Jump to content
Fragusiek

[Podanie] fragusiek

Recommended Posts

Twój Nick: fragusiek    

Staż gry w CS'a: 4 lata (od kupna steam)
Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 7 

Umiejętność oceniania demek w skali od 1 do 5: 3-4
Czy masz/miałeś admina na innych serwerach Soplicy: Nie, tylko TeamPlay
Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: Nope
Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Teraz najważniejszą rzeczą jaka jest to trzeba postawić jakoś serwer na nogi aby bez ingerencji Admina gra jakoś się kleiła i byli gracze na serwerze.
Jak długo jesteś w naszej sieci: Z tego co widzę z poprzedniego (pierwszego) podania to będą trzy lata z przerwami
Posiadasz mikrofon: Yup
Płatność [sMS/PRZELEW]: SMS
Link do PS/GT: GameMe | GameTracker
Twoje Imię: Konrad

Steam ID: https://steamcommunity.com/id/Fragusiek | STEAM_0:1:115062527
Brak WARNA: Brak
ID konta w sklepiku sieciowym (http://sklep.cs-soplica.com/): 4786

Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść):

Wymagania:

- wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki) +
- przegrane min. 150h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj) - (godziny zawsze można nabić plus system z gametracker liczy tylko jeden nick, a ja tam trochę zmieniałem :) )
- brak warnów +
- posiadanie sprawnego mikrofonu +
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM +

- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki) +
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP +
- aktywność na serwerze jak i forum +
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku : 4786

Dodam od siebie jeszcze coś.. Chciałbym z tego miejsca, jeżeli zdarzyła się nieprzyjemna sytuacja z moją osobą przeprosić za te słowa/czynny czy co tam się stało, lepiej o takich rzeczach zapomnieć i iść do przodu. Każdy inaczej reaguje na inne rzeczy, nie piszę tego tutaj aby jakoś wzbudzić wasze zaufanie (( bo kto chciał to wyrobił sobie opinię na mój temat )).. Jedno magicznie słowo: Przepraszam! ;) @ Limon Chodź, idziemy się pierdolić haha <3

Osoba sprawdzona, była już adminem i dobrze wypełniała obowiązki admina, miło że robisz niespodziankę i składasz podanie ;) Oczywiście na tak.

Co Mi najbardziej podoba sie w Fragmenie jest to, ze zawsze kieruje sie tym aby poprawic sytuacje servera i jego dobro ma na pierwszym miejscu. Moim zdaniem jest to najwazniejszym atrybutem admina, pomimo tego ze moze nie zawsze dogadywac sie ze wszystkimi.

Z mojej strony jak najbardziej na TAK. Info+, Mikro +, kultura, ogar +, ma ladny glos <3

A moje pytanie brzmi tak. 

Na ile czasu chcesz zostać tym adminem? Znowu miesiac lub dwa i zrezygnujesz? Jeżeli tak ma byc to jestem na nie,a jeżeli ma to wygladac inaczej to jestem na tak. Nie podoba mi sie to, ze jak jest Ci nie wygodnie to rezygnujesz... 

Większość swojego czasu spędzam i tak na soplicy (czy to forum czy to gra) przeglądając co się dzieje na serwerze. 

17 lat to wiek w którym ja jako nastolatek nie myślałem zbyt trzeźwo, te lata tak szybko mijają, że człowiek zanim zobaczy w bok wybija mu 19 lat i większość rzeczy w postępowaniu się zmienia. Przeżyłem dla mnie nieprzyjemne rzeczy w życiu w których podejście do niektórych sytuacji w tamtym wieku to "odpuść sobie, po co masz się męczyć". Szanuje każda opinie na mój temat nie ważne czy to pozytywna opinia czy nie.. Teraz tak nie będzie jak w poprzednich latach, coś będzie nie tak? - Przerwa od gry 1-2 dni aby na nowo wrócić z pełną parą. Tak szczerze to nie mam pojęcia czemu mówiłem że " odchodzę z administracji" a potem to było około miesiąca, dwóch napisałem kolejne podanie, którego nie powinno być w tym dziale. Decyzje podejmowane z dnia na dzień jak widać maja swoje skutki, ale człowiek uczy się na błędach.. Nie wszystko wiemy od buta. Pozdrawiam was kochani <3

Jak zaczniesz grać z drużyną to będę na tak. 

