Po zakupieniu karabinów G2 od razu wzięło się jednak do roboty i na tablicy wyników błyskawicznie pojawił się remis. Trzy trafienia Pawła „byaliego” Bielińskiego pozwoliły Polakom odzyskać prowadzenie, lecz niestety nie na długo. Targani problemami ekonomicznymi podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego wkrótce już na dobre stracili kontakt z rywalami. Natarcia Francuzów raz za razem okazywały się bardzo skuteczne, a VP znalazło na nie odpowiedź dopiero w ostatnim starciu w tej części meczu. Po przerwie nadwiślańska piątka rozbudziła nadzieje na sukces dzięki ponownemu triumfowi w pistoletówce, lecz po chwili kompletnie pokpiła sprawę, oddając punkt przeciwnikom grającym rundę full-eco. G2 oczywiście nie zmarnowało otrzymanego prezentu i nie zważając na próby oporu ze strony Virtusów wkrótce zapewniło sobie zwycięstwo.

Skład znad Sekwany kontynuował swój zwycięski marsz na Trainie, kiedy pierwszy punkt stracił w czwartej rundzie. Richard „shox” Papillon wraz z kompanami nie pozwolili jednak odetchnąć naszym rodakom nawet na moment i powiększyli swoją zdobycz o kolejne trzy oczka. Wtedy Virtusi przeprowadzili niemalże bezbłędny atak, lecz reakcja z obozu G2 znów była natychmiastowa. Dopiero udana akcja Michała „snatchiego” Rudzkiego sprawiła, iż Polacy wreszcie nabrali wiatru w żagle i nieco zmniejszyli straty. Przed zmianą stron Francuzi znów skoordynowali jednak swoje szyki obronne i przed startem drugiej połowy prowadzili 9:6. Starcie pistoletowe tym razem padło łupem VP, lecz w potyczkach z pełnym wyposażeniem długo lepiej radzili sobie zawodnicy z Europy Zachodniej. W końcu doszło jednak do przełomu, po którym punkty regularnie zaczęli zdobywać nasi rodacy. Wkrótce zdołali oni wyrównać nawet stan rywalizacji, lecz w końcówce G2 nie wypuściło wygranej z rąk i mogło unieść ręce w geście triumfu

-https://cybersport.pl/195666/dwa-mecze-i-do-domu-virtus-pro-odpada-z-charleroi-esports/

Spoiler

---

Pełen Mecz:

Spoiler

---

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy oni coś ostatnio wygrali? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już koniec ery Virtus.Pro nie wiem dlaczego ta organizacja trzyma sie cały czas polaków 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×