Jump to content
MMateuszRR

Mega basowy dźwięk w grze

Recommended Posts

Doberek, zarysowując sprawę. Do tej pory korzystałem z monitorek ISK mdh8500 słuchawki sprawowały się genialnie lecz przyszedł kres ich żywotu. Wczoraj zakupiłem hyperx cloudy alpha, wszędzie słuchawki brzmią genialnie lecz w samym cs'ie dźwięk jest mega basowy. Powiedziałbym że przytłumiony? Inaczej tego określić się nie da, co za tym idzie strzał a awki czy deagle'a ro***erdala uszy na normalnym poziomie głośności. Wie ktoś czego to sprawka? Ktoś również posiada cloudy alphy i ma ten problem lub miał? Próbowałem już wszystkie reinstalowania sterowników od płyty/dźwiękówki zabawy popularnymi komendami na dźwięk w cs'ie zmianą próbkowania dźwięku. Nic nie pomaga :/ Poratuj ktoś plox :0 

Nie mam alpów ale mam 2 :D 

Podobno taki urok tych słuchawek ;D Próbowałeś bawić się eq z oprogramowania lub z zewnętrznym? Znalazłam jakiś polecany na reddicie:

https://sourceforge.net/projects/equalizerapo/

jak nigdy nie bawiłeś się eq to napisz mi pw

Mateusz pozbył się słuchawek - problem rozwiązany xD

Zamykam na prośbę @MMateuszRR

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.