Za dużo się osłuchałem na twój temat odnośnie tego jak zostajesz cały czas sam grając jakieś swoje "dziwne schematy na punkty " i nawet nie odbijaj piłeczki w moją stronę odnośnie tego , bo i tak nie odpiszę.

Okej podajesz info , piszesz Nam na @sayu itp ,ale w sumie nie widziałem ,żebyś prowadził grę itp 

NIE 60/40 TAK

Taka sytuacja Konrad.

Jestem obojętny w tym przypadku, za mało z nim grałem. Choć kojarzę,że mikro jest, ogarnia. Zostawiam to innym.

3 godziny temu, ciosuone napisał:

Jak zaczniesz grać z drużyną to będę na tak.

Nie gram z drużyną? - To dlaczego nigdy nie dostałem bana z powodem "Nie wykonujesz celów mapy". (( ktoś się bał mi dać takiego bana? ))

Czasami nie mija 30-40s od rozpoczęcia rundy połowy teamu już nie ma i co w takiej sytuacji mam zrobić? - Iść się wywalić z nimi przez co runda będzie przegrana, czy spróbować zagrać wolniej iść w stronę drugiego bs'a zdjąć tam parę osób i udać się z tamtego miejsca w stronę paki.. W większości przypadków wbijam na pierwszego w niektórych sytuacjach, wejście na zamknięty bs (( train )) zawsze kończy się tym, że ja muszę zejść dolną pochą bo reszta narobiła w gatki.. Zraszowanie b na mirage? - Mam respa na próbę zeskanowania kogoś z A idę to zrobić po czym szybko idę do drużyny, gdzie ja oddając 3-4 strzały w ścianę (( skanując przy tym A )) szybciej dobiegnę do balkonu niż reszta teamu. (( balkon B )) 

Też bym mógł do ciebie powiedzieć, że nie grasz zbytnio TP bo nie raz jest tak, że rundy są wygrywane, a ty kupujesz sobie Deagla przez 3-4 rundy gdzie na pewno masz kasę na full'a

Jak takie są skargi na mnie, że nie gram drużynowo to dlaczego przez te trzy lata nie usłyszałem słowa, "graj z drużyną". - ヽ(。_°)ノ

Posted (edited)

:):):)

Jestem za okresem próbnym. Jeśli mamy ratować TP, to wspólnymi siłami.

Edited by Lim0n
  • Lubie to! 1

Na chwile obecna za małą masz aktywność i zaangażowanie w życie serwera. Popraw te statystyki i wtedy można myśleć. Jestem teraz na nie. 

W mojej ocenie jesteś dobrym kandydatem jeżeli chodzi o posadę admina (tylko na dłużej) u nas ale musiałbyś poprawić pewne strategie. Wydaje mi się że @ciosuone ma rację w stosunku co do twojego stylu gry. Jestem na tak jak poprawisz w/w problem (chyba że już nie występuje to przepraszam za sugestie) :)

Będzie poprawa i zostaniesz dłużej - jestem na tak

Nie będzie poprawy - jestem na nie.

Pozdrawiam

cyc

Gdy ja byłem na serwerze to fragusiek grał TP i nie przypominam sobie sytuacji żebym go upominał. Gracz kulturalny, był już u nas adminem więc jest sprawdzony. Ostatnimi czasy trochę grywaliśmy więc trochę go podszkoliłem ze strzelania XD

To jak piszecie, że zostaje ostatni, czeka itd.. wydaje mi się być to naleciałością z dzisiaj granych mixów, gdzie wszyscy na shifcie walą pół mapy, by wyskoczyć w jednym momencie albo po prostu każdy gra sobie sam (nudnawo się robi)... Tutaj na serwerze to nie przejdzie, bo bolesna prawda jest taka, że jak się jest w TT to trzeba wjeżdżać, bo inaczej wychodzi kupa. Za dużo nie ma to wspólnego z prawdziwym TP ale jakieś te zasady muszą być mimo, że nie idealne. Lepiej nie będzie dlatego myślę, że Kondziu przyswoi te wiadomość i będzie dobrym adminem. 

