Jump to content
Sign in to follow this  
ProGamer1337

Skarga na admina Number Two

Recommended Posts

Twój nick: Gamer

Godzina i data zdarzenia: 04-09-19 22:08

Mapa: Mirage

Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Number Two

Opis sytuacji:Gram sobie spokojnie na serwerze zabijam właśnie owego admina i pisze na czacie "bot" po jakimś czasie dostaje kicka wracam na serwer i pisze na czacie że wysoki poziom administracji jest na tym serwerze a po jakimś czasie dostaje bana za obrazę administracji dodam jeszcze że to nie pierwszy mój ban od tego admina za nic

Świadkowie:Wszyscy obecni na serwerze

Posted (edited)

dodam ze jak ten typ nie zostanie ukarany permem to ja dziekuje za admina i poszukam innej sieci

Edited by Number Two

Powiem krótko, możne Number święty nie jest ale Gamer tak samo. Grałem z nim na serwie i czytałem/słyszałem wiele. Jak dla mnie za taka napinke i takie teksty to perm i niech spi***la. Gra grą ale bez przesady, już taki jeden na starym serwerze (FFA) siał taki ferment do mnie i bez pytania perm. Powiedzmy sobie krotko: Rodzina rzecz święta a Gamer po prostu niech sp***dala perm dla niego i cya. 

Pozdrawiam gracz z numerem pierwszym Ömirös.

Również jestem za tym żeby ten gracz otrzymał perma na tym serwerze. Wieczne prowokacje, głupie gadki. Tak jak napisał Ömirös wyżej, rodzina rzecz święta i jej się w to nie miesza. :) 

Pozdrawiam gracz z numerem drugim Mou. 

Posted (edited)

Jak widać u "progamerka2115" jest bardzo wysoki poziom kultury. Już nie jeden wyleciał za takie zachowanie z serwera jako administrator bądź gracz. Jako Opiekun wraz z Tabaluga nie będziemy tolerować chamskich zachowań w kierunku naszych administratorów obecnego serwera MTC. Wybacz, że tak szybko - ale dostajesz w tej chwili ode mnie prezent przed Świąteczny w postaci perma. Ps: Kiedyś już do mnie miałeś jakiś problem, ale definitywnie go olałem, lecz dalej tak być nie może. Więc wielkiego "progamerka2115" żegnam. :bye:  https://imgur.com/a/QAbQrVf

Edited by Radek5142
  • Przyznaj punkt reputacji (+1) 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

• Create New...