Posted (edited)

Widze, że prawie każdy tutaj wypowiadajacy ma coś do mojego grania TeamPlay na serwerze.. Fajniw aby to było poparte jakimiś filmikami bo przez ostatnie dni grając na serwerze na większości mapach muszę wbijać sam bo reszta moczy majtki, czy to Train czy to inne mapy prawie w każdej mapie wyglada wbita tak samo. Majac 3-5 respa powiedzmy na Train wbijać na zamknięty jako pierwszy udaje sie na dół w większości przypadków bez żadnego smoka.. Postaram aie dzisiaj tak w okolicach 15-16 dać fragmenty/czasy w demkach, które potwierdzają moją tezę. 

Mirage -

2:25 rozumiem dostał flesza, ale potem strzelał w ściany (( nie wiem czy on go nawet dostał bo ja biegłem za nim i tego flesza jak dobrze wiem nie dostałem))

4:00 Smoke na domek B (full i chyba niektórzy eko) po czym osoba przede mną zatrzymuje się chowając się do lewej ściany grał on też eko ale i tak bał się wyjść od razu tylko musiał poczekać 1-5s aby jednak iść pierwszy.

// Więcej w tym demku nie ma bo dało mnie do CT

Train-

1:13 Tutaj mamy fajny przypadek jak ludzie mają za przeproszeniem obsrane gacie gdy raszujemy zamek, pierwszych pięć respów nie potrafiło zejść dolną pochą tylko każdy poszedł na górny. Ktoś zaraz pomyśli, może nie miał on granatu aby dać na dolną pochę.. Szkoda, że info (jak dobrze pamiętam) o raszu zamku było na początku rundy, więc ile zajmuje kliknięcie trzech przycisków na klawiaturze? - 1-2s i mamy Smoke.

Większej ilości dem nie chce mi się sprawdzać bo nie pamiętam kiedy oraz o której działy się inne sytuację. W niektórych przypadkach jest nawet tak, że osoba mając AK47 boi się wyjść jako pierwsza na jakąkolwiek pozycję bo liczy się to co jest pod "TAB". I to ja nie gram TeamPlay tak? - Kto tam pisze do was na [email protected]? Aven czy jakieś inne osoby, które powiedzmy są 10-20 raz na serwerze. 

Kliknij aby pobrać demka

A i następna sytuacja, która mogę tutaj poruszyć w sumie trochę bez sensu ale jak jest odpowiedni czas to mogę to napisać również tutaj.

Cytat

Na chwile obecna za małą masz aktywność i zaangażowanie w życie serwera.

Od czasu odejścia od Administracji po jakiś dwóch może większego czasu (na nie więcej niż trzy miesiąca) codziennie przeglądałem forum/AMXBans/statystyk (z tego starego sytemu) aby zobaczyć co się na serwerze dzieje i czy coś nie zostało pominięte, gdy utworzyła się skarga gracza mihu wypowiedziałem się w niej mając dowody na to, mogłem olać tą sprawę i przyglądać co się dzieje w tej skardze. Zrobiłem inaczej wypowiedziałem się sensownie na temat tej skary dokładając dowód w postaci SS'a który potwierdzał tożsamość użytkownika, który wchodzi na Aktywnym Banie na drugim koncie.. + Teraz jest ten turniej organizowany przez TeamPlay i myślicie, że ja nie zaglądam tam i nie patrzę kto bierze udział w tym turnieju aby zgłosić do was, że ktoś posiada karę VAC albo przypadkiem się nie odpala. Mogłem też tą sytuację olać i zostawić to wam albo innym ale jednak postanowiłem powiadomić Alvaro aby przekazał wam jedną wiadomość ((nie będę cytował)) do działu "Pokój dla Adminów", że dane osoby albo posiadają VAC albo jestem pewny w 100%, że dane osoby latały odpalone podczas grania np. mixa. 

Pozdrawiam Fragusiek, życzę miłego dnia/wieczoru zależnie o której czytacie tą wiadomość. Trzymta się <3

//Edit: Możecie poprosić Właściciela sieci aby pokazał wam moje logi logowania się na forum na tym koncie albo po IP z tamtego roku, ale czy jest to warte zachodu i marnować czas dla takiej osoby.

Edited by Fragusiek

Podanie zaakceptowane, jednakże ostatni raz przyjmuję Cię na funkcje admina :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.